A.Greenspan: žmonės perka įvairius dalykus, kurie nieko verti

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-12-07 02:52 Komentarai: (0)
Buvęs ilgametis Amerikos Federalinio Rezervų banko vadovas Alan Greenspan pareiškė, jog virtuali valiuta bitcoin jam neturi prasmės, ir nepaisant to, kad investicijų grąža į ją yra itin įspūdinga, jam tai nekelia susižavėjimo.

Jis taip pat palygino skaitmeninę valiutą su pinigais, kuriuos išleido 1775 metais Kontinentinis kongresas, kad būtų galima finansuoti karo išlaidas.

Tuo tarpu bitcoin vertė augimas vis labiau įgauna pagreitį, ir faktiškai kasdien ši valiuta pasiekia vis naujus absoliučiai rekordinius lygius.

Alan Greenspan atkreipė dėmesį, kad netgi tai, kas galiausiai neturi vertės, tam tikru metu gali sukurti realias prekes ir paslaugas.

„Didelė dalis to sukūrė realias prekes ir paslaugas, nepaisant to, kad tai galiausiai buvo beverčiai dalykai“ - tikino jis.

Ar ši vertė yra tik trumpalaikė priklausys nuo to, kiek yra bitcoin, kad patenkintų paklausą. Kontinentinė valiuta buvo išleista siekiant sumokėti už revoliucines karo pastangas ir galiausiai ji žlugo, jos vertė susitraukė.

„Žmonės perka įvarius dalykus, kurie yra nieko verti. Žmonės lošia kazino, kai tikimybė yra prieš juos. Tai niekad nieko nesustabdė“ - reziumavo buvęs ilgametis Amerikos Federalinio Rezervų banko vadovas Alan Greenspan.
 
Dar nėra komentarų