Naujienų antraštės iš kitų tinklapių. Antraštės atnaujinamos kas 10 minučių darbo dienomis ir kas valandą savaitgaliais. (DUK)
Antraštės Šaltiniai
  

Laikas[Šaltinis] Antraštė , Aprašymas
12-05 02:34[vz.lt] Italijos referendumas: premjeras žada trauktis
Sekmadienį Italija balsavo referendume dėl prejmero Matteo Renzi vyriausybės siūlomų konstitucijos pakeitimų.
12-04 23:51[vz.lt] Kuboje palaidotas Fidelis Castro
Sekmadienį Kuboje palaidotas ilgametis šalies diktatorius Fidelis Castro. Jo urna patalpinta specialiai tam pastatytame akmenyje.
12-04 23:06[vz.lt] Referendumas Italijoje: rinkėjų aktyvumas 60%
Sekmadienį Italijoje vykstančiame referendume balsavo 60% visų balsavimo teisę turinčių žmonių. Finansų rinkose ir Europos institucijose baiminamasi, kad gali laimėti reformoms besipriešinanti visuomenės dalis.
12-04 21:24[vz.lt] „Levi’s“ vadovas pataria į parduotuvę nesinešti ginklo
Kultinių džinsų „Levi Strauss“ kompanijos vadovas Chipas Berghas siūlo lankantiems jo parduotuves nesinešti su savim ginklo, kadangi apsiperkant jis nereikalingas ir nėra ko jaudintis dėl saugumo.
12-04 20:43[vz.lt] Kaip atsirinkti, kurį darbuotoją pakelti pareigose
12-04 19:45[vz.lt] Austrijos rinkimus laimėjo Van der Bellenas
Austrijos prezidento rinkimuose pergalę išplėšė Alexanderis Van der Bellenas ilgametis Žaliųjų partijos vadovas.
12-04 19:22[Reuters] Greece sees final solution on debt crisis amid euro uncertainty
ATHENS (Reuters) - Political uncertainty in Europe has created fresh momentum for a "comprehensive and permanent" solution to the Greek debt crisis before the year ends, a government spokesman said on Sunday.
12-04 19:01[vz.lt] „Iliustruotoji istorija“: SS velnio brigada
Žudikai, prievartautojai ir psichopatai apsivilko uniformas, kai SS reichsfiureris Heinrichas Himmleris įsteigė specialų sunkių nusikaltėlių padalinį. Seksualinio nusikaltėlio sadisto vadovaujama kraugeriška brigada buvo pasiųsta į užimtas teritorijas.
12-04 18:50[delfi.lt] „Volkswagen“ vadovai priversti grąžinti pinigus už skrydžius privačiais lėktuvais
Į keblią padėtį patekusios Vokietijos automobilių pramonės milžinės „Volkswagen“ (VW) vadovai priversti bendrovei grąžinti milijonus eurų už skrydžius privačiais lėktuvais, sekmadienį pranešė laikraštis „Bild am Sonntag“.
12-04 18:22[vz.lt] E. parduotuvė: kokių klaidų nedaryti
Visi sutaria, kad pradėti prekybos verslą virtualioje erdvėje daug lengviau negu atidaryti įprastą parduotuvę. Vis dėlto pradedantieji padaro ne vieną klaidą ir vėliau stebisi, kad jų parduotuvėje prekyba apmirusi.
12-04 18:04[vz.lt] Adventas suartina ne bulves su silke, o žmones
Mėnuo iki šv. Kalėdų, tradiciškai vadinamas adventu, – ramybės ir rimties metas. Toks jis buvo mūsų seneliams, galbūt ir tėvams. VŽ šįkart apie advento tradicijas ir šiuolaikinį požiūrį į pasninką kalbame su etnologe Nijole Marcinkevičiene ir mitybos specialiste Vaida Kurpiene.
12-04 17:24[vz.lt] Trumpo pavardė Kinijoje puošia ir klozetus, ir prezervatyvus
Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas Kinijoje galėtų įsigyti ne tik savo pavarde paženklintą kaklaraištį, bet ir klozetą arba prezervatyvų. Su politiko pavarde sutampantis prekės ženklas „Trump“ ten yra paplitęs. Ponas Trumpas bandė prieš tai kovoti, tačiau kol kas jam sekėsi prastokai.
12-04 16:59[vz.lt] Kuba laukia turistų antplūdžio: Fidelis mirė, tegyvuoja Fidelis?
