Naujienų antraštės iš kitų tinklapių. Antraštės atnaujinamos kas 10 minučių darbo dienomis ir kas valandą savaitgaliais. (DUK)
Antraštės Šaltiniai
  

Laikas[Šaltinis] Antraštė , Aprašymas
11-24 04:09[Reuters] Asia stocks jump as China, Europe step up stimulus
SYDNEY (Reuters) - Asian share markets were broadly higher on Monday as the prospect of further policy stimulus in China and Europe whetted risk appetites while sending the euro skidding.
11-24 01:27[Reuters] Asia cheered by China, European stimulus
SYDNEY (Reuters) - Asian share markets followed the dollar higher on Monday as the prospect of further policy stimulus in China and Europe whetted risk appetites while sending the euro skidding.
11-23 23:22[alfa.lt] Skysti nutarimai: apribojus šviežių vaisių tiekimą į mokyklas, likusią dalį užims tyrės
Sodininkai piktinasi, kad juos bandoma išstumti iš mokyklų valgyklų. Europa skatindama šviežių vaisių vartojimą pradėjo ...
11-23 23:22[alfa.lt] Skysti nutarimai: apribojus šviežių vaisių tiekimą į mokyklas, likusią dalį pakeis tyrės
Sodininkai piktinasi, kad juos bandoma išstumti iš mokyklų valgyklų. Europa skatindama šviežių vaisių vartojimą pradėjo ...
11-23 19:40[vz.lt] Pirmadienį „VŽ Premium“ skaitykite
Nutraukus diplomatinius santykius konsuliniai ir ekonominiai išliktų. Nors Lietuvoje netikima Rusijoje pasigirdusių pasiūlymų įšaldyti diplomatinius santykius su Vilniumi realumu, pabrėžiama, kad net jei tokie grasinimai būtų įgyvendinti, tai nereikštų visų dvišalių santykių nutraukimo.
11-23 19:00[delfi.lt] Klausk teisininko: kodėl turiu mokėti komunalinius mokesčius už seniai parduotą sodybą?
Dar prieš 10 metų pardaviau sodybą, sutartį patvirtino notaras. Praėjus 9 m. po pardavimo teisme priteista iš manęs išieškoti 736 Lt už buitinių atliekų išvežimą iš seniai parduotos sodybos.
11-23 17:49[delfi.lt] Žadamos itin prastos eismo sąlygos: plikledis ir rūkas
Sekmadienio vakarą Klaipėdos apskrityje ir Raseinių rajone eismo sąlygas sunkina tvyrantis rūkas, kuris vietomis siekia iki 200 metrų.
11-23 14:56[delfi.lt] Būstų nuomotojai gręžiasi į pelningesnius nuomininkus
170 litų. Tiek norima gauti už nakvynę 2 dviejų kambarių bute Vilniaus centre, Goštauto g. Laisvą nekilnojamąjį turtą turintys gyventojai vis labiau domisi ilgalaikių nuomų alternatyvomis.
11-23 13:52[vz.lt] Lietuvos kariuomenės diena Vilniuje
Sekmadienį Vilniuje, Katedros aikštėje vyko Lietuvos kariuomenės dienos paradas. Kviečiame pasigrožėti nuotraukų galerija iš renginio.
11-23 13:03[vz.lt] Buvęs „Maxima Latvija“ vadovas Jasinskas toliau dirba „Maxima“ grupėje
Po tragedijos Latvijoje iš darbo atleistas buvęs „Maxima Latvija“ vadovas Gintaras Jasinskas dirba vadybininku vienoje iš „Maxima“ grupių, rašo portalas 15min.lt.
11-23 12:27[alfa.lt] Daugelio lietuvių požiūris į šalies ekonomikos vystimąsi – skeptiškas
Skeptiškai į šalies ekonomikos vystymąsi, o dar kritiškiau - į šeimos finansus žvelgiančių lietuvių negalima kaltinti ...
