Naujienų antraštės iš kitų tinklapių. Antraštės atnaujinamos kas 10 minučių darbo dienomis ir kas valandą savaitgaliais. (DUK)
Antraštės Šaltiniai
  

Laikas[Šaltinis] Antraštė , Aprašymas
08-28 23:36[Reuters] Herbalife may have misled investors, SEC on impact of FTC deal, one short-seller says
BOSTON (Reuters) - After U.S. multi-level marketing company Herbalife settled a probe of its sales practices with the U.S. Federal Trade Commission last month, top executives assured investors that the company would be able to thrive under the new rules.
08-28 20:35[vz.lt] Jonas Mekas: neįtikinsite manęs pasenti
Jonas Mekas (g. 1922), vienas žymiausių avangardinio kino kūrėjų ir propaguotojų, poetas, kino kritikas, būdamas 93-ejų, nerodo jokių sulėtėjimo ženklų. Jis buvo vienas iš šešių niujorkiečių, kurių gyvenimą 2015 m. sekė Johnas Lelandoctas, „The New York Times“ (NT) žurnalistas. Jis stengėsi suprasti, kaip tokio brandaus amžiaus žmonės išlieka kūrybingi.
08-28 19:14[delfi.lt] Vokietijos ministras: derybos dėl ES ir JAV prekybos susitarimo „žlugo“
Vokietijos vicekancleris ir ekonomikos ministras Sigmaras Gabrielis sekmadienį sakė, kad derybos dėl didelio masto prekybos tarp Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinių Valstijų iš esmės nebevyksta.
08-28 19:14[vz.lt] Smaližių didesnė kaina negąsdina
Smulkieji ledų gamintojai, nors ir siūlo brangesnį produktą, pirkėjų stoka skųstis negali. Smaližius atverti pinigines vilioja įvairių skonių patraukliose pakuotėse patiekiami ledai. Visgi bent jau kol kas verslininkai dar neatrado recepto, kaip stabilizuoti pardavimus ir vienodai pelningai dirbti tiek vasarą, tiek žiemą.
08-28 18:20[vz.lt] Jei kalbatės su savimi – nesate beprotis
Ilona Makauskienė, šeimos gydytoja bei psichologė-psichoterapeutė, VŽ skaitytojams atsakys į klausimą, kodėl žmonės kalbasi su savimi.
08-28 17:36[vz.lt] Ispanijos gali laukti jau treti rinkimai per vienerius metus
Baigiasi aštuntas mėnuo, kai Ispanijos parlamentas nesugeba suformuoti vyriausybės. Panašu, kad prireiks dar vienų rinkimų.
08-28 16:54[delfi.lt] Vokiečiai suglumę: centrinis bankas nori dar padidinti pensinį amžių
Vokietijos centrinio banko raginimas, kad šalies gyventojai dirbtų iki 69 metų amžiaus, didžiausiame Europos ūkyje, kurio gyventojai sparčiai sensta, įžiebė audringas diskusijas.
08-28 16:20[vz.lt] Baltijos šalių lenktynės – kuri pirma pasistatys kongresų centrą
Kaip klostysis Baltijos šalių kova dėl tarptautinių renginių, priklausys nuo to, kuri pirma pasistatys daugianfunkcį konferencijų centrą. Anot Latvių dienraščio „Dienas Bizness“, jau ryškėja Rygos Skanstes g. suplanuoto projekto kontūrai, bet neramu, kad Lietuva ir Estija irgi nesėdi rankų sudėjusios.
08-28 15:22[delfi.lt] Naujojoje Zelandijoje picas pristatys bepilotės skraidyklės
Picerijų tinklas „Domino‘s Pizza Enterprises“ ketvirtadienį Oklando mieste, esančiame Naujojoje Zelandijoje, įvykdė demonstracinį picos pristatymą bepiločiu skraidymo aparatu. Picerijų tinklas pareiškė vėliau šiais metais ketinantis tapti pirmąja bendrove, teikiančia reguliarias tokiu būdu vykdomas picos pristatymo paslaugas.