Po Kubos lyderio Fidelio Castro mirties turistų susidomėjimas Kuba gali išaugti, prognozuoja turizmo ekspertai. Užsieniečiams bus įdomu sužinoti daugiau apie Fidelio gyvenimą, aplankyti su jo veikla susijusias vietas – tuo, greičiausiai, netruks pasinaudoti vietos turizmo industrija.
12-04 16:20[vz.lt] 5 dalykai, galintys atspindėti Italijos referendumo baigtį
Italijos referendumo rezultatai, grasinantys krestelėti ne tik pačią Italiją, bet ir visą Europą, paaiškės pirmadienio naktį, tačiau ir vykstant balsavimui kai kurie procesai gali sufleruoti apie jo atomazgą. „Financial Times“ atkreipia dėmesį į penkis dalykus, kuriuos verta stebėti Italijos referendume šį sekmadienį.
12-04 15:48[vz.lt] Pasaulio gamyklos lapkritį didino apsukas
Lapkričio mėnuo pasaulio gamintojams buvo sėkmingas ir visuose žemynuose produkcijos apimtys didėjo. Tą rodo naujausias pramonės sektoriaus Pirkimo vadybininkų indeksas (PMI), kurį skaičiuoja Londono „Markit“ institutas.
12-04 15:10[vz.lt] Rusai ieško, kur dingsta gintaras
Ne mažiau kaip 90% Kaliningrade išgauto gintaro nelegaliai iškeliauja į užsienį. Tarp pagrindinių krypčių ir Lietuva.
12-04 14:52[Reuters] Novartis CEO plays down prospects for Actelion bid: Blick
VIENNA (Reuters) - Novartis Chief Executive Joe Jimenez has played down suggestions the Swiss drugmaker could bid for Swiss biotech group Actelion, which is in talks with U.S. healthcare group Johnson & Johnson about a transaction.
12-04 14:05[vz.lt] Ambasadorė Italijoje: reformų priešininkai – agresyvesni
Italijos referendumo kampanija buvo ryški – ilga, spalvinga ir aktyvi, o dominavo joje siūlomų reformų priešininkų stovykla – agresyvesnė, labiau matoma ir sustiprinta kitų pasaulinių politinių netikėtumų, kaip Donaldo Trumpo pergalė JAV. Tokias įžvalgas VŽ dėsto Jolanta Balčiūnienė, Lietuvos ambasadorė Italijoje.
12-04 13:11[vz.lt] Austrai balsuoja rinkimuose, kurie perrašys Europos istoriją
Pirmasis radikalas po II pasaulinio karo arba pirmasis žaliasis nuo pat šios ideologijos atsiradimo valstybės vadovo poste. Tokie yra du galimi sekmadienį vykstančių Austrijos prezidento rinkimų scenarijai.
12-04 12:06[vz.lt] Italai eina prie balsadėžių: „Si“ arba „No“ nulems šalies politinę ateitį
Italai sekmadienį balsuoja referendume dėl konstitucinių reformų. Balsavimo atomazga nulems ir premjero Mattero Renzi politinę ateitį.
12-04 11:51[vz.lt] „Tesco“ karpys kainas iki „Aldi“ ir „Lidl“ lygio
Jungtinės Karalystės mažmeninės prekybos tinklas „Tesco“ pristatydamas 2017 m. planus pažadėjo sumažinti tūkstančių prekių kainas. Visos jos – tinklo privataus prekių ženklo produktų.
12-04 11:37[delfi.lt] A. Užkalnis restorane: gaila, kad nebėra litų, būčiau sumokėjęs tūkstantį
Yra kažkoks ypatingas jausmas už vakarienę sumokėti tūkstantį, tačiau nuo to laiko, kai Lietuvą pardavė masonams ir įvedė eurą, tai nėra labai lengva padaryti: tūkstantis eurų už vakarienę yra pasiekiama arba su didesne kompanija, arba reikia vartoti labai brangius gėrimus, arba juoduosius ikrus tiesiog šaukštais ar samčiais srėbti, kas nėra nei gražu, nei kultūringa.
12-04 11:02[vz.lt] Vargšas turistas pavadinimų spąstuose
Žengdamas į lėktuvą pabandžiau stiuardesei per petį pažiūrėti į lakūnų kabiną, bet nesėkmingai – durys buvo uždarytos. Kai jau sėdėjau krėsle, jos trumpam prasivėrė, bet žvilgtelėti, kaip planavau, kuriam nors, geriausia – antrajam, pilotui į akis man nepavyko.
