Naujienų antraštės iš kitų tinklapių. Antraštės atnaujinamos kas 10 minučių darbo dienomis ir kas valandą savaitgaliais. (DUK)
Antraštės Šaltiniai
  

Laikas[Šaltinis] Antraštė , Aprašymas
12-01 13:46[vz.lt] Radijo stotys – prieš lietuviškos muzikos kvotas
Kodėl vienas dainas radijo stotys groja, o kitų – ne? Kas yra vadinamasis radijo formatas? Ar Lietuvoje įmanoma nusipirkti eterį? Kas nutiktų, jeigu būtų įvestos lietuviškos muzikos kvotos? Į šiuos klausimus mėginta atsakyti vienoje iš Vilniuje praėjusį savaitgalį surengto festivalio „Vilnius Music Week“ konferencijų.
12-01 13:46[vz.lt] Taupyti, investuoti, eksportuoti
Ar žinome, kokio Lietuvos ekonomikos plėtros modelio norime? Prieš 2008–2009 m. krizę augimo modelis buvo aiškus. Dideliais kiekiais iš užsienio importavome kapitalą, jį nukreipdavome į vis didesnį vartojimą, nekilnojamojo turto (NT) sektoriaus plėtrą ir iš dalies į įmonių investicijas. Toks modelis neišvengiamai didino Lietuvos importą, jis augo greičiau nei visa šalies ekonomika, drauge pūtėsi ir NT burbulas. T
12-01 13:43[vz.lt] Radijo stotys – prieš lietuviškos muzikos kvotas
Kodėl vienas dainas radijo stotys groja, o kitų – ne? Kas yra vadinamasis radijo formatas? Ar Lietuvoje įmanoma nusipirkti eterį? Kas nutiktų, jeigu būtų įvestos lietuviškos muzikos kvotos? Į šiuos klausimus mėginta atsakyti vienoje iš Vilniuje praėjusį savaitgalį surengto festivalio „Vilnius Music Week“ konferencijų.
12-01 13:42[vz.lt] Rusija gali sustabdyti reeksportą per Baltarusiją
„Rosselchoznadzor“ paskelbė, kad iš šalių, kurių vežėjai buvo sulaikyti su padirbtais dokumentais, per Baltarusijos teritoriją bus draudžiama įvežti vaisius ir daržoves.
12-01 13:40[vz.lt] Radijo stotys – prieš lietuviškos muzikos kvotas
Kodėl vienas dainas radijo stotys groja, o kitų – ne? Kas yra vadinamasis radijo formatas? Ar Lietuvoje įmanoma nusipirkti eterį? Kas nutiktų, jeigu būtų įvestos lietuviškos muzikos kvotos? Į šiuos klausimus mėginta atsakyti vienoje iš Vilniuje praėjusį savaitgalį surengto festivalio „Vilnius Music Week“ konferencijų.
12-01 13:40[vz.lt] Dargis: po 10 metų Lietuvoje įvyks lūžis
Lietuvoje įvyks demografinis lūžis, kuris kelia nerimą tiek verslui, tiek visai valstybei, teigia Robertas Dargis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas.
12-01 13:37[vz.lt] Radijo stotys – prieš lietuviškos muzikos kvotas
Kodėl vienas dainas radijo stotys groja, o kitų – ne? Kas yra vadinamasis radijo formatas? Ar Lietuvoje įmanoma nusipirkti eterį? Kas nutiktų, jeigu būtų įvestos lietuviškos muzikos kvotos? Į šiuos klausimus mėginta atsakyti vienoje iš Vilniuje praėjusį savaitgalį surengto festivalio „Vilnius Music Week“ konferencijų.
12-01 13:21[vz.lt] Statybininkai galės PVM susigrąžinti greičiau nei per pusmetį
Nuo Naujųjų metų įsigalios tvarka, kai taikant pridėtinės vertės mokesčio (PVM) permoką atvirkštinį PVM bus galima grąžinti greičiau nei po pusmečio.
