Neišparduokite aktyvų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-11-08 15:16 Komentarai: (1)
Grįžimas prie grynųjų pinigų kilus neramumams finansų rinkose - tai blogas pasirinkimas, tikina Bernstein atstovė Kathleen Fisher. Nuo rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje pasiekto piko Niujorko biržos pagrindinis indeksas iki dabar pasikoregavo 6,9 procento, o išpardavimo dugne nuosmukis siekė 11,5 procento.

Nors kritimas rinkoje lėmė komentarų bangą, jog bumas jau pasibaigė, tačiau Bernstein investicinių strategijų vadovė Kathleen Fisher ragina nepanikuoti. Pasaulio ekonomikos augimas lėtėja ir Amerikos kompanijų rezultatų augimo dinamika lėtėja, tačiau tai nėra pakankamas argumentas parduoti turtą, tikina specialistė.

„Mes primygtinai rekomenduojame klientams neišeiti iš investicijų, nes horizonte nesimato recesijos, o pelnų dinamikos lėtėjimas nėra tas pats, kaip pelno sumažėjimas“ - teigė Bernstein investicinių strategijų vadovė.

Jos nuomone, bandoma susitarti dėl pelno sulėtėjimo masto 2019 ir 2020 metais, ir būtent tai lemia dabartinius svyravimus Niujorko vertybinių popierių biržoje. Investuotojams yra būtina įvertinti dabartinį bendrovių vertinimų lygį (t.y. kainos / pelno santykį), o papildomas palūkanų normų padidėjimas nėra naudingas (kuo didesnės palūkanų normos, tuo didesnis spaudimas mažėti vertėms). Pasak minimos specialistės, antradienį vykę rinkimai Amerikoje nėra esminis klausimas.

„Rinkimai pritraukė dėmesį, tačiau svarbiau yra tai, kas atsitiks su prekybos ir palūkanų normos klausimais“ - sakė Kathleen Fisher bei pridėjo, jog grynieji pinigai dabar patrauklesni nei buvo prieš tai, bet ilgalaikiams investuotojams tai visuomet bus blogesnis pasirinkimas nei akcijos, arba netgi nepaisant palūkanų padidėjimo, gerai valdomi obligacijų portfeliai.
 
1.   Parašė eiliotas   2018-11-12 09:03  

galima izvelgti tiesos sios moters snekoje. pabludis dar kiek ta rinka -ir vel i virsu?