12-04 10:29[delfi.lt] Seime kelią skinasi nauji draudimai rūkalų gamintojams
Seime baigiamos svarstyti pataisos, kuriomis nuo 2017 metų Lietuvoje siūloma dar labiau sugriežtinti rūkalų rinką - norima uždrausti bet kokį jų įsigijimo ir vartojimo skatinimą bei rėmimą.
12-04 09:59[vz.lt] Turistų išsiilgusi Turkija subsidijuos čarterius visus metus
Turkija teiks paramą čarteriniams skrydžiams ir 2017 m. Šalies valdžia patvirtino pagrindines tarptautinių kelionių organizatorių reguliariųjų ir užsakomųjų skrydžių subsidijavimo programos sąlygas.
12-04 09:19[delfi.lt] Italija balsuoja referendume, lemsiančiame M. Renzi politinę ateitį
Italai sekmadienį pradėjo balsuoti konstituciniame referendume, su kuriuo premjeras reformatorius Matteo Renzi susiejo savo politinę ateitį.
12-04 09:06[vz.lt] Kaip smulkieji gali išnaudoti gerą reputaciją
Nepriekaištinga reputacija versle gali atidaryti daug durų arba net pakeisti tiesioginę reklamą. Verslininkai sutinka, kad reputacija nėra savaime suprantamas dalykas, todėl svarbu nusistatyti savus veiklos standartus ir jų griežtai laikytis.
12-04 08:50[delfi.lt] Įžūli prekiautoja internete įtariama apgavusi daugiau nei šimtą žmonių
Prieš metus policijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pareigūnams dėl nelegalios prekybos internete ir sukčiavimo jau įkliuvusi vilnietė Žana Misiūnienė nepasimokė iš klaidų ir toliau apgaudinėja pigesniais drabužiais susigundžiusius pirkėjus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
12-04 00:00[delfi.lt] Stebuklų šalis: doleris nelygus doleriui
Praėjusią savaitę Zimbabvėje prasidėjo kova dėl dolerių, kai centrinis bankas pradėjo išduoti lygiagrečią valiutą.
12-03 19:24[OMX] AVG: CORRECTION: AUGA group įsigyja KTG Agrar valdomą žemės ūkio verslą Lietuvoje
12-03 19:17[vz.lt] Vilniaus Rotušėje sužibo Kalėdų eglė
Šeštadienį Vilniaus Rotušės aikštėje buvo įžiebta Kalėdų eglė. Taip pat ten vyko labdaros mugė, kalėdinio maisto paroda.
12-03 18:37[vz.lt] Sudėtingas italų pasirinkimas
Sekmadienį Italijoje vykstantis referendumas dėl politinės sistemos reformos jau ilgą laiką yra kur kas daugiau nei vien balsavimas dėl konkrečių institucinių pokyčių. Matteo Renzi, Italijos premjeras, jį pavertė pasitikėjimo išbandymu, o paprastiems italams tai yra dar viena proga išreikšti nepasitenkinimą ekonomine šalies raida.
12-03 18:03[vz.lt] Padidinta minimali alga lėmė algų šuoliuką
Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis šalies ūkyje, be individualiųjų įmonių, šiemet visose apskrityse išaugo. Labiausiai trečiąjį ketvirtį pasistiebė Panevėžio, Šiaulių ir Alytaus apskritys, per metus – Tauragės, Kauno, Vilniaus ir Šiaulių.
12-03 17:53[vz.lt] Kaune atsidarė už 47 mln. Eur rekonstruota „Mega“
Šeštadienį po metus trukusių plėtros darbų atsidarė atnaujintas prekybos ir pramogų centras „Mega“.
12-03 17:18[vz.lt] Pakalbėkime apie meną: teigiama ir teigianti
„Lewben Art Foundation“ kolekcijos rubrikoje – jauniausios kartos tapytojos Monikos Furmanavičiūtės paveikslas „Teigiama“.
12-03 16:35[Reuters] Fed official stands by Wall Street reforms, says must complete work
NEW YORK (Reuters) - The United States "absolutely must" complete unfinished work ending the too-big-to-fail bank problem that helped plunge the global economy into recession eight years ago, an influential Federal Reserve policymaker said on Saturday.
