Naujienų antraštės iš kitų tinklapių. Antraštės atnaujinamos kas 10 minučių darbo dienomis ir kas valandą savaitgaliais. (DUK)
Antraštės Šaltiniai
  

Laikas[Šaltinis] Antraštė , Aprašymas
06-25 09:49[vz.lt] Didelio poveikio technologijos sudomino 38 gamintojus
Norą diegti didelio poveikio technologijas pareiškė 38 pramonės įmonės – pateikusios paraiškas pagal ES investicijų priemonę „DPT pramonei LT“, jos pretenduoja į 18,5 mln. Eur paramos. Kvietimui numatyti 26,5 mln. Eur.
06-25 08:46[vz.lt] Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris
Buvusi teniso žvaigždė vokietis Borisas Beckeris negalėjo grąžinti skolų, todėl Jungtinės Karalystės teismo buvo pripažintas bankrutuojančiu.
06-25 07:30[vz.lt] Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija
Apie lietuviškus vynus dažno mūsų supratimas kategoriškas: tai namudiniai vaisvyniai, kurių entuziastai pasidaro savo reikmėms. Iš tiesų ne visai taip. Mažųjų Lietuvos vyndarių vaisių ir uogų vynų jau rasi specializuotose parduotuvėse ir restoranų meniu, o pirmųjų nepriklausomybės laikų verslininko Balio Karazijos istorija rodo, kad lietuviški vynai sulaukia ir tarptautinio pripažinimo.
06-25 00:05[delfi.lt] Apnuogintos ydos: dėl to, kad užsienio investuotojai renkasi Estiją, esame kalti patys
Bijome apie save kalbėti teigiamai, pasauliui transliuojame neteisingą žinutę, todėl dar daug ko turime pasimokyti iš estų.
06-24 21:02[vz.lt] Kinas: pasibėgiojimas su automatais
„Svetimo“ („Alien“) pristatyti nereikia, nes tiesiog negali būti skaitytojų, kurie šio filmo nežinotų. Nebūtinai jį mėgstate, bet nežinoti jo tiesiog negalite.
06-24 19:58[delfi.lt] Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus
Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.
06-24 19:05[vz.lt] Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę
Švedų baldų gamybos grupė IKEA ir technologijų milžinė „Apple“ šį rudenį planuoja pristatyti savo bendrą virtualios realybės apsipirkimų programėlę, kurią kompanijų specialistai šiuo metu kuria.
06-24 18:31[delfi.lt] Skyrybų deivė už įspūdingus pinigus padeda pasaulio turtuoliams
Jei pastebėtume savo žmoną ar vyrą kalbantis su Ayesha Vardag, tikrai yra pagrindo panikuoti.
06-24 18:11[vz.lt] Vakar, šiandien ir rytoj Kambodžoje
„Ši šalis pavojinga. Joje gali rasti visko.” Tai buvo viena pirmųjų frazių, išgirstų atvykus į Kambodžą. Autobuse ją ištarė pagyvenęs kanadietis šalia jo sėdėjusiam jaunam vokiečiui į šio klausimą, ką gi tokio jis ten rado.
06-24 17:09[vz.lt] Pamoka Suomijos ateities mokykloje
Saulėtą gegužės rytą saujelė kiek susijaudinusių Lietuvos žurnalistų riedėjo autobusiuku iš Helsinkio centro į Lautasario salą. Čia suomiai sutiko mums parodyti tai, apie ką pasaulyje daug kas šneka, bet tik nedaugelis yra regėjęs savo akimis.
06-24 16:15[vz.lt]
XIX a. Londone prekyba ir pramonė plėtojosi taip sparčiai, kad miesto infrastruktūra nebepajėgė patenkinti miesto poreikių. Problema buvo išspręsta pastačius naują milžinišką tiltą per Temzės upę.1894 m. birželio 30 d. Tauerio tiltą iškilmingai atidarė princas Eduardas ir jo žmona Danijos princesė Aleksandra.
06-24 12:24[vz.lt] Joninės Kernavėje – jau 50-tą kartą
Šiais metais istorinėje Lietuvos sostinėje Kernavėje trumpiausios metų nakties šventė vyko 50-tąjį kartą.