11-23 12:00[vz.lt] Apie tai, kas svarbiausia, – girtų lūpomis
Klaipėdos dramos teatras lapkričio 28 ir 29 d. kviečia į premjerą Žvejų rūmuose – Ivano Vyrypajevo komediją „Girti“, kurioje mirtinai pasigėrę žmonės išdrįsta nusimesti savo kaukes. Pjesėje vartojama nenorminė leksika – spektaklis skirtas suaugusiems žiūrovams. Po premjeros Klaipėdos dramos teatras Vilniuje pristatys du anksčiau sukurtus spektaklius.
11-23 11:30[delfi.lt] Galutinis susitarimas branduoliniu klausimu – „neįmanomas“
Iranas sako, kad bus neįmanoma iki lapkričio 24-osios termino pasiekti visapusišką susitarimą su pasaulio galiomis, kurio tikslas yra išspręsti nesutarimus dėl Teherano branduolinių ambicijų, sekmadienį pranešė Irano studentų naujienų agentūra (ISNA).
11-23 11:30[Reuters] Falling inflation a worry for Europe but also the world
LONDON (Reuters) - European Central Bank President Mario Draghi has moved closer to launching sovereign debt purchases and data this week will show just how dangerously low inflation has fallen in the trillion euro zone economy.
11-23 10:11[delfi.lt] Estijos kuriama televizija rusakalbiams stabdo Baltijos šalių projektą
Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) vadovas Audrius Siaurusevičius sveikina Estijos sprendimą įkurti iš biudžeto remiamą televiziją rusų kalba.
11-23 10:00[delfi.lt] Teismų darbuotojams pasiuvo uniformas: nustebino reakcija
Pirmas įspūdis išlieka ilgam ir jį pakeisti kartais gali būti labai sunku. Į teismą atėję žmonės pirmiausia susiduria su raštinės darbuotojomis, kurios ir sukuria tą pirmąjį įspūdį.
11-23 09:04[delfi.lt] Rusija teberiboja automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą
Rusijos pareigūnai toliau riboja automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį.
11-23 08:14[alfa.lt] Kaip apsiginti nuo karo šauklių?
Galima drąsiai teigti, kad Lietuvoje jau vyksta karas. Turiu omeny ne tą karą, kurio metu žudomi žmonės ir naikinama ...
11-23 08:00[vz.lt] Niekada nepinganti prabanga
Prabangos prekė – tai daiktas, kurį perkame ne tik veikiami nuotaikos impulso ar tikėdamiesi, kad jis teiks pasitenkinimą, bet ir vildamiesi, kad metams bėgant jo vertė vis didės. Tai suprasdami specialistai paskaičiavo, kaip pastaraisiais metais kito populiariausių prabangos prekių vertė ir ar ji didės ateityje.
11-22 22:00[delfi.lt] Žygiai prieš antrarūšius langus
Trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių. Taip vaizdžiai jau daugiau kaip metus trunkantį susirašinėjimą su Aplinkos ministerija įvertino Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos direktorius Arvydas Klimkevičius. Beveik tris dešimtis įmonių vienijančios organizacijos siekis – pakeisti teisės aktus, kurie apsaugotų vietos gamintojus ir užkirstų kelią į šalies rinką patekti antrarūšiams, neaiškios kokybės gaminiams.
11-22 21:50[delfi.lt] D. Radzevičius lieka prie LŽS vairo
Šeštadienį Vilniuje vykęs Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) suvažiavimas organizacijos vadovu perrinko Dainių Radzevičių.
11-22 20:00[delfi.lt] Televizijos laidų vedėjas visus metus vilkėjo tą patį kostiumą – ar kas nors pastebėjo?
Televizijos laidų vedėjas iš Australijos Karlas Stefanovičius visus metus eteryje vilkėjo tą patį mėlyną kostiumą. Tokiu būdu žurnalistas norėjo atkreipti dėmesį, pagal kokius kriterijus vertinamos ir kritikuojamos eteryje dirbančios jo kolegės. Tai, ką jam pavyko išsiaiškinti, praktiškai nenustebino, skelbia „The Guardian“.