12-03 16:29[vz.lt] Briuselyje išdygo paramos šilumininkams daigai
Praėjusiais metais pristatytame Europos Sąjungos Energetinės sąjungos dokumente, kuriame buvo dėstomos ES energetikos vystymo strategija, šilumos ir vėdinimo sektorius – kuriam veikia šilumos gamintojai – didelio dėmesio nesulaukė. Tačiau dabar klausimas pradėtas kelti ir per ateinančius dvejus metus Briuselio laukia šilumininkus paliesiančių įstatymų leidybos maratonas.
12-03 15:43[vz.lt] TOP cv.lt: dėl ko nenori skelbti siūlomų atlyginimų
Nors darbo skelbime nurodomas atlyginimas padeda atkreipti potencialių kandidatų dėmesį, tačiau dėl vienos priežasties jų nenori skelbti vis daugiau didžiųjų darbdavių.
12-03 15:05[vz.lt] Nidoje veikia eksperimentinė paroda-muziejus
Rengdamiesi minėti Neringos miesto 55-ojo gimtadienio sukaktį, BĮ Neringos muziejai surengė savitą edukacinį eksperimentą: pakvietė Neringos bendruomenę kartu sukurti gyvosios istorijos parodą-muziejų „Muziejų kuriame kartu“. Iki gruodžio 25 d. jis veikia Kuršių nerijos istorijos muziejuje (Pamario g. 53, Nida).
12-03 14:40[delfi.lt] Dviejų baseinų Vilniuje statybų konkursus tikimasi paskelbti gruodį
Konkursus dviejų naujų baseinų Vilniuje statyboms tikimasi paskelbti dar šiemet, sako Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius.
12-03 14:31[vz.lt] 10 labiausiai nutukusių pasaulio valstybių
12-03 13:59[vz.lt] Nauja prekybos strategija: apsipirkimas bus tarsi vaizdo žaidimas
Apsipirkęs parduotuvėje pirkėjas turi jaustis tarsi pažaidęs įdomų vaizdo žaidimą. Jeigu prekybininkai nesugalvos, kaip didžiules parduotuves paversti gerų emocijų keliančiais objektais, jiems teks trauktis, nes naujajai kartai tokio apsipirkimo, koks yra šiandien, nepakaks, sako ekspertai.
12-03 13:16[vz.lt] Saudo Arabiją supurtė kibernetinė ataka
Per pastarasias dvi savaites Saudo Arabijos oro uostų valdytoja ir penkios kitos institucijos patyrė kibernetines atakas, už kurias atsakingi, pasak tyrėjų, „užsienio šalių“ remiami programišiai.
12-03 12:41[vz.lt] Turkijos lira – rekordinėse žemumose
Turkijos lira JAV dolerio ir euro atžvilgiu šturmuoja naujas rekordines žemumas.
12-03 12:13[vz.lt] „Elektromarkt“ už 100.000 Eur atnaujino savo puslapį
„Elektromarkt.lt“ prekės ženklą valdanti bendrovė „GV Group“ į elektroninės prekybos puslapio elektromarkt.lt atnaujinimą investavo daugiau kaip 100.000 Eur. Tokiu būdu siekiama, kad internetinė prekyba sudarytų 20% visos įmonės apyvartos.
12-03 11:32[vz.lt] „Kaspersky Lab“ vadovas: skaitmeniniame pasaulyje nėra 100% saugumo
Per pastarąjį dešimtmetį kibernetinių grėsmių prigimtis apsivertė aukštyn kojomis, tačiau verslo suvokimas šiuo atžvilgiu yra pasenęs, VŽ pasakoja Draganas Martinovicius, apsaugos nuo kibernetinių grėsmių bendrovės „Kaspersky Lab“ vadovas Vidurio ir Rytų Europai.
12-03 11:25[OMX] SFG: Share buyback transactions
12-03 11:23[delfi.lt] Apklausa: pastebimas ekonominės padėties pagerėjimas
Palyginti su prieš metus atlikta sociologine apklausa, pastebimas, nors ir neženklus, ekonominės padėties gerėjimas.
12-03 10:05[delfi.lt] Iš Kinijos sklinda įspėjimas D. Trumpui
Kinija, ko gero, siunčia žinią išrinktajam Amerikos prezidentui Donaldui Trumpui: sėkmės konkuruojant su mumis gamybos srityje.
