Indijoje ir vėl parduotas rekordinis kiekis automobilių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2010-09-09 19:17 Komentarai: (0)
Naujų lengvų automobilių pardavimų apimtys Indijoje, rugpjūtį palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, šoktelėjo net trečdaliu iki 160,794 tūkstančių vienetų, ir tai buvo jau antras mėnuo iš eilės, kuomet Indijoje yra sumušamas visų laikų vieno mėnesio automobilių pardavimo rekordas kiekine išraiška.

Įvertinus ir sunkiasvorių automobilių pardavimo įtaką, per minimą mėnesį iš viso Indijoje buvo parduoti 204,227 tūkstančiai naujų automobilių, t.y. 34 procentais daugiau, nei per tą patį laikotarpį prieš metus.

Tai jau devynioliktas mėnuo iš eilės, kuomet Indijoje auga automobilių pardavimai. Didžioji dalis šioje šalyje parduodamų automobilių ir toliau lieka Indijoje, ir nėra eksportuojami į kitas šalis.

Indijos valdžia prognozuoja, kad per artimiausius penkis metus Indijoje metinės automobilių pardavimo apimtys kiekine išraiška pakils iki net trijų milijonų vienetų. Prie automobilių pardavimų augimo turėtų prisidėti didėsiančios gyventojų pajamos, bei naujų darbo vietų kūrimas.

Per paskutinius aštuonis metus Indijos gyventojų vidutinės pajamos padvigubėjo. Pirmą kart per pastaruosius dešimt metų Indijos automobilių pardavėjai nesugebėjo patenkinti gerokai išaugusios paklausos ir buvo priversti sudarinėti išankstinius automobilių pirkėjų sąrašus, nes pritrūko automobilių.

Panašūs straipsniai:

(Indija,mažmeninė prekyba,automobiliai)

2025-05-15 » Simbolinis mažmeninės prekybos JAV prieaugis
2025-05-07 » Pablogėjo BMW grupės veiklos rezultatai
2025-05-07 » Lietuvoje mažmeninė prekyba augo, kai Europoje - krito
2025-04-23 » Tesla veiklos rezultatai krito ir nuvylė
2025-04-16 » Amerikoje didžiausias per daugiau nei dvejus metus mažmeninės prekybos augimas
2025-04-07 » Mažmeninė prekyba Lietuvoje atsitiesė po sausio kritimo
2025-03-28 » JAV automobilių muitai gali padaryti „nepataisomą žalą“
2025-03-27 » E.Musk: JAV automobilių tarifų poveikis Teslai yra „reikšmingas“
2025-03-25 » Lietuvoje naujų automobilių registracija pašoko daugiau nei ketvirtadaliu
2025-03-17 » Mažmeninė prekyba Amerikoje ūgtelėjo gerokai lėčiau nei laukta

 
Dar nėra komentarų