11-22 18:18[vz.lt] „Snoro“ žlugimo pagimdyta lietuviškoji „Arthur Andersen“ istorija
Po netikėto bendrovės EY sprendimo iš dalies atlyginti netinkamo „Snoro“ audito nuostolius rinka prisimena garsiąją bendrovės „Arthur Andersen“ istoriją, o auditorių bendruomenė džiūgauja dėl pasiekto susitarimo ir primena auditoriaus atsakomybės problemą. Teisininkai sako, kad atsiveria naujų galimybių bylinėtis, ir vertina kreditorių šansus.
11-22 15:15[vz.lt] Muitų sąjungos pabaiga: Rusija tikrins Kazachstano ir Baltarusijos krovinius
Muitų sąjunga praktiškai subyrėjo. Šiandien „Rosselchoznadzor“ paskelbė, kad siekiant, jog nebūtų apeinamas embargas, Rusijos muitinėje bus tikrinami iš Kazachstano ir Baltarusijos įvežami maisto produktai.
11-22 13:05[vz.lt] Ukrainai – JAV radarų sistemos
JAV karinės pajėgos ketvirtadienį Ukrainai perdavė tris lengvąsias radarų sistemas, įspėjančias apie artilerijos ugnį, penktadienį pranešė JAV Gynybos departamentas.
11-22 12:49[vz.lt] Paskolų palūkanos ims kilti ne anksčiau 2017 m.
VŽ kalbinti Lietuvos ir užsienio ekonomistai vienu balsu tvirtina – beveik nėra jokių priežasčių bankų paskolų palūkanoms kilti iki pat 2017 m., nes euro zonos ekonomikos augimui reikalingos ilgai ir sunkiai įgyvendinamos struktūrinės reformos, o infliacijos lūkesčiai iš mirties taško nesijudina – Europa iš esmės yra ant japoniško scenarijaus slenksčio.
11-22 12:00[delfi.lt] Puodelis čiobrelių arbatos – tiek Japonijos žiniasklaidoje kainavo reklama
Menininkų Aušros ir Tauro Česnulevičių namus Druskininkuose pasiekė nedidelis siuntinys iš tolimos Japonijos - dar dažais kvepianti bene pusantro šimto puslapių knygelė „Mano mėgstamiausia Lietuva“, kurioje pristatoma lietuviška tradicinė virtuvė, lankytinos vietos, rankdarbiai ir amatai, kultūros paveldas, gyvenimo būdas ir stilius.
11-22 12:00[vz.lt] Negirdėtas Antonio Vivaldi
Baroko operos teatras į savo repertuarą įtraukė neeilinį kūrinį – vienintelę iš keturių išlikusių kompozitoriaus Antonio Vivaldi oratorijų „Juditos triumfas“ (visas jos pavadinimas – „Juditos triumfas prieš Holoferno barbarus“) pagal Giacomo Cassetti libretą. Spektaklio premjera – lapkričio 26 d. Lietuvos rusų dramos teatre.
11-22 12:00[delfi.lt] Klausk teisininko: ar darbdavys teisėtai reikalauja duomenų apie mano artimųjų darbą?
Mano darbdavys priėmė įsakymą, kuriuo darbuotojus įpareigojo pranešti apie artimųjų – vaikų, sutuoktinių, brolių, seserų, tėvų, sutuoktinių darbovietes. Ar toks reikalavimas nepažeidžia darbuotojo privačių teisių?
11-22 10:31[vz.lt] VSAT patvirtino: rusai sulėtino automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą
Rusijos pareigūnai smarkiai sulėtino automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Mašinos su Rusijos numeriais vyksta be kliūčių, informuoja Valstybinė sienos apsaugos tarnyba.
11-22 09:50[delfi.lt] Pasienyje su Rusija – kliūtys vykstantiems su lietuviškais numeriais
Rusijos pareigūnai smarkiai sulėtino automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Karaliaučiaus sritį. Mašinos su Rusijos numeriais vyksta be kliūčių, šeštadienio rytą pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
11-22 08:24[vz.lt] Pirmasis įkėlė koją į Kiniją
Lietuvos bankas (LB) pasinaudojo proga maksimaliai pagal suteiktą kvotą investuoti Kinijoje ir už 100 mln. USD (276 mln. Lt) rugsėjį įsigijo trumpalaikių Kinijos vyriausybės obligacijų.