12-03 09:44[delfi.lt] Atsinaujinusi „Mega“ jau laukia savo pinigines atveriančių kauniečių
Šeštadienį, po metus trukusių plėtros darbų, tapusi didžiausiu prekybos ir laisvalaikio centru Vidurio Lietuvoje, „Mega“ lankytojus pasitiko pasikeitusi: naujas modernus pastato fasadas, atnaujintas prekinis ženklas, gerokai padidėjęs prekybinis plotas, kuriame įsikūrė daugiau kaip 70 naujų parduotuvių, restoranų, kavinių bei paslaugų operatorių. Klientų patogumui atidaryta daugiaaukštė automobilių parkavimo aikštelė.
12-03 09:37[vz.lt] Atidaryta nauja paroda iš A. Vasiljevo rinkinių
Vilniuje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3A), atidaryta nauja paroda iš mados istoriko, teatro dailininko, kolekcininko Aleksandro Vasiljevo rinkinių „Prijaukinta gamta. XVIII–XXI a.“, joje pristatoma per 100 Lietuvos publikai dar nematytų kostiumų ir daugiau nei 300 aksesuarų.
12-03 09:03[vz.lt] Restoranai: „Šturmų švyturyje Užupyje“ – nėgių sezonas
Vilniaus Užupio restoranas „Šturmų švyturys Užupis“ šiomis dienomis mini dvejų metų sukaktį. Tiems patiems savininkams – Česlovui ir Astai Žemaičiams – priklausantis viešbutis ir restoranas „Šturmų švyturys“ Šilutės rajone esančiame Šturmų kaime – dešimtmetį. Tačiau proga kalbėti apie juos – ne sukaktys, o tai, kad Vilniuje šį mėnesį „Šturmų“ svečiai vaišinami nėgėmis.
12-03 05:29[Reuters] Airbnb, New York City settle rental law lawsuit
NEW YORK (Reuters) - Airbnb Inc and New York City said on Friday they had resolved a lawsuit brought by the company challenging a law it argued could expose it to significant penalties for advertising short-term apartment rentals.
12-03 02:10[Reuters] Eddie Lampert proposes to buy further stake in Sears Hometown
(Reuters) - Struggling retailer Sears Holdings Corp said Chief Executive Eddie Lampert proposed to buy a bigger stake in Sears Hometown and Outlet Stores Inc , if Sears Hometown entered into a partnership related to certain brands and its home services unit.
12-03 01:49[Investopedia] Stocks Give Up Some Gains as Traders Lock in Profit
The major market indexes moved significantly lower over the past week.
12-03 01:06[Reuters] Wal-Mart to settle U.S. lawsuit over benefits for same-sex spouses
(Reuters) - Wal-Mart Stores Inc on Friday said it would pay .5 million to settle a U.S. lawsuit claiming it discriminated against gay employees nationwide by denying health benefits to their spouses.
12-03 00:11[Reuters] U.S. jobless rate falls to nine-year low, payrolls rise
WASHINGTON (Reuters) - The U.S. unemployment rate fell to a nine-year low of 4.6 percent in November, as employers added another 178,000 jobs, making it almost certain that the Federal Reserve will raise interest rates later this month.
12-02 23:56[Investopedia] Pandora Now Willing to Be Acquired, Says Report
Shares of Pandora Media (NYSE: P) are up by double-digit percentages on a report that the company has indicated a willingness to be bought out. CNBC, citing "people familiar with the matter," says that Pandora is now open to the possibility in general, and to selling itself to former suitor Sirius XM Holdings (NASDAQ: SIRI) in particular.
12-02 21:06[OMX] PKG: RESULTS OF OFFERING OF NEW SHARES OF AS PRO KAPITAL GRUPP
12-02 20:26[delfi.lt] Minimali alga Ispanijoje padidės 61 euru
Ispanijos konservatyvi mažumos vyriausybė penktadienį pritarė siūlymui minimalią mėnesio algą nuo ateinančių metų didinti 8 proc. iki 825,5 euro, kaip to reikalavo pagrindinė opozicinė Socialistų partija.
12-02 20:05[Reuters] S&P, Nasdaq set to snap two-day losing streak
(Reuters) - The S&P 500 and the Nasdaq rose for the first time in three days, supported by gains in technology and health stocks, but Dow slipped after a rally in bank stocks paused.
12-02 19:51[vz.lt] 5047 metrai baimių
Pirma viršūnė kaip pirma moteris: labai nori, galvoji, kad gali, o iš tikrųjų nesuvoki, ką darai, truputį panikuoji, ir viskas būna visiškai kitaip, nei rodo filmuose.