12-01 12:36[vz.lt] Vokietija  dislokuos karo lėktuvus Sirijoje
Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vadovaujamas kabinetas pritarė vokiečių karo lėktuvų dislokavimui Sirijoje, stiprinant koaliciją prieš „Islamo valstybę“ bei demonstruojant solidarumą su Prancūzija po teroro atakų Paryžiuje.
12-01 12:35[vz.lt] Rajonų verslas imasi farmacijos
Regionuose verslas suka į farmacijos pramonę – Kumpių kaime Kauno rajone planuojama intraveninių tirpalų, o Alytaus miesto Panemunės seniūnijoje heparino gamyba.
12-01 12:22[vz.lt] „City Service“ mažesne apyvarta uždirbo daugiau
Komunalinių paslaugų įmonių grupės „City Service“ apyvarta 2015 m. III ketv., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, smuko 8,82%, tačiau pelnas augo 37,79%.
12-01 11:46[vz.lt] Seimas nesutiko kitąmet kilstelėti valdininkų algų
Seimas nusiteikęs kitąmet politikams, teisėjams ir valstybės tarnautojams palikti tokį pat bazinį algos dydį, koks buvo nustatytas finansinio sunkmečio metais. Tai reiškia, kad nuo Naujųjų metų nebus padidinti valdininkų atlyginimai.
12-01 11:42[Reuters] Oil inches up, but oversupply concerns linger ahead of OPEC meet
SINGAPORE (Reuters) - Crude oil prices rose on Tuesday as the dollar eased slightly, but concerns about oversupply remained front of mind with OPEC expected to keep its output target unchanged at a policy meeting on Friday.
12-01 11:35[vz.lt] Tarp pienininkų geriausiai pasirodė „Žemaitijos pienas“
Per pirmus šių metų 9 mėn. nei vienai iš didžiųjų pieno perdirbimo įmonių pardavimo pajamų padidinti nepavyko, o mažiausią nuosmukį fiksavo AB „Žemaitijos pienas“. Bendrovei taip pat pavyko 3 kartus pakelti pelną.
12-01 11:29[delfi.lt] Širdį verianti prekybos tinklo kalėdinė reklama nepalieka abejingų
Vokietijos prekybos tinklo „Edeka“ kalėdinė reklama, subtitruota anglakalbei auditorijai, sugraudino žiūrovus net labiau už „John Lewis“ kalėdinę reklamą.
12-01 11:24[vz.lt] LJL – daugiau kaip tuzinas areštų ir apribojimų
Bankrotan susiruošusiai „Lietuvos jūrų laivininkystei“ lapkritį buvo įregistruoti 6 turto areštai, bendrovei taikoma iš viso 14 apribojimų disponuoti turtu.
12-01 11:23[OMX] LOK: Three companies implement joint international project
12-01 11:13[OMX] LJM: CORRECTION: Latvijas Juras medicinas centrs JSC: Consolidated interim report for the 9 months of 2015
12-01 11:03[vz.lt] OEG toliau apsipirkinėja Baltijos šalyse
Po to, kai lošimo paslaugų „Olympic Entertainment Group“ (OEG) apsipirko Latvijoje ir Lietuvoje, atėjo Estijos eilė.
12-01 10:45[delfi.lt] Keičiasi NT mokesčio tvarka: daliai gyventojų nukris šis reikalavimas
Iki gruodžio 15 dienos nekilnojamojo turto (NT) mokestį sumokėti turintys gyventojai šiemet susidūrė su papildomais iššūkiais. Rudens pradžioje Konstitucinis Teismas (KT) nusprendė, kad dalis šį mokestį reglamentuojančio įstatymo prieštarauja Konstitucijai, tačiau teisės aktas vis dar nepakeistas.
12-01 10:41[delfi.lt] Po stipraus vėjo be elektros liko apie 180 vartotojų
Bendrovė „Lesto“ praneša, kad po pirmadienį siautusio stipraus vėjo antradienio rytą be elektros yra likę apie 180 vartotojų, daugiausia – Klaipėdos rajone ir po kelias dešimtis Pakruojo rajone ir Kauno mieste.