11-22 08:06[alfa.lt] Kaip veikia specialiosios tarnybos: Sasnausko atvejis
Vilniaus apygardos teismas kaltu dėl piktnaudžiavimo pripažino Valstybinės ligonių kasos (VLK) vadovą Algį Sasnauską. ...
11-22 08:05[vz.lt] „Nissan“ neria į konkurencingą segmentą
Po daugelio metų pertraukos japonų gamintojas „Nissan“ grįžo į kompaktinių automobilių rinką ir pasiūlė „Pulsar“ modelį.
11-22 08:00[vz.lt] Laikinos estetikos virtuozas
Jei sąskaita už sovietinę okupaciją vis dar pildoma, joje tikrai yra skyrius „Už prarastas galimybes“. Tame skyriuje privalo būti straipsnis „Už jaunų, talentingų, energingų, darbščių, smalsių ir įžūlių menininkų kūrybos stabdymą“. Na, o straipsnyje turėtų būti pavardžių pagal abėcėlę sąrašas, kurio pabaigoje, tikiuosi, įrašyta Teodoro Kazimiero Valaičio pavardė.
11-22 07:59[delfi.lt] Eismo sąlygos – nepavydėtinos: krituliai, rūkas, plikledis
Dėl kritulių naktį ir ryte sudėtingos eismo sąlygos pietų, vidurio ir rytų Lietuvoje, valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos šlapiu sniegu, provėžotos, slidžios.
11-22 07:30[vz.lt] Siūlomas poilsis nuo TV reklamos ilgai netruks
Bendrovei „Teo“ atnaujinus technologiją, jos klientai bet kurią realiuoju laiku transliuojamą laidą gali atsisukti į pradžią ir vėliau žiūrėti praleisdami reklamas bei anonsus. Panašių galimybių siūlo ir kiti mokamos televizijos tiekėjai. Reklamos ekspertai tikina, kad žiūrovai taip nuo reklamos nepabėgs, – susidarius reikšmingai tokių žiūrovų grupei atsiras ir techninių galimybių reklamą integruoti į laidą.
11-22 07:30[delfi.lt] Vilniaus centre savaitgalį ribojamas eismas
„Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad Vilniaus centrinėje miesto dalyje šeštadienį ir sekmadienį bus ribojamas eismas, taip pat keisis 10, 11, 33, 88 autobusų maršrutų trasos.
11-22 01:44[Reuters] Lockheed, Pentagon ink .7 billion deal for eighth batch of F-35 fighters
WASHINGTON (Reuters) - The Pentagon said on Friday it had awarded Lockheed Martin Corp a contract valued at .7 billion for an eighth batch of F-35 fighter jets that lowered the average price per jet by 3.5 percent from the last contract, and 57 percent from the first batch.
11-22 01:05[Reuters] European Parliament may propose Google break-up in draft resolution
By Alexei Oreskovic, Julia Fioretti and Alastair Macdonald
11-22 00:39[Reuters] Bank of America hires U.S. officials for financial crime team
(Reuters) - Bank of America has hired two U.S. government officials to join its financial crimes team, according to three people familiar with the matter, as banks are under increasing pressure to police their transactions for suspicious activity.
11-22 00:05[Reuters] Honda in talks with other suppliers for Takata air bag fix: WSJ
DETROIT (Reuters) - Honda Motor Co is in talks with two air bag suppliers to help it stock replacement parts for defective Takata Corp air bags, the Wall Street Journal reported on Friday, citing people aware of the planning.
11-22 00:02[delfi.lt] Stebuklų Lietuva: butas – už minimalią algą
Po paskutinės krizės atsigaunant nekilnojamojo turto rinkai didmiesčiuose liūdną regionų realybę atskleidžia būstų kainos mažuose regionuose. Neįtikėtina – tačiau butai siūlomi ir už minimalų atlyginimą siekiančias sumas.
11-21 23:08[Reuters] Aviva in .8 billion deal to buy Friends Life after pensions shake-up
LONDON (Reuters) - British insurer Aviva said on Friday it had agreed terms on a possible deal to buy rival Friends Life for 5.6 billion pounds (.8 billion) as British pension reforms put pressure on insurance companies to find new business.