12-02 19:33[Investopedia] Dillon’s Diamond Hill Dumped These Stock Giants (AAPL, FB)
According to TipRanks data, Diamond Hill generated an impressive 6.29 percent return for investors in the last quarter.
12-02 19:30[vz.lt] Mažinosi riziką prieš Italijos referendumą
Penktadienį Europos biržose vyravo nežymios rizikos susimažinimo nuotaikos, investuotojams laukiant sekmadienį vyksiančio Italijos referendumo dėl konstitucinių reformų. Rinkos dalyvius pradžiugino teigiami JAV darbo rinkos duomenys. Dėl neapibrėžtumo Baltijos biržų investuotojai rinkosi lūkuriuoti nuošalyje.
12-02 19:20[vz.lt] Talino birža po beveik 10 metų išsikuopė krizės padarinius
Šią savaitę, po beveik 10 metų pertraukos, Talino biržos indeksas susigrąžino buvusias aukštumas ir pasiekė naujus rekordus.
12-02 18:53[Investopedia] 3 Tech Stocks To Buy For The Bounce (MSFT, TXN)
Big tech has been sold aggressively in recent weeks but a handful of components have held up exceptional well and could lead the inevitable recovery wave.
12-02 18:50[Investopedia] Halliburton A Better Buy Than Schlumberger (HAL, SLB)
Both oil services giants should gain ground into 2017 but Halliburton has carved a much stronger technical pattern.
12-02 18:23[delfi.lt] Juodasis užkratas kavinėse ir restoranuose: jei tik gali, vok
Mokesčių slėpimas viešojo maitinimo sektoriuje išlieka viena opiausių problemų, pripažįsta Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir ragina gyventojus jiems padėti ir pranešti apie nesąžiningus verslininkus, tačiau vieną didžiausių mokesčių slėpimo atvejų pastaraisiais metais atskleidusi Dalia Aušrienė tikina, kad į teisėsaugą daugiau niekada nesikreiptų.
12-02 17:20[vz.lt] Į Kauno vaiduoklį kyla griovimo technika
Penktadienį Kaune pradėti nebaigto statyti „Respublikos“ viešbučio, praminto vaiduokliu, griovimo darbai. Visų pirma ant pastato keliama sunkiasvorė technika, kuri artimiausiomis dienomis pradės ardyti 42 m aukščio pastatą.
12-02 16:23[vz.lt] „Exadel“ plėtra Lietuvoje: ieškos 150 programuotojų
2014 m. rugpjūtį į Lietuvos informacinių technologijų (IT) rinką sugrįžusi JAV programinės įrangos kūrėja „Exadel“ penktadienį įsikūrė naujame biure Vilniaus Žalgirio gatvėje. Čia planuoja sukurti 150 darbo vietų.
12-02 16:21[delfi.lt] Naujasis finansų ministras turi gerų žinių uždirbantiems mažiausiai
Pajamų nelygybė Lietuvoje yra peržengusi bet kokias sveiko proto ribas, sako paskirtasis Finansų ministras Vilius Šapoka. Dėl to jis mokesčių sistemoje žada įtvirtinti didesnį progresyvumą.
12-02 15:41[vz.lt] Dailydka traukiasi iš „Lietuvos geležinkelių“
 AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas Stasys Dailydka traukiasi iš užimamų pareigų.
12-02 15:38[vz.lt] Puiki galimybė investuotojams – Naujosios Akmenės sveikatingumo kompleksas
Vietinių ir užsienio pramonės investicijų nestokojantis Šiaurės Lietuvos miestas verslininkams kviečia apjungti jėgas pasirašant viešojo ir privataus subjektų partnerystės sutartį bei įrengti sporto rūmuose šiuolaikinį sveikatingumo kompleksą. Patrauklioje miesto vietoje esantis objektas, sujungtas su prekybos centru ir ateityje gali tapti populiariausia miestelėnų lankymosi vieta.
12-02 15:38[delfi.lt] Vilniuje įsikūrusi JAV įmonė ieškos 150 programuotojų
Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) programinės įrangos kūrėja „Exadel“ atveria naujo biuro Vilniuje duris ir planuoja ženkliai plėstis. Šiuo metu daugiau nei 50 darbuotojų Lietuvoje turinti bendrovė per dvejus metus ketina suburti 200 darbuotojų komandą ir skaičiuoja, kad ilgalaikė penkerių metų plėtra turėtų siekti beveik 19 mln. eurų investicijų.