08-28 15:10[vz.lt] „Iliustruotoji istorija“: Versalio rūmai panašėjo į kiaulidę
Dvokas, žiurkės ir nesibaigiantis nuobodulys buvo tūkstančių dvariškių, įsikūrusių prabangiuose Versalio rūmuose, kasdienybė. Nors pats Karalius Saulė gyveno prabangiai, jo dvariškiai turėjo tenkintis nuskurusiais kambariais ir buvo priversti nuo ryto iki vakaro dalyvauti beprasmėse ceremonijose.
08-28 13:55[vz.lt] Švedų patirtis: ar Lietuva gali tapti 10 mln. gyventojų valstybe
Prieš kelis dešimtmečius panašią į lietuviškąją demografinę krizę išgyvenusi Švedija gyventojų gretas dabar kasmet papildo maždaug po 100.000, o kitąmet jau turėtų perkopti 10 mln. gyventojų kartelę.
08-28 13:14[vz.lt] „Inditex“ Ispanijoje leis atsiskaityti mobiliaisiais
Didžiausia pasaulyje prekybos drabužiais bendrovė „Inditex“, valdanti tokius prekių ženklus kaip „Zara“, „Pull&Bear“, „Massimo Dutti“, nuo rugsėjo Ispanijoje už drabužius leis atsiskaityti mobiliaisiais telefonais.
08-28 12:20[vz.lt] Pamirškite reklamas SMS – atsivers „WhatsApp“
Susirašinėjimo programėlė „WhatsApp“ ruošiasi atsiverti verslui ir sudaryti konkurenciją komunikacijai SMS žinutėmis.
08-28 11:29[vz.lt] Sirijoje žuvo pirmasis Turkijos karys
Į karą Sirijoje įsivėlusi Turkija patyrė pirmąją netektį.
08-28 11:05[vz.lt] 10 patarimų šeimininkei iš praėjusio amžiaus
Šie patarimai yra iš 1922–1940 m. knygų, kurios buvo leidžiamos Didžiojoje Britanijoje kaip to meto namų ūkio ir gyvenimo būdo vadovai moterims. Kai kurie patarimai kelia šypseną, kiti gali stebinti ar net piktinti. Bet kai kurie yra aktualūs ir šiandien. Žvilgtelkite, kaip greitai keičiasi pasaulis.
08-28 10:16[vz.lt] Ko iš darbdavių nori studentai
Darbo rinkoje stokojant darbo jėgos, į ją vis labiau įsilieja besimokantis jaunimas. Nors ir neturėdami reikiamų profesinių įgūdžių, jaunosios kartos atstovai vis drąsiau diktuoja savo sąlygas darbdaviams.
08-28 08:56[vz.lt] Palangoje po restauracijos duris atvėrė legendinis „Anapilis“
Palangoje po dvejus metus trukusių restauracijos darbų duris atvėrė istorinė legendomis apipinta kurorto vila „Anapilis“.
08-27 20:29[vz.lt] Pardavimų ABC: ką prognozuoti planuojant
Planavimas yra viena pagrindinių pardavimų vadybininko funkcijų. Planavimas užima nemažai laiko, tačiau kokybiškai planuojant ir vykdant pardavimų veiklą, sutaupoma daug laiko ir kitų išteklių, sumažinama klaidingų veiksmų rizika ir galų gale pasiekiama geresnių pardavimų rezultatų.
08-27 19:40[delfi.lt] Japonijos darbo rinka: susilaukusi vaiko moteris turi išeiti iš darbo
Dirbantis vyras Japonijoje turi daug savo laiko ir jėgų aukoti bendravimui su kolegomis, pavyzdžiui, eiti kartu išgerti, todėl susiklostė situacija, kad šeima yra paskutinėje vietoje ir jos galiausiai net nenorima kurti. Taip LRT RADIJUI sako Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas Aurelijus Zykas. Tokijo universiteto profesorė Takako Kondo taip pat tvirtina, kad dėl itin didelės darbo svarbos visuomenėje nuo šeimos kūrimo atgrasomos ir moterys.
08-27 19:40[vz.lt] „Citadele“: bankų konkurencija išaugs
DNB ir „Nordea“ bankų Baltijos šalyse sujungimas į vieną banką padidins konkurenciją regiono bankiniame sektoriuje, teigia Skirmantas Jareckas, Latvijos „Citadele“ banko padalinio Lietuvoje valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas.