06-24 10:47[vz.lt] Po nuošliaužos Kinijoje ieškoma 140 žmonių
Sičuano provincijoje Pietryčių Kinijoje nuslinkus kalno šlaitui palaidotas kaimas, ieškoma daugiau nei 140-ties dingusių žmonių.
06-24 00:01[delfi.lt] Dviejų vaikų motinai pasiūlytas atlygis atėmė žadą: negi tai normalu
1,52 euro už valandą. Toks atlygis buvo pasiūlytas dviejų vaikų motinai. Mažesnis už minimalų Lietuvoje – 2,32 euro už valandą atlygis moterį kaip reikiant papiktino.
06-23 22:43[Reuters] Tech shares boost Nasdaq; energy stocks rebound
(Reuters) - U.S. stocks rose on Friday, with the Nasdaq set to post its first weekly gain in three weeks, helped by strength in technology stocks, while energy shares rebounded as oil prices rose.
06-23 22:04[Reuters] GM settles hundreds of ignition switch lawsuits
NEW YORK (Reuters) - General Motors Co has agreed to settle federal lawsuits by as many as 203 plaintiffs over defective ignition switches in its vehicles, a Friday court filing shows.
06-23 21:00[delfi.lt] „JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai
Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.
06-23 20:41[delfi.lt] Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai
Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.
06-23 20:17[Reuters] U.S. stocks rise on tech gains, oil rebound
(Reuters) - U.S. stocks were higher in early afternoon trading on Friday, with the Nasdaq set to post its first weekly gain in three weeks, helped by gains in technology stocks and a rebound in oil prices.
06-23 20:00[delfi.lt] ES svarsto atidžiau vertinti investicijas iš Kinijos
Europos Sąjungos (ES) vadovai penktadienį pavedė Europos Komisijai išanalizuoti galimybę atidžiau tikrinti investicijas iš trečiųjų šalių, pirmiausia Kinijos.
06-23 19:41[vz.lt] Klaipėdos uostui – 90.000 Eur bauda dėl konkurso sąlygų
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) Klaipėdos jūrų uostui skyrė 90.000 Eur baudą, kuri turės būti sumokėta į valstybės biudžetą.
06-23 19:26[delfi.lt] Balsavo už „Brexit“ ir jau galisi: suvokė, kas laukia be imigratų
Lygiai prieš metus, 2016-ųjų birželio 23-iąją įvykusio referendumo metu šiek tiek didesnė Jungtinės Karalystės gyventojų balsavo už tai, kad šalis pasitrauktų iš Europos Sąjungos, rašo independent.co.uk.
06-23 19:25[delfi.lt] Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos
„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.
06-23 19:17[vz.lt] Biržose savaitė baigėsi akcijų pigimu
Vakarų Europos akcijų biržose darbo savaitė baigėsi gana negatyviomis nuotaikomis, nes priežasčių nerimui buvo daugiau, nei optimizmui. Vilniaus biržoje prekyba vyko pasyviai.
06-23 18:49[vz.lt] „Lietuvos geležinkelius“ paliko paskutinis Dailydkos komandos narys
Andrius Montrimas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Geležinkelių infrastruktūros direkcijos direktorius, šalių sutarimu paliko įmonę.
06-23 18:39[Reuters] S&P, Nasdaq rise as tech stocks gain, oil rebounds
(Reuters) - The S&P 500 and the Nasdaq Composite were higher in late morning trading on Friday as technology shares rose and oil prices rebounded from multi-month lows.
06-23 18:39[Reuters] S&P, Nasdaq rise as tech stocks gain, oil rebounds
(Reuters) - The S&P 500 and the Nasdaq Composite were higher in late morning trading on Friday as technology shares rose and oil prices rebounded from multi-month lows.
06-23 18:24[vz.lt] Skvernelis sako, kad valstybės tarnautojų jau kitąmet sumažės 66%
Saulius Skvernelis, premjeras, sako, kad jau kitais metais valstybės tarnautojų statusą turinčių darbuotojų turėtų sumažėti dviem trečdaliais. Premjeras tikina, kad tai nereiškia, jog 40.000 žmonių neteks darbo – reorganizacijos metu sumažės valstybės tarnautojo statusą turinčių darbuotojų.
