C.Lagarde: kriptovaliutų reguliavimas yra neišvengiamas

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-02-12 16:52 Komentarai: (0)
Tarptautinio Valiutos fondo vadovė Christine Lagarde pareiškė, jog jos nuomone, yra neišvengiama, kad bus imtasi veiksmų, kurie bus skirti reguliuoti pastaruoju metu išpopuliarėjusias kriptovaliutas.

Ji teigia, kad tai susiję su potencialiu kriptovaliutų panaudojimu nusikalstamai veiklai.

„Mes aktyviai dalyvaujame kovoje su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu. Tai sustiprina mūsų pasiryžimą toliau dirbti abiem kryptimis“ - sakė Christine Lagarde bei tuo pačiu pabrėžė, kad kriptovaliutų reguliavimo kryptis turėtų būti nukreipta į tai, kas ką daro, bei taip pat į tai, ar jis turi tinkamą licenciją bei ar yra prižiūrimas.

Tarptautinio Valiutos fondo vadovė jau daug kartų pabrėžė, kad reikėtų rimtai vertinti kriptovaliutas. Ji paragino reguliuotojus šiuo klausimu bendradarbiauti tarptautiniu mastu.

Tuo pačiu minimo fondo vadovė teigė, kad praėjusią savaitę akcijų rinkoje buvę dideli svyravimai - tai nėra pagrindinis Tarptautiniam Valiutos fondui nerimą keliantis veiksnys. Iš tiesų - tai sveikintina korekcija.

„Mes pastebėjome, kad nepaisant nepastovumo, rinkos kanalai ir vamzdžiai bei mechanizmai veikė gerai, ir mes taip pat matome, kad finansavimo vis dar yra daug ir jis labai prieinamas ekonomikos finansavimui. Taigi, būna ir korekcijos, ir jos turi būti, ir mes dabar tą matome“ - reziumavo Christine Lagarde.
 
Dar nėra komentarų