M.Faber rekomenduoja rinktis Aziją

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-02-16 17:42 Komentarai: (1)
Protekcionistinė Amerikos prezidento Donald Trump retorika turėtų būti teigiamai vertinama Azijos kontekste, nes tai šio regiono biržas gali stumtelti į viršų daug labiau nei Amerikos rinkas, tikina finansų rinkų žinovas Marc Faber.

Jis tikina, kad Amerikos prezidentas gali kiek nori publikuoti socialiniame tinkle savo agresyvias žinutes, tačiau jos kritimus Azijos rinkose sukelia tik dienai ar dviem.

„Azija šiandien yra orientuota į Kiniją. Eksportas į Kiniją Taivanui, Pietų Korėjai yra daug svarbesnis nei į Jungtines Amerikos Valstijas. Visoms Azijos šalims eksportas į Kiniją yra svarbus klausimas, turistai iš Kinijos yra svarbūs“ - sakė Marc Faber.

Tad jo nuomone, naujojo Amerikos prezidento administracijos politikos prekybos srityje poveikis bus kitoks, nei daugelis mano.

„Visi Azijoje ir visame pasaulyje, įskaitant Meksiką ir Europą, pasakys, jog Amerika jau nebėra patikima prekybos partnerė bei taip pat nėra patikima sąjungininkė. Mes turime rūpintis savimi. Taigi, Kinija paskatins vidaus paklausą ir lems augimą“ - teigė minimas specialistas.

Jis atkreipė dėmesį, jog per paskutinius tris mėnesius ūgtelėjo Taivano ir Pietų Korėjos eksporto apimtys į Kiniją, ir tą lėmė augantis vidaus vartojimas šioje šalyje.

Marc Faber tikisi, kad šiemet Azijos rinkose, įvertinus dividendus, grąža sieks penkiolika procentų, ypač Honkongo ir Singapūro biržose. Tuo pačiu jis mano, kad Amerikos rinkos, nepaisant pastarojo ralio Volstrite, nebus pajėgios išlaikyti panašų tempą.
 
1.   Parašė anonimas3   2017-02-16 18:20  

gal ne visai durnai rekomenduoja. Neseniai teko lankytis Vietname-ten toookio mąsto statybos ir projektai vystomi kad ojojoj...