Kriptovaliutos atneš tikrąją laisvę

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-03-08 13:02 Komentarai: (2)
Steve Bannon, kuris laikomas vienas iš Donald Trump pergalės Amerikos prezidento rinkimuose kalvių, bei šio prezidento patarėjas, mano, jog kriptovaliutos ir blockchain gali padaryti žmones tikrai laisvais.

„Centriniai bankai yra versle atimančiame jūsų valiutos vertę. Vyriausybės yra versle, kuris mažina jūsų pilietybės vertę. Technologiniai konglomeratai yra versle, kuris atima iš jūsų asmeninį suverenitetą ir su jumis susijusius duomenis“ - tikino jis.

Minimas politikas yra žinomas kaip nemėgstantis finansinio elito, tikina, jog virtualios valiutos, tai puikus įrankis pabėgti nuo minimo elito, t.y. jo išvengti.

„Mes perimsime centrinių bankų kontrolę. Tai sugrąžins mūsų galią ir valdžią mums. Kai kontroliuojate savo valiutą, savo duomenis, savo pilietybę, tuomet tik iš tiesų pasiekiate tikrąją laisvę“ - sakė Steve Bannon.

Tuo tarpu šiandien bitkoinas po vakarykščio kainos kritimo nežymiai brangsta, virtualios valiutos ethereum vertė buvo apie pietus padidėjusi dviem procentais, o ripple brango apie vieną procentą.
 
1.   Parašė vk   2018-03-08 14:44  

Taip, kriptovaliutos padarys žmones, bent kai kuriuos, visai laisvais. Nes visai laisvas yra tas žmogus, kuris nieko neturi.

 
2.   Parašė youngcat   2018-03-08 14:59  

Taip, padarys tikrai laisvais, islaisvins nuo gravitacijos.