12-01 10:36[vz.lt] Bankai kalba apie baimę, verslininkai tai paneigia
Šį rudenį didieji Lietuvos bankai pristatė smulkiojo verslo tyrimus, kurių išvados buvo panašios: lietuviai į verslą žiūri palankiai, norėtų jo imtis, tačiau nedrįsta.
12-01 10:24[vz.lt] Mažmeninę prekybą sukrės 5-oji didžioji inovacija
Paskutinis didelis pokytis mažmeninės prekybos sektoriuje įvyko prieš šimtą metų, tačiau šiuo metu parduotuvės artėja prie naujo lūžio, mano Richardas Hammondas, vienos populiariausių knygų apie mažmeninę prekybą „Smart Retail“ autorius.
12-01 10:17[vz.lt] Buvo samdoma vadovė, tapo savininkė
Vadovaudamas įmonei – ar esi samdomas vadovas, ar jos savininkas – visada sieki geriausių rezultatų. Tačiau kai verslas pereina vien į tavo rankas, motyvacijos atsiranda kur kas daugiau.
12-01 10:05[delfi.lt] Eismo sąlygos – sudėtingos: keliuose yra slidžių ruožų
Antradienio rytą Lietuvos keliuose esama slidžių ruožų, įspėja Automobilių kelių direkcija.
12-01 10:03[OMX] ELEK: Latvenergo will hold Investor Conference Webinar about financial results of 9 months 2015
12-01 10:00[OMX] APG: „Aprangos” grupės apyvarta 2015 m. lapkričio mėnesį
12-01 09:31[vz.lt] Programišiai paprašė 21 mln. Eur už graikų bankų saugumą
Nauju programišių taikiniu tapo trys Graikijos bankai, kuriems mainais į el. sistemų saugumą nusikaltėliai pasiūlė susimokėti po 20.000 bitkoinų, arba iš viso 21 mln. Eur.
12-01 09:02[OMX] LJM: Latvijas Juras medicinas centrs JSC: Consolidated interim report for the 9 months of 2015
12-01 09:02[delfi.lt] A. Butkevičius dėl šilumos brangimo „Vilniaus energiją“ kaltina manipuliacijomis
Premjeras Algirdas Butkevičius bendrovės „Vilniaus energija“ šilumos kainos branginimą gruodžio mėnesiui vadina manipuliacija.
12-01 09:00[OMX] OEG: OEG acquires Estonian casino operator AS MC Kasiinod and its subsidiary OÜ Oma & Hea
12-01 08:54[vz.lt] „Falck“ grįžta į Lietuvą
„Falck“ prekės ženklas grįžta į Lietuvos rinką, tiesa, kitame sektoriuje nei anksčiau – Danijos grupė, anksčiau valdžiusi saugos tarnybą, įsigijo asistavimo paslaugų įmonę.
12-01 08:53[delfi.lt] JAV griežtina įvažiavimo į šalį taisykles
Jungtinės Valstijos po teroristinių atakų Paryžiuje griežtina įvažiavimo į šalį taisykles. Ateityje griežčiau bus tikrinami lankytojai iš 38 valstybių, pranešė Baltieji rūmai, kuriais remiasi agentūra „Reuters“.
12-01 08:53[OMX] OAM: OMX Baltic Benchmark Fund 2015 m. lapkričio 30 d. duomenys apie išleistas akcijas
12-01 08:39[delfi.lt] Po audros Klaipėdos uoste – laivų spūstys
Klaipėdos uosto akvatorija trumpam taps lyg autostrada, nes labai suintensyvės laivų eismas. Priežastis – per pirmadienį siautusią audrą keliolika laivų nebuvo įleisti ir išleisti iš uosto, todėl dabar skubama padėtį ištaisyti.
12-01 08:16[OMX] BIB: We Announce Our Newly-Composed Council and Decision to Issue Bonds
12-01 08:11[vz.lt] Lietuviams dėl Turkijos teks pasistumdyti su ukrainiečiais
Prasidėjus Rusijos ir Turkijos ekonominiam mūšiui Lietuva nusitaikė į pastarosios valstybės grūdų rinką – turkai per metus importuoja milijonus tonų kviečių.