06-23 18:05[vz.lt] Kaip pavyko sukurti lietuviškus, bet svetur garsius prekės ženklus
Vartotojų žinomi ir vertinami aprangos, avalynės ar aksesuarų prekės ženklai daugiausia priklauso užsienio gamintojams iš tų rinkų, kurios diktuoja madas pasauliui. Nors Lietuva – ne Italija ar Prancūzija, turinčios senas mados tradicijas, atsiranda autorių ir gamintojų, kuriems pavyksta sukurti stiprius prekės ženklus, kurie vertinami ir svetur.
06-23 18:04[vz.lt] Kaune – legioneliozės atvejis
Kaune užfiksuotas legioneliozės atvejis, pacientui suteikta medicininė pagalba.
06-23 17:42[vz.lt] Ekspertinį urėdijų reformos vertinimą pateiks Miškininkų sąjunga ir „Civitta“ 
Seimo kanceliarija pranešė, kad Lietuvos miškininkų sąjungos (LMS) ir UAB „Civitta“ pasiūlymai buvo pripažinti atitinkančiais apklausos sąlygas ir jiems buvo pateikti užsakymai parengti nepriklausomo ekspertinio įvertinimo išvadas.
06-23 17:25[vz.lt] „Alibaba“ įkūrėjas prognozuoja, kad po 30 m. darbo diena truks 4 val.
Vis sparčiau tobulėjant technologijoms, ne tik pasikeis darbo specifika, bet ir gerokai sutrumpės darbo diena.
06-23 17:23[delfi.lt] Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti
Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.
06-23 17:22[vz.lt] Mindaugo „Maximos“ renovacija: atsidarys už poros mėnesių
Vilniuje renovuojama viena didžiausių mažmeninės prekybos UAB „Maxima“ parduotuvių. Mindaugo gatvėje įsikūrusi ir visą parą veikusi parduotuvė turėtų būti atidaryta už poros mėnesių.
06-23 17:19[delfi.lt] Vilniuje kuro kainos smuko
Pasaulinėse rinkose per pastarąjį mėnesį stipriai kritus žaliavinės naftos kainoms, Lietuvoje per savaitę pastebimai sumenko ir mažmeninės benzino bei dyzelino kainos.
06-23 16:46[vz.lt] Metų laikai Lietuvos biudžeto valdysenoje. Ką sėjame ir ar bus ką pjauti?
Paprastai fiskalinės drausmės taisyklėmis siekiama riboti politinių ciklų įtaką valstybės biudžeto deficito ir skolos augimui bei makroekonominės aplinkos destabilizavimui. Neribojant išlaidų augimo, reikšmingai išauga skola. Aukštas valstybės skolos lygis didina palūkanų normas. Esant aukštoms palūkanų normoms pabrangsta efektyvių privačių investicijų finansavimas, todėl dalis jų nevykdoma. Tai yra scenarijus, kurio išvengiama laikantis fiskalinės drausmės taisyklių
06-23 16:30[vz.lt] World‘s Biggest Wind Turbine Maker Sets Sights on New Markets
The chief executive officer of Vestas Wind Systems A/S says the world‘s biggest wind turbine maker wants to expand in the Middle East and the Asia Pacific region as it taps into growing demand for renewable energy in new markets.
06-23 16:21[delfi.lt] Pernai užsieniečių kelionių su nakvyne padaugėjo 10,8 proc.
2016 m., palyginti su 2015 m., užsieniečių kelionių su nakvyne skaičius padidėjo 10,8 proc. (nuo 2,1 mln. 2015 m. iki 2,3 mln. 2016 m.), o vienadienių kelionių skaičius padidėjo 1,6 proc. (nuo 2,98 mln. 2015 m. iki 3,03 mln. 2016 m.), praneša Lietuvos statistikos departamentas.
06-23 16:14[delfi.lt] M. Draghis prognozuoja, kad ekonomika ir atlyginimai euro zonoje artimiausiu metu augs
Euro zonos ekonomika auga, o nedarbo lygis smunka, tačiau baziniai infliacijos rodikliai adekvačiai nekyla, nes darbo užmokesčio augimas dar nėra toks, koks turėtų būti, Europos Sąjungos (ES) lyderiams penktadienį teigė Europos centrinio banko (ECB) prezidentas Mario Draghis.
