Bitkoinas pinga labiausiai per paskutinius tris mėnesius

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-06-11 13:53 Komentarai: (0)
Naujoji savaitė prasidėjo fatališkai bitkoinui ir jo konkurentams. Minima kriptovaliuta pinga labiausiai per paskutinius tris mėnesius po to, kai įsilaužėliai užpuolė Pietų Korėjos biržą Coinrail, kurioje prekiaujama virtualiomis valiutomis.

Nuo penktadienio populiariausios kriptovaliutos kaina susitraukė apie dvyliką procentų, ir tai didžiausias jos vertės kritimas nuo kovo keturioliktos dienos.

Tuo pačiu padidėjo nuo šių metų pradžios fiksuojamas bitkoino vertės kritimas, kuris jau siekia penkiasdešimt tris procentus. Investuotojai išparduoda ir kitas virtualias valiutas, tokias kaip ethereum ar ripple, kurios pinga virš dešimt procentų. Ekspertai skaičiuoja, kad šis išpardavimas jau išsiurbė iš kriptovaliutų rinkos 46 mlrd. dolerių.

Nors Coinrail yra viena iš mažesnių virtualių valiutų prekybos platformų, kuria užpuolė įsilaužėliai, palyginti su ankstesniais išpuoliais, tai sukėlė paniką šiame rinkos segmente.

„Jei tai atsitiko su A, tada tai gali nutikti ir su B bei C. Žmonės panikuoja, nes kažkas juos apvaginėja, kažkas pardavinėja ir nervingumas savaime didėja“ - sakė Oanda prekybos vadovas Azijoje ir Okeanijoje Stephen Innes.

Remiantis Coinmarketcap.com duomenimis, Coinrail biržoje prekiaujama daugiau nei penkiasdešimt kriptovaliutų ir pagal aktyvumą ji yra devyniasdešimt aštunta platforma pasaulyje, o paros apyvarta sudaro apie 2,65 mln. dolerių.
 
Dar nėra komentarų