12-01 07:40[Reuters] Asian shares log solid gains, shrug off China PMI
TOKYO (Reuters) - Asian shares were solidly higher on Tuesday, shrugging off a Chinese factory survey that did little to ease concerns about cooling growth and taking some comfort from a private survey showing a glimmer of stabilisation.
12-01 07:00[vz.lt] Yra įstatymas, komisija ir galvos skausmas verslui
Siekiant įsigyti daugiau nei 5% tam tikruose sektoriuose veikiančių bendrovių akcijų, privalu gauti specialios vyriausybės komisijos leidimą. Jei sandoris sudarytas leidimo negavus, kyla grėsmė, kad jis gali būti laikomas negaliojančiu.
12-01 07:00[vz.lt] Biržos įmonės liberalesnės atskaitomybės sąlygomis kol kas demonstruoja įsipareigojimą
Pagrindinės Vilniaus biržos bendrovės ketina ir toliau skelbti ketvirtines finansines ataskaitas, nors ką tik buvo nuo šios prievolės išlaisvintos. Investuotojai mato pavojų rinkos skaidrumui.
12-01 07:00[vz.lt] Kokią informaciją reikės pateikti SAF-T rinkmenai
Mokesčiams skirtai standartinei audito rinkmenai SAF-T įmonės turės pateikti tokią apskaitos informaciją, kurią jos renka. Šiuos duomenis įmonė turės pateikti pagal pavyzdinį apskaitos planą.
12-01 07:00[vz.lt] Geriausias „stogas“ – savivalda
Jeigu įmonė priklauso savivaldybei, jai, pasirodo, negalioja nei rinkos dėsniai, nei konkurencijos įstatymai. Jūratė Šovienė, Konkurencijos tarybos (KT) pirmininko pavaduotoja, prieš kurį laiką vz.lt komentavo, kad valdžios institucijų dalyvavimas rinkoje tiesiogiai ar per savo įsteigtas įmones paprastai yra neskaidrus, sukelia interesų konfliktą, diskriminuoja privatų verslą.
12-01 07:00[vz.lt] Dvi kavinės per autostradą nesusieina
Sėkmingam pakelės užeigos verslui plėtoti neužtenka malonios aplinkos ir įprasto maisto. Reikia siūlyti ir ką nors išskirtinio, kas sku­bančius keliautojus pri­vers­tų sustoti būtent pas tave.
12-01 07:00[vz.lt] ES leidosi į mainus su Turkija dėl pabėgėlių
Europos Sąjunga, pažadėjusi Turkijai finansinę paramą ir nubrėžusi aktyvesnių santykių su Ankara gaires, tikisi, kad nusipirko ir sąlyginę ramybę dėl pabėgėlių srauto.
12-01 07:00[vz.lt] Transporto „monstro“ kūrimas neišnyra iš miglų
Vyriausybei nepavyks įgyvendinti ambicingo plano dar iki šių metų pabaigos įsteigti valstybinių transporto įmonių holdingą, į kurį įeitų ir AB „Lietuvos geležinkeliai“. Tik dabar šiuo klausimu Seime pradedamos diskusijos rodo, kad idėja į vieną gigantą sujungti Susisiekimo ministerijos valdomas įmones vertinama prieštaringai, nes pristingama garantijų dėl naujojo darinio veiklos skaidrumo.
12-01 07:00[vz.lt] „Juodasis penktadienis“ sparčiai keliasi į internetą
Tradicinis „Juodasis penktadienis“ aiškiai parodė, kad JAV ir Jungtinės Karalystės vartotojai šluoti parduotuvių lentynas labiau mėgsta nė neišeidami iš namų. Lietuvoje masinės išpardavimo dienos tradicija sunkiai įsitvirtina, bet pavienės akcijos rodo augantį vartotojų aktyvumą.
12-01 07:00[vz.lt] Baltarusiai sulaiko priekabas
Baltarusijos pareigūnai muitinėse dešimtimis sulaiko puspriekabes ir priekabas su Lietuvos ir kitų ES valstybių numeriais.