08-27 18:22[vz.lt] Pirmas žvilgsnis į naują „Pienas LT“ gamyklą: gali išsiplėsti dvigubai
Neseniai kol kas be oficialaus atidarymo Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėjusi veikti ŽŪK „Pienas LT“ valdoma pieno baltymų gamykla, kuri produkciją eksportuoja ir parduoda vietinėje rinkoje, jau svarsto plėtros galimybes.
08-27 17:30[vz.lt] Prieš baisius cigarečių pakelius – dizainerių dėklais
Įžvalgūs verslininkai tabako prekybos pokyčiams pradėjo ruoštis iš anksto – vos cigarečių pakeliai pasipuošė šokiruojančiais vaizdais, buvo suskubta pasiūlyti dėklus jiems paslėpti.
08-27 16:24[vz.lt] IKEA neria giliau į Rytų Europos miškus
Baldų prekybos milžinė IKEA toliau perka miškus Rytų ir Centrinėje Europoje – šiemet ji įsigijo naujų miško plotų Rumunijoje bei Estijoje.
08-27 15:15[vz.lt] Darbas iš namų ir disciplina
Dirbti iš namų visame pasaulyje tampa vis populiariau, įmonės tokį darbo stilių renkasi ir vedamos mados, ir praktiškumo sumetimais. Kai kurios bendrovės neateiti į biurus kartai leidžia savo darbuotojais, vadovams, kitos biurų apskritai atsisako ir dirba iš namų.
08-27 14:33[vz.lt] Putinas rūpinasi Rusijos sanatorijų modernizavimu
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ragina modernizuoti ir populiarinti šalies sanatorijų sektorių, teigdamas, kad tai gali tapti paspirtimi regionų ekonomikos augimui.
08-27 13:33[vz.lt] Politologas: prognozė apie rinkimų lyderių trijulę – dar ne akmenyje iškaltas faktas
Po Seimo rinkimų atsiradusi nauja Vyriausybė, jeigu joje dalyvaus Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, gali būti labai netvari ir trumpalaikė, nes ši partija dėl ideologinių ir kitokių nesutarimų gali pradėti skeldėti jau 2017-aisiais. Politologas Vytautas Keršanskas interviu VŽ sakė, kad, žvelgiant iš šios dienos pozicijų, tuojau po rinkimų be valstiečių-žaliųjų tikriausiai negalės apsieiti jokia valdančioji koalicija. Bet nemenka tikimybė, kad jau mažiau nei po metų gali tekti iš naujo perdėlioti koalicines pajėgas.
08-27 12:44[vz.lt] VŽ rekomenduoja: knygos
VŽ siūlo savaitgalį praleisti kartu su knyga ir pateika Lietuvos leidyklų naujienas.
08-27 11:52[vz.lt] Beveik pusė kredito unijų dirbo nuostolingai
Šių metų I pusm. iš 74 Lietuvoje veikiančių kredito unijų 32 dirbo nuostolingai. Lietuvos bankas (LB) kartoja, kad unijos turi reikšmingai pagerinti veiklos rezultatus, kad sukauptų tvaraus kapitalo.
08-27 11:10[vz.lt] „Iliustruotoji istorija“: geležiniai triadų gniaužtai
Slaptosios brolijos – triados – XX a. 3 dešimtmetyje Kinijoje įgijo didžiulę galią. Kriminalinės organizacijos kontroliuoja pelningą prekybą opijumi ir vadovauja gerai ginkluotiems nusikaltėliams, šie nužudo tūkstančius žmonių. Žmonės nesitiki policijos pagalbos, nes gaujos vadeiva ir policijos viršininkas – vienas asmuo.
08-27 10:05[vz.lt] Klaipėdos baseino statyboms – žalia šviesa
Painioje naujojo uostamiesčio baseino rangos darbų pirkimo istorijoje pagaliau turėtų būti padėtas taškas. Klaipėdos miesto savivaldybė jau kitą savaitę ketina pasirašyti sutartį su konkursą laimėjusia koncerno „Icor“ bendrove „Axis Industries“, kuri įgyvendins 15,82 mln. Eur vertės baseino statybos projektą.
08-27 09:15[vz.lt] Grumtynės dėl 1,2 trln. neapmokestintų USD
Kietai Briuselio rankai pakibus virš „Apple“ nesumokėtų mokesčių į konfliktą įsijungė JAV Iždo departamentas, kuris ir pats norėtų tuos pinigus susigrąžinti į JAV. Tuo tarpu Ženeva tyliai rodo plunksnas kaip patogiausia vieta pasaulinių korporacijų pinigams laikyti.
