
„Korekcija artėja. Tačiau akcijos Amerikoje atpigs mažiau, nei besivystančių šalių akcijos“ – teigė jis, tuo pačiu pridėdamas, kad jo manymu, besivystančiose rinkose akcijų kainos gali nukristi iki trisdešimties procentų.
Nuo 2009 metų kovą pasiektų žemumų, besivystančių šalių akcijų rinkų bendras indeksas MSCI Emerging Markets Index jau spėjo pakilti net 134 procentais, kai S&P500 indeksas per tą patį laikotarpį ūgtelėjo 91 procentu.

Marc Faber dar kartą pakartojo savo nuomone, kad žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą investavimas į Amerikos ilgalaikes obligacijas yra savižudybė, nes ši investicija ilgalaikiu laikotarpiu tiesiog nuvertės.
Po to kai 2008 metų gruodį Amerikos valstybinių obligacijų pelningumas pasiekė dugną, jis iki balandžio mėnesio, dėl šalies valdžios veiksmų siekiant stimuliuoti šalies ekonomika, šoktelėjo iki 3.9859 procentų.
Tačiau vėliau paaštrėjus baimėms dėl dar vienos ekonomikos recesijos, spalį obligacijų pelningumas ir vėl pasikoregavo žemyn.
Na o vakar obligacijų pelningumas ir vėl ėmė mažėti, nes pasirodė spekuliacijos, kad Amerikos prezidentas Barakas Obama pasiūlys penkiems metams iššaldyti visas šalies išlaidas nesusijusias su saugumu, kad tokiu būdu būtų sėkmingiau mažinamas šalies biudžeto deficitas.
„Obligacijos yra gera investicija artimiausiems dešimt metų, tačiau tikrai ne ilgesniam laikotarpiui“ – reziumavo gerai žinomas ekonomistas ir investuotojas Marc Faber.