12-01 07:00[vz.lt] Dėl ko susiderėjo valdininkai – valstybės paslaptis
Kokiems užsienio investuotojams privilioti ir kiek lėšų paskirstyta iš šalies biudžeto, ar efektyviai panaudoti mokesčių mokėtojų pinigai, sužinoti neįmanoma – lieka pasikliauti valdininkų kompetencija.
12-01 06:54[delfi.lt] Šiaurinėje Lietuvos dalyje eismo sąlygas sunkina plikledis
Antradienio rytą šiaurinėje Lietuvos dalyje bei Šilalės ir Raseinių rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis, čia barstomi slidūs magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai.
12-01 06:39[delfi.lt] Po sankcijų Turkijai – galvos skausmas rusams
Nuo kitų metų atšauktas bevizis režimas turizmo atšakai jau nepakenks, tačiau turintiems nekilnojamojo turto Turkijoje (rusai jo yra įsigiję už kelis milijardus dolerių), gali kilti problemų, rašo RBK.
12-01 05:30[delfi.lt] Pirmyn į praeitį: akis bado atnaujintas Seimo puslapis
Atnaujinta Seimo internetinė svetainė sukėlė nemažai diskusijų tarp informacinių technologijų ir interneto dizainerių. Žvelgdami į naują internetinės svetainės versiją profesionalai svarsto, ar už puslapiui atnaujinti skirtus pinigus buvo galima padaryti tik tiek.
12-01 03:04[Reuters] Target website stumbles on Cyber Monday, rivals out of stock
CHICAGO (Reuters) - U.S. shoppers seeking to avoid the holiday crowds at bricks-and-mortar stores and snare deals on Cyber Monday came face-to-face with traffic jams and product sellouts, with some customers of Target Corp forced to wait in a virtual line.
12-01 02:56[Reuters] Dow sells portfolio of herbicides amid consolidation drive
CHICAGO (Reuters) - Dow Chemical Co has struck a deal to sell a part of its global herbicide business, as low crop prices continue to drive talk of consolidation in the agriculture industry.
12-01 01:07[Reuters] Wall St. dips with health, consumer shares; gains for November
(Reuters) - U.S. stocks slipped on Monday, led by declines in health and consumer shares, as investors braced for policy news from central banks.
12-01 00:29[Reuters] Target website stumbles on Cyber Monday, rivals out of stock
CHICAGO (Reuters) - U.S. shoppers seeking to avoid the holiday crowds at bricks-and-mortar stores and snare deals on Cyber Monday came face-to-face with traffic jams and product sellouts, with some customers of Target Corp forced to wait in a virtual line.
11-30 23:50[OMX] AVG: AB "Agrowill Group" tarpinė 9 mėn., pasibaigusių 2015 m. rugsėjo 30 d., informacija
11-30 22:36[Reuters] Volkswagen, DOJ want diesel civil cases heard in Detroit
WASHINGTON (Reuters) - Volkswagen AG and the Justice Department want a U.S. judicial panel to centralize in Detroit hundreds of civil lawsuits alleging the German automaker defrauded consumers and shareholders, according to court filings.
11-30 21:46[Reuters] Morgan Stanley to cut up to 25 percent of fixed-income jobs
(Reuters) - Morgan Stanley plans to cut up to 25 percent of its fixed-income jobs, according to a person familiar with the matter.
11-30 21:04[Reuters] Apparel demand up, electronics flat over U.S. Black Friday weekend: MasterCard
(Reuters) - Apparel-focused U.S. retailers saw sales perk up over the four-day promotional period that kicked off on Thanksgiving Day, though department-store and electronics revenue was roughly flat, a MasterCard executive told Reuters in an interview Monday.
11-30 21:01[vz.lt] Prasideda adventas - ramybės ir susikaupimo metas
Krikščioniškajame pasaulyje prasideda ad­ven­tas, ramybės ir susikaupimo metas. Šiuo, tamsiausiu metų laiku, katalikai susilaiko nuo siautulingų linksmybių, tuo tarpu protestantai Kalėdų laukia su džiaugsminga viltimi.
11-30 21:00[delfi.lt] Atominės statyba Lietuvos kaimynystėje susidomėjo penkios užsienio firmos
Penkios energetikos milžinės pasaulyje pareiškė savo susidomėjimą pirmosios Lenkijoje atominės elektrinės statyba, pranešė pirmadienį valstybinė Lenkijos energetikos grupė PGE (Polska Grupa Energetyczna) apie milijardinį projektą.