08-27 08:27[vz.lt] Sukurė pakuotę iš pieno baltymų
Plastiko pakuotę pretenduojanti pakeisti biologiškai suyranti plėvelė iš pieno baltymų pajėgi ilgiau išsaugoti maisto produktų šviežumą, tvirtina JAV Žemės ūkio ministerija.
08-27 01:42[Investopedia] Stocks Tread Water After Yellen Remarks (SPY, DIA)
Major stock market indexes ended the week near where they started follow the Federal Reserve’s much-awaited commentary.
08-26 22:19[OMX] HMX: AS HansaMatrix Consolidated Interim Report for Q2 and 6 months of year 2016.
08-26 21:45[Investopedia] Gamestop Price Levels To Watch After Earnings
Gamestop is losing ground after a weak 2nd quarter earnings report, but the 2016 trading range is unlikely to break any time soon.
08-26 21:37[Reuters] Wall Street falls after Fischer, Yellen comments
NEW YORK (Reuters) - U.S. stocks were lower in a choppy session on Friday, with stocks bouncing between gains and losses as investors grappled with the possible timing of a U.S. interest rate hike after comments from Federal Reserve officials, including Chair Janet Yellen.
08-26 21:27[vz.lt] Vilniaus oro uoste avariniu būdu nusileido lėktuvas
Penktadienio vakarą tarptautiniame Vilniaus oro uoste avariniu būdu nusileido bendrovės LOT lėktuvas.
08-26 20:58[vz.lt] „Ergo“ įmokų sumą Lietuvoje augino 13%
Šių metų I pusm. draudikė „Ergo“ Baltijos šalyse naujų įmokų sumą didino 10%, Lietuvoje – 13%.
08-26 20:56[Reuters] Judge in Redstone hearing urges attorneys to reach agreements
CANTON, Mass. (Reuters) - A Massachusetts judge on Friday told attorneys to see if they could agree to resolve at least parts of a lingering family dispute over the fate of the empire built by Sumner Redstone, the controlling shareholder of Viacom Inc .
08-26 20:33[delfi.lt] „Prada" deda viltis į jaunus pirkėjus
Italijos aukštosios mados bendrovė „Prada“ pranešė apie pirmąją šių metų pusę 25 proc. smukusį pelną, tačiau tikisi užmegzti ryšį su jaunais pirkėjais, susiviliosiančiais lankstesnėmis kainomis ir galimybe įsigyti prekių internetu, praneša BBC.
08-26 20:33[vz.lt] Debesų kompiuterijos „Rackspace“ perkama už 4,3 mlrd. USD
 Investicijų valdymo bendrovė „Apollo Global Management“ perka JAV debesų kompiuterijos bendrovę „Rackspace“. Sandorio suma siekia 4,3 mlrd. USD.
08-26 20:00[vz.lt] Atitriukšmauja OPEC rugsėjis
Kaip jau tampa įprasta, artėjant naftą eksportuojančių šalių kartelio OPEC susitikimui, pasigirsta daugybė garsiai išsakomų ir viena kitai neretai prieštaraujančių nuomonių iš šalių atstovų. Neišimtis ir rugsėjį suplanuotas šalių susitikimas.
08-26 19:11[Reuters] Declining inventories crimp U.S. second-quarter growth, consumer spending surges
WASHINGTON (Reuters) - U.S. economic growth was slightly more tepid than initially thought in the second quarter as businesses aggressively ran down inventories, offsetting a spurt in consumer spending.
08-26 19:02[vz.lt] „Žemaitijos pienas“ baigia pasirodymą biržoje
Pagrindiniam „Žemaitijos pieno“ akcininkui pavyko pasiekti, kad pieno perdirbėjos akcijos būtų išbrauktos iš Vilniaus biržos. Ką tik pasibaigusiame akcininkų susirinkime smulkieji akcininkai balsavo itin aktyviai, tačiau stambiojo iniciatyvos užblokuoti nepajėgė. Investuotojų asociacija ir fondų valdytojai laukia Lietuvos banko žingsnio ir ketina kreiptis į teismą.
