Europoje yra per daug rizikos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-04-20 15:10 Komentarai: (0)
Pagrindinis Hilltop Securities investicijų strategas Mark Grant perspėja dėl investavimo Europos akcijų rinkoje, kur jo nuomone šiuo metu dėl artėjančių rinkimų yra tiesiog per daug rizikos.

„Europoje yra per daug rizikos. Šiuo metu aš nenoriu turėti nieko bendro su investavimu ten“ - sakė jis turėdamas omenyje artėjančius rinkimus Jungtinėje Karalystėje, prezidento rinkimus Prancūzijoje bei taip pat prastą Graikijos ir Italijos finansinę situaciją.

Minimas strategas tuo pačiu pripažino, jog techninės ir fundamentalios analizės rodo Europos akcijų rinkos patrauklumą. Tačiau Mark Grant atkreipė dėmesį, kad šiuo metu Europos rinkoje padėtį lemia įvairaus pobūdžio įvykiai, ir anot jo, tai kelia susirūpinimą.

Jam nerimą kelia artėjantys Prancūzijos prezidento rinkimai, kur jo nuomone gali išsipildyti košmariškas scenarijus. Jam nerimą ir rūpestį kelia du kandidatai, t.y. kraštutinis kairysis Jean-Luc Melenchon bei kraštutinių dešiniųjų kandidatė Marine Le Pen.

„Jean-Luc Melenchon nori skolintis tiek, kiek jis nori. Marine Le Pen nori, kad Prancūzija pasitrauktų iš Europos sąjungos. Kiekvienas iš šių dviejų kaip Prancūzijos prezidentas bus katastrofa Europos sąjungai“ - sakė Mark Grant.

Jam nerimą kelia ir Italija, kurios bankinė sistema, anot jo, yra bankrutavusi, bei Graikija, kurios skolos ir toliau didėja.
 
Dar nėra komentarų