11-21 22:54[Reuters] American Airlines unit to transfer 50 regional aircraft, cut jobs
(Reuters) - American Airlines Group Inc subsidiary Envoy Air plans to transfer at least 50 Embraer 145 aircraft to other regional carriers beginning in early 2015 in a move that will lead to job cuts, according to an internal letter reviewed by Reuters.
11-21 21:35[Reuters] Draghi throws ECB door open to money printing as global prospects dim
FRANKFURT (Reuters) - European Central Bank President Mario Draghi threw the door wide open on Friday for more drastic measures to prevent the euro zone from sliding into deflation, promising to use whatever means necessary as China also acted to boost its sagging economic growth.
11-21 21:20[Reuters] Walmart workers announce Black Friday protest locations
(Reuters) - A pressure group pushing for higher wages at Walmart stores said employees would stage protests at 1,600 U.S. stores on Black Friday, including 60 in Washington.
11-21 21:00[vz.lt] Maidano metinių minėjimas Vilniuje
Lapkričio 21 d. vyko Maidano metinių minėjimas Nepriklausomybės aikštėje.
11-21 20:27[vz.lt] Vežėjai kalba apie galimus naujus ribojimus Rusijos pasienyje
Penktadienio vakarą kai kurie Lietuvos vežėjai pranešė, kad Rusijos Federacijos muitinė į šalį nebeįsileidžia sunkvežimių iš Lietuvos.
11-21 20:20[Reuters] EU investment plan to take shape next week
BRUSSELS (Reuters) - Jean-Claude Juncker will unveil a much anticipated 300-billion-euro (0 billion) investment plan on Wednesday that is meant to trigger economic growth in the European Union.
11-21 19:15[Investopedia] Charts To Watch As Fed Raises Rates
Weekly technical summary of the major U.S. indexes.
11-21 19:13[vz.lt] JAV viceprezidentas pasmerkė Rusijos veiksmus
JAV viceprezidentas Joe Bidenas penktadienį viešėdamas Kijeve pasmerkė Rusijos veiksmus Ukrainoje kaip nepriimtinus. Ponas Bidenas taip pat paragino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną laikytis Minsko susitarimo ir patraukti savo pajėgas iš Ukrainos, rašo „Reuters“.
11-21 18:47[delfi.lt] Vairuotojai įspėjami dėl dėl eismo sąlygų naktį
Didžiojoje šalies dalyje eismo sąlygas sunkina silpnas snygis. Magistralinių ir krašto kelių dangos šlapios - praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.
11-21 18:30[Reuters] RBS says it barely passed EU stress test, admits error
LONDON (Reuters) - Royal Bank of Scotland said it only marginally passed a stress test last month by European regulators after admitting to an error in data it submitted, calling into question if it can pass a tougher test by British regulators.
11-21 18:19[alfa.lt] ​Dėl Ebolos viruso Estijoje pabrango šokoladas
Per metus maždaug trečdaliu pabrangusios kakavos pupelės sukėlė ir Estijos bendrovės „Kalev“ produkcijos kainas. Viena ...
11-21 18:08[Reuters] Global M&A deals cross trillion for first time since 2007
(Reuters) - Mergers and acquisition deals announced so far this year have topped trillion, the highest since 2007, helped by mega deals in the healthcare, energy and power sectors.
11-21 17:47[alfa.lt] Tyrimas: pasaulyje yra daugiau kaip 200 tūkst. superturtuolių
Turtingiausių pasaulio žmonių turtai toliau auga. 0,004 proc. suaugusių Žemės gyventojų turi beveik 30 trilijonų ...
11-21 17:33[OMX] SFG: Share buyback transactions
11-21 17:19[vz.lt] Kinijos ir Draghio įsuktas ralis – be Baltijos biržų
Netikėtas Kinijos žingsnis ir Europos centrinio banko vadovo Mario Draghi komentarai penktadienį įsuko tikrą ralį Europos biržose. Deja, į vakarėlį neužsuko Baltijos biržos, tačiau makleriai viliasi, kad jos tai padarys su vienos dienos pavėlavimu.