08-26 18:54[Reuters] U.S. jobs data to test case for rate hike
DUBLIN (Reuters) - U.S. jobs data top economic readouts from around the world next week as global markets begin to return to business as usual following a typically quiet August with the calm broken on Friday by comments from Federal Reserve Chair Janet Yellen.
08-26 18:30[vz.lt] Ilgai laukta Yellen kalba: argumentai kelti palūkanas sustiprėjo
Argumentai, dėl kurių Jungtinėse Valstijose verta kelti bazines palūkanas, pastaraisiais mėnesiais sustiprėjo.
08-26 18:14[vz.lt] Didelė pasiūla nusvėrė gerus „Litgrid“ rezultatus
Stipri akcijų pasiūla žemyn penktadienį nustūmė gerus rezultatus paskelbusios „Litgrid“ akcijas, investuotojai taip pat toliau išpardavinėjo „Latvijas Gaze“ akcijas.
08-26 18:03[delfi.lt] Padidinta minimali alga kai kuriems kirto per kišenę
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pripažįsta, kad nuo liepos 1-osios minimaliai algai padidėjus iki 380 eurų, kai kurie dirbantieji neteks anksčiau gautų pašalpų.
08-26 17:48[vz.lt] „InBev“ planuoja panaikinti 5.500 darbo vietų
Įgyvendinant alaus gigantų „SABMiller“ ir „Anheuser-Busch InBev“ susijungimą, pastaroji bendrovė ketina panaikinti 3%, arba 5.500 darbo vietų.
08-26 17:45[OMX] RRR: Sale of the production building
08-26 17:15[vz.lt] Dvidešimtmečiui – naujas radijo stoties „M-1 Plius“ logotipas
20–ties metų veiklos sukaktį mininti radijo stotis „M-1 Plius“ atnaujino savo logotipą.
08-26 17:01[OMX] SFG: Share buyback transactions
08-26 16:51[Reuters] Wall Street rises as traders count down to Yellen speech
(Reuters) - Wall Street was higher on Friday morning, boosted by financial stocks, minutes before a speech by Federal Reserve Chair Janet Yellen that is expected to provide a clearer picture on when interest rates will be raised next.
08-26 16:48[vz.lt] Ko nori pirkėjai – štai kur klausimas
Pavargę nuo kainų karo, kuriame šiemet galutinį smūgį sudavė į mažmeninės prekybos rinką atėjęs žemų kainų vokiškas prekybos tinklas, Lietuvos prekybininkai ieško originalesnių pardavimo būdų ir atsisuka į realius pirkėjo poreikius. Žinant kaip, parduoti emociją yra kur kas pelningiau nei kainą.
08-26 16:30[OMX] VIAS: Changes in SIA VIA SMS Group board
08-26 16:26[OMX] GRD: On “Grindeks” financial results in the first half year of 2016
08-26 16:21[Reuters] Apollo Global to buy Rackspace Hosting in .3 billion deal
(Reuters) - Apollo Global Management LLC said on Friday it would buy cloud services provider Rackspace Hosting Inc in a deal valued at .3 billion, as the private-equity firm increases its investments in the technology sector.
08-26 16:19[vz.lt] Violeta Masteikienė: dirbu ne sau, o visuomenei
Violeta Masteikienė, VšĮ „GMM projektai“ direktorė, socialinio verslo pradininkė Lietuvoje, oreivė ir dviejų vaikų mama, VŽ skaitytojams pasakoja apie savo darbą ir pastangas pakeisti pasaulį. 
08-26 16:12[OMX] LJM: Latvijas Juras medicinas centrs JSC: Consolidated interim report for the 6 months of 2016.
08-26 16:10[Reuters] Declining inventories curb U.S. second-quarter growth; consumption surges
WASHINGTON (Reuters) - U.S. economic growth was a bit more sluggish than initially thought in the second quarter as businesses aggressively ran down stocks of unsold goods, offsetting a spurt in consumer spending.
08-26 16:00[OMX] LSC: About the unaudited financial data of JSC “Latvian Shipping Company” for the second quarter
08-26 15:52[Reuters] Mazda recalling 190,000 CX-7 vehicles in U.S.