06-23 16:05[OMX] VLP: Pranešimas apie vadovų sandorius
06-23 16:00[OMX] KNR: AB „Kauno energija“ neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimas
06-23 15:24[delfi.lt] E. Macronas susikibo su Rytų Europos šalių lyderiais dėl pigios darbo jėgos
Naujasis Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas penktadienį sulaukė pasipriešinimo iš Rytų Europos šalių lyderių ir jų kritikos dėl „įžeidžiančios“ pozicijos dėl savo planų apsaugoti Prancūziją nuo pigios darbo jėgos.
06-23 15:24[vz.lt] Macronas laimėjo mums laiko. Kaip jį išnaudosime?
Vakarų pasaulyje augusios nacionalizmo ir populizmo nuotaikos pristabdytos Prancūzijoje. Prezidento ir parlamento rinkimus laimėję Emmanuelis Macronas žada reformas savo šaliai ir Europos Sąjungai. Tačiau ar po penkerių metų nepatirsime to paties nerimo, priklauso kaip laimėtą laiką išnaudosime. Lietuva sprendžia tuos pačius iššūkius kaip Europa.
06-23 15:01[vz.lt] Suomijoje – dar vienas potencialus klientas „Independence“
Hamina Kotkos uoste Suomijoje estų „Alexela“ ir „Haminan Energy“ pradėjo mažos apimties SkGD importo terminalo statybas.
06-23 15:00[delfi.lt] Augantis vartojimas pernai didino „Rivonos“ pajamas iki 384 mln. eurų
Dainiaus Dundulio kontroliuojamos bendrovės „Norfos mažmena“ valdoma maisto produktų gamybos, logistikos bei nekilnojamo turto nuomos įmonė „Rivona“ praėjusiais metais uždirbo 1,509 mln. eurų grynojo pelno - 3,6 karto mažiau nei 2015 metais, kai jis buvo 5,407 mln. eurų.
06-23 14:58[delfi.lt] Seimas linkęs palengvinti akcinių ir uždarųjų akcinių bendrovių steigimą
Seime skinasi kelią pataisos, supaprastinsiančios akcinių ir uždarųjų akcinių bendrovių steigimo procedūras.
06-23 14:39[delfi.lt] Svarstoma pertvarkyti Darbo biržą
Darbo biržą numatoma pertvarkyti, vietoj pagrindinės būstinės ir 10-ties teritorinių padalinių įkuriant vieną struktūrą ir sumažinant administracijos darbuotojų. Pertvarką numatoma įgyvendinti iki 2018 metų rudens, sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė.
06-23 14:35[vz.lt] Gaisras Londono daugiabutyje kilo užsiliepsnojus šaldikliui
27 aukštų Londono daugiabutyje didžiulis gaisras prasidėjo užsiliepsnojus šaldytuvo šaldikliui, nustatė pareigūnai. Jų teigimu, nelaimė nebuvo tyčinė.
06-23 13:49[vz.lt] VŽ rekomenduoja: ką veikti savaitgalį
Šį savaitgalį Vilniuje vyksta daug masinių tarptautinių renginių. Ne tarptautinis, bet masiškiausias – Jonių šventės visoje Lietuvoje.
06-23 13:36[vz.lt] „Uber“ darbuotojai prašo grąžinti Kalanicką į vadovaujančias pareigas
Po „Uber“ įkūrėjo Traviso Kalanicko nušalinimo nuo bendrovės vykdomojo vadovo pareigų įsisiūbavo darbuotojų judėjimas, jie reikalauja suteikti p. Kalanickui svarbias vadovaujančias pareigas.
06-23 13:27[vz.lt] „Dyzelgeitas“: JAV per „Interpolą“ ieško penkių VW atstovų 
„Dyzelgeito“ drama aštrėja – Vokietijos žiniasklaidos šaltinių duomenimis, JAV teisėsauga per „Interpolą“ ieško penkių buvusių automobilių gamintojos „Volkswagen“ (VW) aukštų pozicijų vadybininkų ir produkto plėtros vadovų, siejamų su emisijos skandalu.