11-21 17:15[alfa.lt] Kinijoje sumažintos palūkanų normos
Šiandien Kinijos Liaudies bankas visiškai netikėtai paskelbė, kad pirmą kart nuo pat 2012 metų liepos mėnesio nusprendė ...
11-21 17:05[Reuters] Toyota Lexus to recall some 2006-2011 models due to fuel leak
DETROIT (Reuters) - Toyota Motor Corp will recall 422,509 of its luxury brand Lexus vehicles in the United States because of a possible fuel leak that increases the risk of fire, U.S. regulators said on Friday.
11-21 16:57[Reuters] VW unveils multi-billion auto investments through next five years
FRANKFURT (Reuters) - Volkswagen AG is to invest 85.6 billion euros (6 billion) in its automotive operations over the next five years to push foreign expansion, new models and technology to back its quest for global leadership.
11-21 16:45[vz.lt] Rokiškio r. šernams sumedžiotiems nustatytas kiaulių maras
Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto specialistai patvirtino afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozę dviem šernams, sumedžiotiems Rokiškio rajono Kriaunų seniūnijos miške.
11-21 16:42[Reuters] Aereo files for bankruptcy
NEW YORK (Reuters) - Aereo Inc, the video streaming company backed by media mogul Barry Diller, has filed for bankruptcy protection.
11-21 16:30[OMX] RRR: Prolongation of development of the legal protection implementation plan
11-21 16:27[alfa.lt] ​Atvėrė kelią į Azerbaidžaną
Žemės ūkio produktų perdirbimu užsiimančios įmonės kviečiamos teikti paraiškas paramai gauti pagal Lietuvos kaimo ...
11-21 16:25[Investopedia] Is Natural Gas About to Tank?
Despite a recent bounce in the price of some commodities, traders should remain cautious because spot prices are nearing levels of long-term resistance.
11-21 16:19[OMX] KNF: Pranešimas apie šaukiamą AB „Klaipėdos nafta“ neeilinį visuotinį akcininkų susirinkimą
11-21 16:18[OMX] INC: Pranešimas apie vadovų sandorius
11-21 16:12[OMX] INR: Pranešimas apie vadovų sandorius
11-21 16:12[OMX] VNF: About the Unaudited Financial Statements of JSC „Ventspils nafta” for the nine month period
11-21 16:10[vz.lt] NATO vadovo vizitas Lietuvoje
Lapkričio 21 d. Lietuvoje viešėjo naujasis NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.
11-21 16:01[OMX] LSC: About the Unaudited Financial Statements of JSC „Latvian Shipping Company” for the nine month period
11-21 15:54[vz.lt] Paankstino nacionalinės paramos mokėjimą
Žemės ūkio ministerija nutarė paankstinti 2014 metų pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už pieną mokėjimą.
11-21 15:43[vz.lt] Naujoji Ukrainos koalicija sutarė: NATO – svarbiausias šalies tikslas
Ukraina penkios proeuropietiškos partijos sutarė sudaryti koaliciją. Jos visos sutarė, kad svarbiausias Ukrainos tikslas – narystė NATO, skelbia „Radio Free Europe“.
11-21 15:39[alfa.lt] Rokiškio rajone jau antras afrikinio kiaulių maro atvejis
Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto specialistai patvirtino afrikinio kiaulių maro (AKM) ...
11-21 15:39[alfa.lt] Rokiškio rajone užfiksuotas jau antras afrikinio kiaulių maro atvejis
Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto specialistai patvirtino afrikinio kiaulių maro (AKM) ...
11-21 15:29[delfi.lt] Vežėjai viliasi, kad žmonės įvertins savo saugumo kainą
Keliaujantieji autobusais ir traukiniais yra apdrausti ir saugūs, tuo metu tie, kurie renkasi važiuoti su nepažįstamaisiais, žaidžia „va bank“, primena keleivinio transporto atstovai. Jie neslepia, kad paslauga nuvežti automobiliu žmogų, važiuojantį į tą patį miestą ar miestelį, už sutartinę sumą vis populiarėja, o autobusų bendrovės praranda pelną.
