Avia Solutions Group savo akcijas pardavinės už mažesnę nei buvusi numatyta maksimali kaina

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2011-02-11 12:52 Komentarai: (4)
Pirmoji Lietuvos kompanija planuojanti debiutuoti Varšuvos biržoje Avia Solutions Group, kuri pasauliniu mastu teikia kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus, sumažino per pirminį viešąjį platinimą savo siūlomų akcijų kainą. Anksčiau Lietuvos kompanijos atstovai planavo savo akcijas parduoti už maksimalią kainą, t.y. po 67 zlotus už akciją, na o dabar jas pardavinės net 22,4 procentais sumažinta kaina, t.y. po 52 zlotus už akciją.

Iš viso per pirminį viešąjį akcijų platinimą investuotojai galės įsigyti 1,4 mln. vienetų Avia Solutions Group kompanijos akcijų. Instituciniams investuotojams paskirta 1,36 mln. vienetų minimos kompanijos akcijų, na o likusią dalį Lietuvos kompanijos akcijų galės įsigyti smulkieji investuotojai. Jeigu Avia Solutions Group išplatintų visas savo siūlomas akcijas, ji pritrauktų maždaug 76 mln. zlotų vertės lėšas.

Tiek instituciniai, tiek individualūs investuotojai Lietuvos kompanijos akcijoms įsigyti paraiškas galės teikti nuo vasario vienuoliktos iki vasario penkioliktos dienos. Na o akcijos bus padalintos vasario septynioliktą dieną.

Per pirminį viešąjį platinimą pritrauktas lėšas Avia Solutions Group planuoja panaudoti investicijoms, t.y. kitų panašių kompanijų įsigijimui Europoje ir NVS šalyse.

„Tiek mūsų investiciniai planai, tiek grupės plėtros strategija susilaukė didelio institucinių investuotojų, su kuriais mes susitikome per pristatymus, susidomėjimo“ – pareiškė pagrindinis Lietuvos investicinės bendrovės ŽIA valda, kuri yra Avia Solutions Group pagrindinė akcininkė, akcininkas Gediminas Žiemelis.

Avia Solutions Group – verslo įmonių grupė, pasauliniu mastu teikianti kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus siūlydama lėktuvų parko valdymo, pilotų ruošimo ir mokymo, įgulų formavimo ir nuomos, užsakomųjų skrydžių vykdymo, techninės lėktuvų priežiūros, detalių ir lėktuvų komponentų remonto ir tiekimo sprendimus ir kitas paslaugas.

Per tris pirmus šių metų ketvirčius Avia Solutions Group pajamos, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, padidėjo daugiau nei ketvirtadaliu iki 229,255 mln. litų, veiklos pelnas šoktelėjo beveik tris kartus nuo 7,550 iki 20,510 mln. litų, na o grynasis pelnas padidėjo nuo 5,241 iki 14,888 mln. litų.

Avia Solutions Group kompanija, kuri gali tapti pirmoji Varšuvos biržoje kotiruojama Lietuvos bendrovė, šioje biržoje planuoja debiutuoti vasario pabaigoje – kovo pradžioje. Priminsime, kad tai jau yra antrasis šios kompanijos bandymas per pirminį viešąjį akcijų platinimą parduoti savo akcijas ir debiutuoti Varšuvos biržoje.
 
1.   Parašė Anglas   2011-02-11 13:44  

kaina sumazinom,nes didelis susidomejimas buvo skamba nekaip. taip ir sakytu,jog nieks nenorejo pirkt. susidomejimo cia negana

 
2.   Parašė IT17   2011-02-11 13:45  

didelis susidomejimas matyt atsirado tada, kai kaina sumazino

 
3.   Parašė Meszka   2011-02-11 14:02  

paskraidė, dabar ant žemės nusileido. galės fūras pirkt

 
4.   Parašė kikas   2011-02-11 18:48  

kas tas Ziemelis?