Volstrite išpardavimas tęsėsi visą antradienį, na o į sesijos pabaigą jis dar labiau paspartėjo. Dow Jones indeksas driokstelėjo žemyn virš dviejų procentų ir nusirito žemiau psichologiškai svarbios 12000 punktų ribos iki 11866.62 punktų. S&P 500 indeksas nusirito dar daugiau, t.y. 2.56 procentais iki 1254.05 punktų, na o Nasdaq indeksas driokstelėjo žemyn daugiausiai, t.y. 2.75 procentais iki 2669.24 punktų.
Analitikai atkreipia dėmesį, kad rinkos dalyviai išpardavinėjo akcijas ir investavimo pinigus į auksą ir sidabrą, kurie tradiciškai yra laikomi saugiomis investicijomis, dėl pasirodžiusių prastų Amerikos ekonomikos rodiklių, bei dėl vis didėjančio nerimo, kad galimai prasta Amerikos ekonomikos padėtis ir ne itin optimistiškos jos perspektyvos, gali neigiamai paveikti ir visą globalią ekonomiką.
Be to, ekonomistai ir analitikai pabrėžia, kad Amerikos politikų paskutiniai sprendimai susiję su šalies skolos limito padidinimu ir biudžeto deficito mažinimu, tai tik dramatiškos skolos problemos sprendimo atidėjimas į ateitį.
Antradienio prekybos metu aukso kaina šoktelėjo virš dviejų procentų ir neįvertinus infliacijos įtakos, pakilo iki naujo absoliutaus savo kainos rekordo, kuris sudaro net 1662.65 dolerius už unciją. Aukso karštligė ir toliau tęsiasi, na o rimtos problemos išliekančios globaliame pasaulyje, visų pirma susijusios su egzistuojančiu akivaizdžiu disbalansu pasaulio ekonomikoje, ir toliau turėtų lemti šio vertingojo metalo kainos augimą. Vien per pastaruosius vienerius metus aukso kaina jau spėjo šoktelėti virš keturiasdešimt procentų.
Tai jau gali būti net vienuolikti metai iš eilės, kuomet tęsiasi itin įspūdingas aukso ralis. Nuo aukso neatsiliko ir sidabras, kuris antradienio prekybos metu pabrango net keturiais procentais, na o per pastaruosius vienerius metus šio vertingojo metalo vertė jau spėjo šoktelėti net 122.62 procentais.