DETROIT (Reuters) - Mazda Motor Corp will recall 190,000 of its CX-7 sport utility vehicles from model years 2007 to 2012 in the United States because of an issue that may cause a loss of steering control, U.S. safety regulators said on Friday.
08-26 15:44[vz.lt] 100 geriausių šio amžiaus filmų
Naujienų portalas BBC paskelbė geriausių XXI a. filmų sąrašą.
08-26 15:29[Reuters] Schooled in the short run, central banks struggle with a long-term role
JACKSON HOLE, Wyo. (Reuters) - Schooled in economic thinking that confines monetary policy to the short run, central bankers gathering in Jackson Hole, Wyoming, are grappling with a singular change: whether they can take over as guardians of long-term growth with programs that may stay in place and influence markets for decades to come.
08-26 15:14[vz.lt] Mobiliojo ryšio rinkos augimas neslopsta
Operatorių pajamos iš mobiliojo ryšio auga penktą ketvirtį iš eilės.
08-26 15:04[Reuters] Bullard agnostic on timing of Fed hike; cites tech stocks: CNBC
(Reuters) - The Federal Reserve could hike U.S. interest rates this year, St. Louis Fed President James Bullard said on Friday, noting the central bank would have to watch out for risky financial bubbles emerging in technology stocks and elsewhere in the market.
08-26 14:43[vz.lt] Sanajevas tapo Standartizacijos departamento vadovu
Laimėjęs konkursą, Lietuvos standartizacijos departamento direktoriaus pareigas pradeda eiti Rimantas Sanajevas.
08-26 14:34[vz.lt] Putin’s Billion Gift for Pensions Seen Clinching Rate Cut
President Vladimir Putin’s government is tempting the Bank of Russia to cut interest rates.
08-26 14:15[vz.lt] Neįgaliųjų įmonė auga kartu su baldų pramonės milžinais
Didžiausia neįgaliųjų socialinė įmonė Vakarų Lietuvoje UAB „Regseda“ per kelerius metus ne tik išlipo iš nuostolių, bet ir ėmė šuoliais didinti apyvartą. Pernai bendrovė padvigubino pardavimo pajamas ir šiemet tikisi dar geresnių rezultatų.
08-26 14:14[delfi.lt] Planuojama didinti biudžetininkų algas
Nuo kitų metų sausio turėtų didėti darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis ir gaunančių darbo užmokestį iš valstybės, savivaldybių ir Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų, atlyginimai.
08-26 13:42[vz.lt] Atlyginimai pašoko 8,5%, realusis užmokestis – didžiausias istorijoje
Praėjusį ketvirtį vidutinis atlyginimas augo itin sparčiai, o realusis užmokestis pranoko ikikrizinį ir buvo didžiausias istorijoje.
08-26 13:31[vz.lt] „Donbea“ sandoris: Lietuvos netektis, estų laimėjimas
DNB ir „Nordea“ bankų padalinių Baltijos šalyse susijungimas gali reikšti mažesnes pajamas Lietuvos, Latvijos biudžetams ir didesnes – Estijos. Taigi, pastaroji šalis iš šio sandorio finansiškai gali laimėti, tačiau kartu turės prisiimti papildomų finansinių ir priežiūros įsipareigojimų.
08-26 13:16[vz.lt] Baltraitienė dėl savo medžiokės su verslininkais kreipsis į etikos komisiją
Virginija Baltraitienė, žemės ūkio ministrė, reaguodama į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie jos ir Jono Miliaus, Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo, bendrą medžioklę su verslo atstovais ir Latvijos žemės ūkio ministru Janiu Duklavu, ketina kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją, kad, kaip rašoma ministerijos pranešime, „būtų išsklaidytos bet kokios abejonės dėl galimo interesų konflikto per oficialios Latvijos delegacijos vizitą Lietuvoje“.
08-26 13:13[OMX] FIN: UAB „INVL Asset Management“ 2016 m. rugpjūčio 25 d. duomenys apie išleistus fondų investicinius vienetus
08-26 13:04[vz.lt] Asociacija „Tech City Lithuania“ turi naują vadovę
Prieš daugiau nei metus informacinių technologijų ir finansų bendrovių įkurta asociacija „Tech City Lithuania“ turi naują vadovę. Nuo asociacijos įsteigimo pradžios jai vadovavusį Roką Kondratą pakeitė Indrė Mockevičiūtė.