11-30 20:57[vz.lt] „Volkswagen“ klientams gali tekti rinktis: ekologija ar arklio galios
Į variklių taršos skandalą įsipainiojęs „Volkswagen“ koncernas paaiškino, ką taisys dyzelinius AE 189 kodu pažymėtus variklius, kad šie atitiktų emisijų norų reikalavimus.
11-30 20:54[vz.lt] TVF priėmė juanį į didžiausių valiutų klubą
Tarptautinis valiutos fondas (TVF) oficialiai leido Kinijos juaniui įsijungti į svarbiausių pasaulio valiutų klubą. Šis TVF sprendimas - ženklas, kad Kinija padarė ryškų progresą integruodamasi į pasaulinę ekonomikos sistemą.
11-30 20:34[OMX] SMA: JSC "Saldus mežrūpniecība" not audited financial report for the period of 9 months of the year 2015
11-30 20:33[vz.lt] „Pieno žvaigždžių“ pajamos toliau krito, bet pelnas augo
Pieno perdirbimo AB „Pieno žvaigždės“ per šių metų 9 mėnesius gavo 36% mažiau pardavimo pajamų nei tuo pačiu metu pernai.
11-30 20:21[delfi.lt] Eismo sąlygas sunkina stichijos išdaigos
Lietuvos automobilių kelių direkcija įspėja, kad atšiaurios oro sąlygos ir toliau sunkina vairavimą. Naktį taip pat nebus galima lengviau atskvėpti.
11-30 20:13[Reuters] Foreign carmakers to keep price edge as Ford faces higher labor costs
DETROIT (Reuters) - Foreign automakers with plants in the United States will be able to offer lower vehicle prices as Ford Motor Co faces continued higher labor costs under a new four-year contract with its U.S. union workers.
11-30 20:02[vz.lt] Centrinės valdžios skola spalį paaugo
Centrinės valdžios sektoriaus skola spalio pabaigoje sudarė 42,4% BVP ir siekė 15,687 mlrd. Eur. Per spalio mėnesį skola išaugo 1,805 mlrd. Eur.
11-30 20:02[OMX] CTS: „City Service SE“ 2015 metų devynių mėnesių veiklos rezultatai
11-30 20:00[OMX] ZMP: AB “Žemaitijos pienas“ 2015 m. 9 mėn. preliminarus veiklos rezultatas
11-30 19:58[vz.lt] Violončelininkas A. Kniazevas: išgyventi po mirties
Violončelininkas Aleksandras Kniazevas, vienas iš dešimties daugiausiai koncertuojančių šiandienos Europos muzikantų, gruodžio 1 ir 2 d. Kaune ir Vilniuje grieš su pianistu Kasparu Uinsku. Liaupsės, kurių nei kritika, nei klausytojai nešykšti garsiajam violončelininkui, nėra tušti žodžiai – retas kuris sugebėtų nepasiduoti po tiek skaudžių išgyvenimų, ligų ir nuopolių. Nepasiduoti ir vėl kopti į muzikos Olimpą.
11-30 19:35[vz.lt] Stabdoma prekyba jungiamų „Lesto“ ir „Lietuvos dujų“ akcijomis
Stabdoma prekyba į bendrą elektros ir dujų tiekimo bendrovę AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) jungiamų AB „Lesto“ ir AB „Lietuvos dujų“ akcijomis.
11-30 19:24[vz.lt] Vilniuje vietnamiečius mokys skraidyti
Aviacinių mokymų bendrovė „BAA Training“ pasirašė sutartį su Vietname įsikūrusia aviacijos mokykla „BayViet“.
11-30 19:19[vz.lt] „Klaipėdos naftos“ krova augo 22,9%
Palankių makroekonominių sąlygų bei pritrauktų naujų klientų ir krovinių dėka per 9 šių metų mėnesius AB „Klaipėdos nafta“ krova augo 22,9%, o grynasis pelnas – 2,5 karto.
