Italija pasiskolino pigiau

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2012-02-27 16:22 Komentarai: (0)
Italija šiandien ir vėl sėkmingai pasiskolino rinkoje reikiamą pinigų sumą ir vėl tą padarė pigiau nei ankstesnių platinimų metu. Už šešių mėnesių trukmės šios šalies skolos vertybinius popierius mokėtos palūkanos buvo žemiausios nuo pat 2010 metų rugsėjo mėnesio.

Iš viso šiandien Italija pasiskolino 12.25 mlrd. eurų vertės lėšas. Už 8.75 mlrd. eurų sumą buvo išplatinti šešių mėnesių trukmės Italijos skolos vertybiniai popieriai, na o už juos mokėta vidutinė palūkanų norma sudarė 1.202 procentus, kai ankstesnio platinimo metu, kuris vyko prieš mėnesį, tokio pačio laikotarpio šios šalies skolos vertybiniai popieriai buvo išplatinti už juos mokant vidutines 1.969 procentų vertės palūkanas.

Paklausa pasiūlą šįkart viršijo 1.36 kartus, kai ankstesnio platinimo metu - 1.35 kartus.

Taip pat šiandien už 3.5 mlrd. eurų sumą buvo išplatinti ir 295 dienų trukmės Italijos skolos vertybiniai popieriai, už kuriuos mokėta vidutinė palūkanų norma sudarė 1.29 procentus.

Italijos dešimties metų trukmės valstybinių obligacijų pajamingumas šiandien smuko dviem baziniais punktais iki 5.462 procentų, na o šių obligacijų pajamingumo skirtumas, lyginant su to paties laikotarpio Vokietijos valstybinių obligacijų, sumažėjo iki 358 bazinių punktų.

Rytoj Italija planuoja pasiskolinti dar 6.25 mlrd. eurų vertės lėšas.
 
Dar nėra komentarų