11-21 15:07[delfi.lt] Sumokėjo pinigus, laukia žiema, o kuro taip ir nesulaukia
Internetinis puslapis, mažos kainos, solidus logotipas ir žadami prizai laimėtojams. Atrodo, kad šiais laikais užtenka tik tiek, kad žmonės patikėtų pinigus pardavėjams. Tačiau kartais aklas pasitikėjimas gali nuvesti prie didelio nusivylimo.
11-21 15:07[vz.lt] Estijoje planuoja mažą ir pigų SkGD terminalą
Naftos terminalus Estijoje valdanti „Vopak E.O.S.“ planuoja statyti nedidelį suskystintų gamtinių dujų (SkGD) terminalą Mugos uoste prie Talino. Tai – alternatyva gerokai brangesniam bendram Estijos ir Suomijos projektui.
11-21 15:04[Reuters] Weary of the market rollercoaster, investors turn again to steady stocks
LONDON (Reuters) - The big story of recent stock market investment has been volatility, and the opportunities that sharp price swings can bring for those with strong nerves.
11-21 15:02[delfi.lt] Vienoje pagrindinių Vilniaus transporto arterijų - spūstys
Penktadienį Vilniuje, Geležinio vilko gatvėje, transporto spūstys prasidėjo neįprastu laiku.
11-21 14:55[vz.lt] EK teigiamai įvertino Lietuvos pasirengimą eurui
Europos Komisija paskelbė ataskaitą dėl Lietuvos praktinio pasirengimo įsivesti eurą, kurioje įvertino iki rugsėjo pabaigos padarytą pažangą. Teigiama, kad pasiruošimas vyksta tinkamai. Euras Lietuvoje cirkuliuoti pradės nuo 2015 m. sausio 1 d.
11-21 14:43[delfi.lt] Lietuvoje eismo sąlygas sunkina šlapdriba, yra slidžių ruožų
Penktadienio popietę visoje Lietuvoje, išskyrus Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskritis, eismo sąlygas sunkina šlapdriba.
11-21 14:14[Reuters] Alibaba prints jumbo deal without China premium
SINGAPORE (IFR) - Alibaba Group Holding sold the largest bond by an Asian company last night via a billion six-tranche offering. The tight pricing achieved on the deal led many to believe the US-listed Chinese ecommerce giant got away without paying a Chinese premium.
11-21 14:09[vz.lt] Kinija nesitaikstys su ekonomikos augimo lėtėjimu – nurėžė palūkanas
Kinija finansų rinkoms penktadienį pateikė staigmeną – netikėtai sumažino bazines palūkanas, kad tik išjudintų prislopusį augimą.
11-21 13:48[vz.lt] Šaulių konferencija apie pilietinę gynybą
Lietuvos šaulių sąjungos lapkričio 21 d. organizavo konferenciją „Pilietinė gynyba hibridiniame kare".
11-21 13:39[delfi.lt] S. Kajotaitė. Ar tikrai atvirkštinio PVM taikymas statybų sektoriuje padėtų išvengti „šešėlinių“ mokesčių?
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kartu su Valstybine darbo inspekcija (VDI) antroje lapkričio mėnesio pusėje ėmėsi tikrinti statybvietes, maitinimo įstaigas. Planuojama, kad viso bus patikrinta apie 35 bendrovės. Kaip tokio staigaus tikrinimo priežastį VMI nurodė mokesčių slėpimą, nelegalų darbą, darbo laiko neapskaitymą.
11-21 13:38[vz.lt] Stoltenbergas: Baltijos jūroje bus daugiau laivų, vyks daugiau pratybų
Baltijos šalių oro erdvės kontrolės centre Kauno rajone penktadienį apsilankęs Jensas Stoltenbergu, NATO generalinis sekretorius, sako, kad Aljanso įsipareigojimai yra vykdomi, o Baltijos jūroje turėtų būti daugiau laivų ir daugiau pratybų.