11-30 19:09[delfi.lt] B. Vėsaitės pasisakymas sukėlė diskusijas feisbuke
Socialdemokratė, buvusi ūkio ministrė Birutė Vėsaitė feisbuke džiaugdamasi atpigusiu šildymu Kaune, panašu, kad supainiojo litus su eurais.
11-30 19:09[vz.lt] Susitraukusią „Silvano“ apyvartą apdovanojo 5% akcijų šuoliu
Investuotojai Vilniaus įmonių rezultatų pliūpsnio nesureikšmino. Veiksmas vyko Talino biržoje, kur investuotojai išgraibstė pasiūloje buvusias „Silvano Fashion Group“ akcijas, o stambesnis pardavėjas užgulė „Tallink Grupp“ vertybinius popierius.
11-30 18:59[vz.lt] Rekordininkas iš Prancūzijos austres atidaro ir banko kortele
Lapkričio 27–28 d. Vilniuje viešėjo Marcelis Lesoille‘as – žuvies ir jūros gėrybių restoranų virtuvės meistras, keliskart pasaulio austrių atidarinėjimo čempionas, 7 Guinnesso knygos rekordų savininkas. Sostinėje jis surengė kelis unikalius pasirodymus, kurių metu austres atidarinėjo netikėčiausiais būdais ir priemonėmis.
11-30 18:47[vz.lt] 2016 m. SkGD dedamoji didesnė, paskirstymo kaina – mažesnė
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), atsižvelgdama į 2015 m. AB „Klaipėdos nafta“ ir UAB „Litgas“ veiklos rezultatus, pakoregavo SkGD terminalo saugumo dedamąją ir „Litgas“ dujų paskirstymo energijos gamintojams kainą.
11-30 18:46[Reuters] Goldman backs low-emissions stocks as climate talks start
MILAN/NEW YORK (Reuters) - Electric carmaker Tesla Motors , lithium supplier Albemarle and solar-panel efficiency specialist SolarEdge Technologies are among winners from a growing focus on emissions as climate-change talks get under way, Goldman Sachs told clients.
11-30 18:42[delfi.lt] Pabuvo keletą vakarų „Uber“ vairuotoju ir užteko
Vos tris vakarus padirbęs vairuotoju su „Uber“ programėle, vilnietis nusprendė atsisakyti šios papildomos veiklos. Vyras negalėjo susitaikyti su tuo, ką išgirdo iš vežamų klientų.
11-30 18:41[vz.lt] Perkėlus verslą į Estiją gali tekti kraustytis ir patiems
Jeigu kontroliuojančioji bendrovė perkeliama į Estiją ar kitą šalį, tačiau verslo reikalai ir toliau tvarkomi Lietuvoje, čia gali tekti registruoti nuolatinę buveinę ir mokesčius mokėti Lietuvoje. O norint iškelti verslą iš tikrųjų, gali tekti kraustytis į kitą šalį su šeimomis.
11-30 18:41[vz.lt] Latvijos BVP augo gerokai daugiau nei manyta
Latvijos centrinis statistikos biuras pakoregavo šių metų III ketv. šalies BVP augimą nuo 2,5% iki 3,3%.
11-30 18:36[delfi.lt] „Žaidimų naujienos“: „League of Legends“ žengia „CS: GO“ pėdomis
Šiandien pažiūrėsime kaip sekasi PS4 ir XONE konsolėms, turime pikantiškų naujienų iš „League of Legends“, bus naujas konkursas ir visko dar daugiau.
11-30 18:00[vz.lt]  „Vilniaus degtinės“ pajamos augo 4,2%
Per šių metų 9 mėn. alkoholio gamybos AB „Vilniaus degtinė“ pardavimo pajamos, įskaitant akcizą, palyginti su tuo pačiu metu pernai, augo 4,2% iki 41,3 mln. Eur.
