
„Praėjusiais metais besivystančios rinkos ir Europos rinka buvo Amerikos atžvilgiu labai nuvertintos. Indijos atveju šis skirtumas sudarė net keturiasdešimt procentų“ - atkreipė dėmesį jis.
Tačiau nuo lapkričio mėnesį pasiekto dugno situacija dramatiškai pasikeitė, ir būtent besivystančioms rinkoms sekėsi geriau nei Volstritui, ir jo nuomone, ši situacija dar gali tęstis kurį laiką.
„Bet aš manau, kad rinkos yra perpirktos ir greit sulauksime korekcijos“ - pridėjo finansų rinkų žinovas Marc Faber.
Nepaisant šių nuogąstavimų, jis teigia, jog jam patinka Malaizijos, Singapūro ir Tailando šalių akcijos, nes kai kurių kompanijų iš šių šalių dividendų pajamingumas sudaro apie penkis procentus.
„Žinoma, nemanau, kad biržos ir toliau stipriai kils, tačiau atsižvelgiant į faktiškai nulines palūkanų normas, akcijos, kurių dividendų pajamingumas sudaro penkis procentus, atrodo esančios patrauklios investicijos“ - paaiškino jis.
Šiuo metu Marc Faber labiausiai patinka Japonijos kompanijų akcijos, nes šalies valiuta jena pradėjo silpnėti.
„Norint, jog Japonijos akcijoms sektųsi gerai, reikia, kad silpnėtų šalies valiuta. Manau, kad kaip ir kitos šalys, Japonija spausdins jenas, todėl ilgalaikėje perspektyvoje jena nestiprės. Todėl manau, jog tai gera proga investuoti, nes egzistuoja didelė tikimybė, jog Japonijos birža pozityviai nustebins ir sulauksime jos pakilimo“ - reziumavo jis.