08-26 12:53[vz.lt] Turkijoje – išpuolis prie policijos būstinės
8 policijos pareigūnai žuvo ir dar 45 sužeisti per išpuolį Turkijos provincijoje.
08-26 12:41[Reuters] AB InBev expects to cut three percent of jobs after SABMiller takeover
BRUSSELS (Reuters) - Anheuser-Busch InBev expects to cut some 3 percent of its combined workforce after it has acquired rival SABMiller , according to takeover documents published on Friday.
08-26 12:41[Reuters] AB InBev expects to cut three percent of jobs after SABMiller takeover
BRUSSELS (Reuters) - Anheuser-Busch InBev expects to cut some 3 percent of its combined workforce after it has acquired rival SABMiller , according to takeover documents published on Friday.
08-26 12:30[delfi.lt] Lietuvoje – atlyginimų šuolis
Vidutinis mėnesio bruto (neatskaičius mokesčių) darbo užmokestis Lietuvoje šių metų antrą ketvirtį, palyginti su atitinkamu 2015 metų laikotarpiu, buvo 8,1 proc. didesnis, rodo Statiskos departamento duomenys.
08-26 12:26[vz.lt] Prognozė: 65% dujų per SkGD terminalą
Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius AB „Amber Grid“ prognozuoja, kad per Klaipėdos SkGD terminalą 2016 m. bus patiekta apie 65% Lietuvos ir kitų Baltijos šalių vartotojams skirto per Lietuvą keliaujančio dujų kiekio.
08-26 12:15[vz.lt] Italijos centriniuose regionuose – nepaprastoji padėtis
Italija paskelbė nepaprastąją padėtį labiausiai žemės drebėjimo sugriautuose šalies regionuose. Matteo Renzi, šalies premjeras, atsatymo darbams pažadėjo skirti 50 mln. Eur.
08-26 12:02[vz.lt] „Nordea“ ir DNB bankų šeima greičiausiai apsigyvens „Quadrum“
Vilniaus biurų rinkoje iš DNB ir „Nordea“ bankų susijungimo, panašu, laimės nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Schage Real Estate“, kuri Vilniuje plėtoja „Quadrum“ verslo centrą – viename jo pastatų ką tik įsikūrė centrinė DNB būstinė. Vietos „Quadrum“ verslo centre dar yra, tad greičiausiai čia ir vyks naujojo banko plėtra.
08-26 11:50[OMX] ZMP: Bus stabdoma prekyba bendrovės akcijomis
08-26 11:38[OMX] BDB: Baltic Dairy Board, Ltd unaudited condensed financial statement of year 2016 6 months
08-26 11:30[vz.lt] Finansų rinkos žvilgsnis – į Kanzasą
Pasaulio finansų rinkos dalyvių akys šiandien kryps į Jungtines Valstijas, o konkrečiau – Jackson Hole, Kanzasą, kur vyksta centrinio banko rengiama konferencija.
08-26 11:14[vz.lt] Pirmosios darbo dienos „Legal Balance“: naujokė, kuri sprendžią, ką priimti į darbą
Psichologė Ieva Pranskūnaitė vienintelė teisinių paslaugų bendrovėje „Legal Balance“ neturi teisinio išsilavinimo, bet dirbdama biuro administratore puikiai išnaudoja savo žinias talkindama vadovui atrenkant naujus darbuotojus.
08-26 11:02[vz.lt] Rusų papildytos realybės startuolis kuriasi Lietuvoje
Rusijos mobiliųjų programinių sprendimų startuolis „Mobile Angels“ kuriasi Lietuvoje. Per trejus metus jis čia tikisi suburti 25 žmonių komandą ir jau pradeda plėtoti naujausią projektą – mobiliąją programėlę su papildytos realybės funkcijomis.
08-26 10:51[vz.lt] Vienas iš „MG Baltic“ vadovų – spec. liudytojas politinės korupcijos byloje
Su opozicinio Liberalų sąjūdžio buvusiu lyderiu Eligijumi Masiuliu ir valdančiosios Darbo partijos vienu iš vadovų Vytautu Gapšiu siejamoje galimos politinės korupcijos byloje naujas specialusis liudytojas – koncerno „MG Baltic“ valdybos narys Romanas Raulynaitis.
