B.Gates: mes turėsime dar vieną finansų krizę kaip 2008 metais

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-03-08 14:05 Komentarai: (3)
2008 metų finansų krizė sukėlė didžiulį nuosmukį ir buvo prarasta milijonai darbo vietų. Atsigavimui prireikė keletos metų, na o daugelis amerikiečių vis dar jaučia krizės poveikį. Tačiau anot Microsoft įkūrėjo Bill Gates, mes turėtume pasirengti dar vienai krizei.

Paklaustas, ar mes ateityje turėsime panašią krizę kaip buvusi paskutinioji, minimas milijardierius teigė, jog tam reiktų pasirengti.

„Taip. Sunku pasakyti kada, bet tai tikrai bus“ - tikino Bill Gates.

„Laimei, mes per paskutinę praėjome pakankamai gerai. Warren Buffett kalbėjo apie tai, ir jis supranta šią sritį gerokai geriau nei aš“ - pridėjo jis.

Nepaisant perspėjimo, tiek Bill Gates, tiek jo ilgametis draugas Warren Buffett yra optimistiškai nusiteikę Amerikos ekonomikos atžvilgiu. Warren Buffett tikino, jog šios šalies ekonomikos laukia augimas, na o daugelio amerikiečių vaikai gyvens daug geriau nei jų tėvai.

„Nepaisant šios prognozės, jog mūsų laukia smūgiai priekyje, aš esu gana optimistiškai nusiteikęs, kaip naujovės ir kapitalizmas pagerins žmonių padėtį visur“ - reziumavo Microsoft įkūrėjas Bill Gates.
 
1.   Parašė pekinas   2018-03-08 15:05  

"na o daugelio amerikiečių vaikai gyvens daug geriau nei jų tėvai" wake up, tavo vaikai gal ir gyvena geriau. Bet tulas amerikietis (kuriu yra dauguma) jau dabar gyvena prasciau uz savo tevus ir senelius. Anksciau vienas seimoje galejo dirbti ir tureti nama ir islaikyti seima, dabar abu dirba ir dar daznai virsvalandzius Primeskim skola kur anksciau ar veliau smogs, socialinio draudimo problemas ir sveikatos apsauga. Kolkas esam ant bangos "erotineje" ekonomikoje kur pinigai atrodo nieko verti.

 
2.   Parašė maxa   2018-03-08 15:57  

Šiaip skaičiai rodo, jog Vakarų pasaulyje jaunimo, gyvenančio su tėvais, skaičius muša rekordus, tad apie kokius ten gerėjimus sapalioja neaišku Pridaręs levų "labdaros" fondų ir plauna babkes.

 
3.   Parašė vyva   2018-03-10 10:37  

Žmonės jūs pamirštat, kad tėvai turėjo vieną mašiną, o dabar šeimoje visi po vieną, tos mašinos keičiamos kas 5 metus, o ne viena visam gyvenimui. Tas pats su visomis kitomis prekėmis ir paslaugomis. O kad gyvena su tėvais, tai čia ne skurdo, o atsiprašau, bet IŠPINDĖJIMO reikalas. Taip, kad teisus BG