12-02 15:22[vz.lt] Personalo specialistai taps analitikais
Jau ne vienus metus verslui aktualus kvalifikuotos darbo jėgos stygius skatina ieškoti sprendimų. Estai, reaguodami į šią problemą, informacijos technologijų ir komunikacijų specialistams, doktorantams ir jų šeimos nariams palengvino leidimų laikinai gyventi Estijoje gavimo sąlygas. O ką per tą laiką nuveikėme mes?
12-02 14:57[vz.lt] Centrinė kredito unija išbrido iš nuostolių ir gavo 789.000 Eur pelno
Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) per tris šių metų ketvirčius uždirbo 789.000 Eur pelno. Atitinkamu laikotarpiu pernai ji skaičiavo 120.000 Eur nuostolius.
12-02 14:43[vz.lt] EK imasi sukauptų pieno miltų prekybos
Europos Komisija pradeda nugriebto pieno miltelių, supirktų per intervencinius pirkimus iš perdirbėjų, pardavimą.
12-02 14:24[vz.lt] Belgai už plastikinių maišelių naudojimą baus ir pirkėjus
Mažmenininkams, nusižengusiems draudimui parduoti ar dalinti plastikinius maišelius, Belgijoje gali grėsti iki 100.000 Eur siekiančios baudos. Bus baudžiami ir pirkėjai.
12-02 14:18[OMX] VLN: Vyriausybės vertybinių popierių pirminio platinimo aukcionas
12-02 14:09[OMX] KCM: CORRECTION: The announcement of the acquisition of the shares
12-02 14:07[OMX] VLN: Vyriausybės vertybinių popierių aukcionų tvarkaraštis 2016 m. gruodžio – 2017 m. vasario mėnesiais
12-02 13:53[vz.lt] „CityBee“ automobilyje bus galima ir uždarbiauti
Automobilių ir dviračių dalijimosi paslaugas teikianti „CityBee“ surėmė pečius su išmaniąja transporto programėle „Taxify“. Nuo šiol automobilį vairuotojai galės išsinuomoti ne tik norėdami pasiekti savo kelionės tikslą, bet ir užsidirbti pavežėjant kitus keleivius.
12-02 13:49[vz.lt] „Coca-Cola“ Alytuje baigia darbą: pradedami atleidimai
„Coca-Colos“ gamyklos Alytuje uždarymas – finišo tiesiojoje. Planuojama, kad darbą ji baigs iki gruodžio 5 d. Darbo neteks 70 žmonių.
12-02 13:48[OMX] FIN: UAB „INVL Asset Management“ 2016 m. gruodžio 01 d. duomenys apie išleistus fondų investicinius vienetus
12-02 13:44[vz.lt] VŽ rekomenduoja: ką veikti savaitgalį
Kai šitaip sninga, geriausia, ką galima veikti savaitgalį, – įsijaukinti su gera knyga. Arba susitikti su draugais ir nueiti į kokį nors gerą renginį.
12-02 13:24[vz.lt] Kontrolieriai piktinasi: milijonai išleisti, o mokyklos liko neįvertintos
Per pastaruosius devynerius metus švietimo stebėsenai iš valstybės biudžeto ir europietiškų fondų išleista dešimtys milijonų eurų, bet daugiau kaip pusė Lietuvos mokyklų iki šiol nėra tinkamai ir objektyviai įvertintos, todėl nežinoma, kokia yra jų kokybė.
12-02 13:17[delfi.lt] Socialiniame tinkle platinama įtartino turinio žinutė, kuria žadama grąžinti sumokėtus mokesčius
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) praneša, jog socialiniame tinkle „Facebook“ plinta pranešimai, raginantys susisiekti su pranešimo autoriais ir pasinaudoti galimybe susigrąžinti 15 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, rašoma VMI pranšime spaudai.
12-02 13:08[vz.lt] 4 miestai paskelbė, kad nebeįsileis dyzelinių automobilių
Keturi didieji pasaulio miestai nusprendė,kad dyzelinu varomi automobiliai 2025 m. jų vadovaujamuose megapoliuose nevažinės. Nebeįsileisti dyzelinių transporto priemonių nori Paryžius, Meksikas, Madridas ir Atėnai.