11-30 18:00[OMX] PZV: AB „Pieno žvaigždės“ 2015 metų devynių mėnesių neaudituoti finansiniai rezultatai
11-30 17:33[vz.lt] „Vilkyškių pieninės“ pajamos mažėjo ketvirtadaliu
Per šių metų 9 mėn., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, pieno perdirbimo AB Vilkyškių pieninė gavo 25,6% mažiau pajamų, o grynasis pelnas mažėjo 55% , rodo per „Nasdaq Vilnius“ biržą paskelbti konsoliduoti neaudituoti finansiniai duomenys.
11-30 17:14[OMX] OLF: Nine Months Sales of Olainfarm: 71.9 Million Euros
11-30 17:14[delfi.lt] Tyrinėtojas: kompiuteriniai žaidimai sukelia panašias emocijas kaip sportas ar knygos
Kol kas sutariama, kad kompiuteriniai žaidimai sukelia bent jau trumpalaikį agresyvumą, nors panašiai nutinka su bet kuria trumpalaike emocija – juk atitinkamą emociją gali sukelti ir knyga, LRT RADIJUI sako Vytauto Didžiojo universiteto filosofijos doktorantas Vainius Volungevičius.
11-30 17:14[Reuters] Jailed Libor trader Tom Hayes appeals 14-year sentence, conviction
LONDON (Reuters) - Tom Hayes, the first trader convicted by a jury of manipulating Libor benchmark interest rates, on Tuesday begins a two-day, appeal against his conviction and a 14-year jail sentence, one of the toughest to date for white collar crime.
11-30 17:10[vz.lt] Teroristinis aktas, nepaprastoji padėtis ar ekonominės sankcijos nėra pagrindas nevykdyti prievolių
Pastaruoju metu ES valstybės susiduria su neįprasta situacija. Prancūzija įvedė nepaprastąją padėtį, Briuselyje paskelbiamas aukščiausias pavojaus lygis, visa tai trukdo verslininkams vykdyti sutartis, verčia netikėtai keisti planus, atšaukti užsakymus. Šiomis aplinkybėmis kyla klausimas dėl atsakomybės už prievolių nevykdymą.
11-30 17:09[OMX] VLN: Bus sustabdyta prekyba AB LESTO ir AB "Lietuvos dujos" akcijomis
11-30 17:06[Investopedia] 2 Short-Term and 2 Longer-Term Trade Ideas
Two shorter-term and two longer-term trade ideas to consider, based on trends and the possibility of a breakout.
11-30 17:04[Reuters] U.S. pending home sales rise modestly in October
WASHINGTON (Reuters) - Contracts to buy previously owned U.S. homes rose far less than expected in October, the latest sign that the housing market recovery was losing momentum after strong gains early this year.
11-30 17:03[vz.lt] Gamybiniai pajėgumai labiausiai apkrauti baldų įmonėse
Gamybinių pajėgumų lygis š.m. lapkritį siekė 74,3% ir buvo kiek žemesnis nuo 2014 m. lapkritį pasiekto piko (75,5%), skelbia Statistikos departamentas.
11-30 17:01[OMX] KNF: 2015 m. 9 mėnesių tarpinė finansinė informacija
11-30 16:57[OMX] LTT: LATVIJAS TILTI AS non-audited financial report for the period ended September 30, 2015
11-30 16:55[OMX] GZE: JSC Latvijas Gāze unaudited Financial Report of 9 months of 2015
11-30 16:51[OMX] GZE: JSC Latvijas Gāze: Dates of publishing of financial accounts
11-30 16:46[delfi.lt] Policijos ginklą nugvelbęs I. Molotkovas įamžintas ir kompiuteriniame žaidime
Šiais laikais žaidimo kūrimo procesas – nuo idėjos iki jos realizavimo – gali vykti itin staigiai. Tą įrodė Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vykusio „hakatono“ dalyviai, sukūrę žaidimą apie šiuo metu turbūt garsiausią nusikaltėlį Lietuvoje – Igorį Molotkovą, rašoma pranešime spaudai.
11-30 16:45[OMX] TKB: Unaudited financial report for the 9 months period of JSC "Tosmares kuģubūvētava"
Pastaba :
Visos nuorodos atidaromos viename naujame lange. Žalia juosta žymi naujas antraštes nuo jūsų paskutinio apsilankymo (tik registruotiems vartotojams). Maksimalus įrašų skaičius : 100