11-21 13:32[vz.lt] Teismui perduota šilumininkų piktnaudžiavimo byla
Teisėsauga  baigė tirti šilumos ūkio monpolininkų bylą ir perdavė ją teismui įvertinti.
11-21 13:31[delfi.lt] „Far Cry 4“ kūrėjai piratams pakišo kiaulę
Iš karto po to, kai debiutavo pirmojo asmens šaudyklė „Far Cry 4“, pasipylė žaidėjų skundai, kad nustatymuose trūksta svarbios galimybės – matymo kampo reguliavimo (FOV).
11-21 13:28[delfi.lt] Praskleidė uždangą: kaip pinigai keliavo iš „Vilniaus energijos“
Generalinė prokuratūra ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) baigė ir penktadienį Vilniaus apygardos teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą dėl šilumos įmonių „Vilniaus energijos“ ir „Litesko“ buvusių ir esamų vadovų galimo piktnaudžiavimo tarnybos padėtimi, didelės vertės svetimo turto iššvaistymo ir sukčiavimo.
11-21 13:15[vz.lt] Grybauskaitė neišsižada savo žodžių apie Rusiją, kaip teroristinę valstybę
Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį Karmėlavoje dar kartą pakartojo, kad Rusija turi visus teroristinės valstybės požymius.
11-21 13:13[vz.lt] NATO vadas patikino Lietuvą dėl aljanso paramos
Jensas Stoltenbergas NATO generalinis sekretorius, penktadienį dalyvavo susitikime su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite. Spaudos konferencijoje jis patikino, kad NATO įsipareigojimai Lietuvai, kaip ir kitoms aljanso narėms, yra tvirti.
11-21 13:05[Reuters] Under Senate glare, Goldman rejects commodity manipulation
WASHINGTON/NEW YORK (Reuters) - Goldman Sachs Group Inc on Thursday took the lead in rejecting allegations by a U.S. Senate subcommittee that Wall Street banks were exploiting physical commodity markets to manipulate prices and gain unfair trading advantages.
11-21 13:03[delfi.lt] Pietų Korėja statys keturias naujas atomines jėgaines
Pietų Korėja pareiškė apie planus pradėti statyti dvi naujas atomines jėgaines 2017 metais ir dar dvi 2022-aisiais, tad bendras naujų atominių jėgainių skaičius iki 2024 metų išaugs iki vienuolikos, praneša naujienų agentūra "Reuters".
11-21 12:46[vz.lt] Pasakos moksleiviams apie savo darbą
Prie Nacionalinės karjeros savaitės šiemet prisijungė gerokai daugiau mokyklų ir įmonių, palyginti su pernai. Mat ir organizatoriai, ir dalyviai pažymi, kad projektas naudingas ir moksleiviams, ir tiems, kurie dalijasi žiniomis apie savo darbo kasdienybę.
11-21 12:42[delfi.lt] Buvo sutrikęs „Bitės“ mobilusis internetas
Ryšio operatoriaus „Bitė Lietuva“ klientai penktadienį apie pietus pradėjo skųstis, kad nebeveikia šios bendrovės teikiamos mobiliojo interneto paslaugos: duomenų perdavimas neveikė ir išmaniuosiuose telefonuose, ir mobiliuosiuose modemuose. Balso ir trumpųjų žinučių perdavimo paslauga veikė kaip įprasta.
11-21 12:32[vz.lt] Sutriko „Bitės“ ryšys
Penktadienį apie 12.20 val. laikinai neveikė telekomunikacijų UAB „Bitė Lietuva“ interneto ryšys.
11-21 12:31[delfi.lt] Dėl gedimo daugiau kaip tūkstantis keleivių naktį praleido traukiniuose
Dėl kontaktinio tinklo gedimo geležinkelio magistralės ruože 600 žmonių, "Eurostar" bendrovės ekspresu važiavusių iš Londono į Briuselį, buvo priversti praleisti naktį į penktadienį traukinio vagonuose. 
Pastaba :
Visos nuorodos atidaromos viename naujame lange. Žalia juosta žymi naujas antraštes nuo jūsų paskutinio apsilankymo (tik registruotiems vartotojams). Maksimalus įrašų skaičius : 100