08-26 10:36[OMX] VLN: Bus sustabdyta prekyba AB "Žemaitijos pienas" akcijomis
08-26 10:18[vz.lt] Už 9 mln. Eur bus statomas prekybos tinklo „Aibė“ logistikos centras
Prekybos tinklas „Aibė“ Kauno rajone turės naują logistikos centrą, į kurio statybas investicijos sieks 9 mln. Eur. Jau žinoma ir statybų pradžios data – lapkritis. Logistikos centras pradės veiklą ateinančių metų liepą.
08-26 10:09[Reuters] Oil prices fall as Saudi Arabia dampens prospects of output freeze
SINGAPORE (Reuters) - Oil prices fell on Friday after the Saudi energy minister tempered expectations of strong market intervention by producers during talks next month, and as analysts pointed to an ongoing supply overhang that was weighing on markets.
08-26 09:35[vz.lt] Trąšų sektoriaus krizei greitos pabaigos nežada
Pasaulinį trąšų gamybos sektorių varginančios itin mažos jo pagamintos produkcijos kainos greičiausiai kris toliau, o įmonėms nori nenori teks mažinti gamybą.
08-26 09:11[OMX] AMG: AB „Amber Grid“ 2016 m. pirmojo pusmečio veiklos rezultatai, tarpinis pranešimas ir neaudituotos sutrumpintos finansinės ataskaitos
08-26 09:05[vz.lt] Šiaulių banko vadovas: mūsų konkurenciniai pranašumai tik stiprėja
Vytautas Sinius, Šiaulių banko administracijos vadovas, įsitikinęs, kad DNB ir „Nordea“ pajėgumų konsolidacija Lietuvos rinkoje ne tik nesukels pavojaus lietuviškam bankui, bet dar labiau išryškins jo konkurencinius pranašumus. Šiaulių banko vadovas neatmeta konsolidacijos su kitais smulkiais dalyviais, tačiau dabartiniame etape bankas kreipia dėmesį į vidinius procesus.
08-26 09:00[OMX] LGD: „Litgrid“ pristato 2016 metų šešių mėnesių finansinius rezultatus internetiniame seminare
08-26 08:44[OMX] OAM: OMX Baltic Benchmark Fund 2016 m. rugpjūčio 25 d. duomenys apie išleistas akcijas
08-26 08:30[Reuters] Phillips 66 delays planned SRU maintenance at Borger, Texas refinery: filing
(Reuters) - Phillips 66 has decided to delay a planned maintenance on a sulfur recovery unit (SRU) that was scheduled for Friday at its 146,000 barrel-per-day Borger, Texas, refinery, a filing with the Texas Commision on Environmental Quality said.
08-26 08:24[vz.lt] Debesų kompiuterijos rinka generuoja 28 mlrd. USD pajamų, trečdalį pasiima „Amazon“
„Verslas niekada nepasitikės šia technologija“, – sakė rinkos dalyviai ir analitikai, kai maždaug prieš dešimtmetį plačiu mastu startavo debesų kompiuterija. Šiandien debesų kompiuterijos infrastruktūros paslaugos tiekėjams generuoja beveik po 30 mlrd. USD per metus, o rinka auga po 50%.
08-26 07:18[Reuters] China, U.S. still in talks on trade pact despite challenges: Chinese commerce official
BEIJING (Reuters) - China and the United States are still in frequent discussion about a bilateral trade pact, despite a challenging global trade environment, a Chinese commerce official said on Thursday.
08-26 07:00[vz.lt] Vedybos iš išskaičiavimo
Įvyko tai, ką visiškai neseniai VŽ ir prognozavo, – dviejų didelių skandinaviškų bankų jungtuvės bendrai dirbti Baltijos šalyse. Suvienijus Norvegijos DNB ir Švedijos „Nordea“ bankus, rinkoje atsiras naujas universalus bankas. Rinkos dalyviai teigiamai vertina naujas stipresnio banko galimybes, tačiau neslepia ir nerimo dėl galbūt sumažėsiančios konkurencijos.
Pastaba :
Visos nuorodos atidaromos viename naujame lange. Žalia juosta žymi naujas antraštes nuo jūsų paskutinio apsilankymo (tik registruotiems vartotojams). Maksimalus įrašų skaičius : 100