12-02 13:00[delfi.lt] Lietuvos centrinė kredito unija finansiškai atsitiesė
Per pirmuosius tris 2016 metų ketvirčius Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), kuri vienija 61 kredito uniją, uždirbo 789 tūkst. eurų pelno. Tuo pačiu periodu pernai buvo patirtas 120 tūkst. eurų nuostolis. LCKU turtas per vienerius metus išaugo 9,3 proc. ir rugsėjo 30 dieną sudarė 129,7 mln. eurų, kai prieš metus buvo 118,3 mln. eurų.
12-02 12:55[vz.lt] Suomijos ekonomika ir toliau rodo atsigavimo ženklus
Suomijos ūkis trečiajame šių metų ketvirtyje augo sparčiausiai per penkerius metus.
12-02 12:40[vz.lt] Po lėšų užšaldymo „Vilniaus energija“ neatsiskaito su tiekėjais
Vokietijos ir Lietuvos kapitalo energetikos UAB „Danpower Baltic“ praneša, kad šilumos tiekėja UAB „Vilniaus energija“ nebevykdo finansinių įsipareigojimų. Didžiausiam nepriklausomam šilumos gamintojui Vilniaus mieste iki šiol nėra sumokėta už spalį, todėl nerimą kelia ir laukiamas kur kas didesnis atsiskaitymas už lapkritį.
12-02 12:29[delfi.lt] DELFI konferencijoje – paskirtasis finansų ministras V. Šapoka
Penktadienį 14 val. DELFI tiesioginėje konferencijoje į skaitytojų klausimus atsakys paskirtasis finansų ministras Vilius Šapoka.
12-02 12:27[vz.lt] Arnoldas Pranckevičius – panevėžietis, kurį pažįsta visa Europa
VŽ svečias Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, pasakoja apie gyvenimo etapus, padėjusius subręsti ir padaryti sėkmingą karjerą.
12-02 12:20[vz.lt] Sandėlių rinką sulėtino klientų norai ir nuomos kainos
Sandėlių rinkoje štilis – sako nekilnojamojo turto (NT) ekspertai. Anot jų, įtakos tam turi ir klientai, ateinantys pas statytojus su itin specifiniais poreikiais, ir per lėtai augančios nuomos kainos.
12-02 12:13[OMX] GRD: On “Grindeks” manufacturing expansion
12-02 12:13[vz.lt] Prezidentė įžvelgia socialdemokratų pakrikimą
Prezidentė Dalia Grybauskaitė mano, kad užsitęsusi naujojo teisingumo ministro paskyrimo epopėja demonstruoja valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pakrikimą.
12-02 12:08[delfi.lt] Atlyginimai toliau augo, bet ne visoje Lietuvoje
Per metus, lyginant šių ir praėjusių metų trečiojo metų ketvirčio duomenis, vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis padidėjo visose apskrityse, rodo Statistikos departamento duomenys.
12-02 11:59[vz.lt] „Auga group“ perka 7.700 ha valdančias „KTG Agrar“ įmones
Ekologinės žemdirbystės „Auga group“ už 1,38 mln. Eur perka Vokietijos bendrovės „KTG Agrar SE“ antrines žemės ūkio veikla užsiimančias įmones Lietuvoje.
12-02 11:41[vz.lt] Pirmoji „InnovFin“ sutartis: seifų gamybai bus pasitelkti robotai
Šiaulių bankas seifų gamybos UAB „Seifuva“ suteikė 0,68 mln. Eur paskolą investicijoms į pažangią gamybos sistemą. Paskolos lėšomis „Seifuva“ įsigis našią ir inovatyvią įrangą, tiksliai pjaunančią ir lenkiančią bei virinančią metalą, naudojančią lazerius ir robotiką.
12-02 11:29[delfi.lt] „Johnson & Johnson“ teks sumokėti 1 mlrd. JAV dolerių
JAV Dalaso prisiekusieji nurodė JAV sveikatos apsaugos priemonių ir vaistų gamybos grupei "Johnson & Johnson" (J&J) ir jos padaliniui "DePuy Orthopaedics" sumokėti apie 1 mlrd. JAV dolerių kompensaciją už nekokybiškus klubo sąnario endoprotezus "Pinnacle", praneša naujienų agentūra "Reuters".
Pastaba :
Visos nuorodos atidaromos viename naujame lange. Žalia juosta žymi naujas antraštes nuo jūsų paskutinio apsilankymo (tik registruotiems vartotojams). Maksimalus įrašų skaičius : 100