06-23 13:26[delfi.lt] „Alibaba“ vadovas: po 30 metų žmonės dirbs ne daugiau 16 valandų per savaitę
Visuotinė robotizacija ir darbo našumo didėjimas leis gerokai sutrumpinti laiką, kurį žmonės skiria darbui, mano Kinijos interneto milžinės „Alibaba“ steigėjas ir vadovas Jackas Ma.
06-23 13:25[OMX] VLN: Vyriausybės vertybinių popierių pirminio platinimo aukcionas
06-23 12:57[vz.lt] „Glimstedt“ partneris pažeidė lobizmo įstatymą
Linas Sesickas, advokatų kontoros „Glimstedt“ partneris, pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą. Tokią išvadą pateikė Vilniaus apygardos administracinis teismas.
06-23 12:54[vz.lt] Kaip gali keistis euro zona: 3 galimos naujovės
Euro zonoje per artimiausius kelerius metus gali atsirasti finansinių naujovių – pradedant bendromis visų šalių euroobligacijomis, baigiant bendru visų šalių finansų ministru, bendru iždu ar Europos valiutos fondo įkūrimu.
06-23 12:45[vz.lt] May‘s Brexit Critics Circle as U.K. Parliament Flexes Muscles
When she called a snap election in April, Theresa May said she needed voters‘ backing to silence rivals in Parliament who were trying to frustrate her plans for Brexit. 
06-23 12:18[vz.lt] „Toshiba“ biržoje išimama iš pagrindinio sąrašo 
Japonijos technologijų milžinė „Toshiba“ niekaip neišbrenda iš problemų liūno. Kompanija gavo rinkos sargų leidimą savo finansinę ataskaitą pateikti vėliau ir kartu informuota, jog yra išimama iš pagrindinio prekybos sąrašo.
06-23 11:57[vz.lt] Gamintojai ir prekybininkai remia pečius dėl produkcijos galiojimo  
Pasaulyje įtakingiausias maisto produktų verslas vis garsiau kalba apie būtinybę mažinti produktų išmetimą ir keisti jų galiojimo laiko žymėjimą.
06-23 11:49[delfi.lt] Išėjimas iš darbo nuo liepos: kada įspėti ir kokių išmokų tikėtis?
Lietuvoje daugelis darbuotojų bent jau oficialiai iš darbo išeina savo noru. Kur kas rečiau darbo sutartys nutraukiamos suėjus jų terminui arba šalių susitarimu. Ko galima reikalauti iš darbdavio ar tikėtis iš valstybės išeinant iš darbo po liepos 1 d.?
06-23 11:42[vz.lt] Smulkiųjų patirtis: kai vasaros savaitgalius iškeičia į prekybą mugėse
Vasarą smulkieji rengiasi prekybai Klaipėdos jūros šventėje, juk ji – pelningiausia mugė po pavasarinio Kaziuko. Gamintojai atkreipia dėmesį, kad mugių koncepciją kiek iškreipia perpardavėjai ir masinė produkcija, o prekybos vietos brangsta. Bet dalyvauti jose vis tiek neatsisako, nes nėra geresnio ir pigesnio būdo pažinti klientus, taip pat – užsidirbti.
06-23 11:29[OMX] EWA: Pranešimas apie vadovų sandorius
06-23 11:20[vz.lt] „Brexit“ derybų muziką kol kas užsako ES, ir tai – „The Beatles“
Briuselyje ketvirtadienį vykęs ES lyderių susitikimas smarkiai skyrėsi nuo kitų tokių sambūrių. Pirmiausia – ES šįkart vieninga ir pasitikinti savimi. Be to, ES institucijų ir šalių vadovai leidosi į lyrinius, garsiojo britų ketverto „The Beatles“ frazėmis papuoštus pasvarstymus apie „Brexit“.
06-23 11:16[OMX] FIN: UAB „INVL Asset Management“ 2017 m. birželio 22 d. duomenys apie išleistus fondų investicinius vienetus
06-23 11:09[vz.lt] „Jaguar Land Rover“ reikia 5.000 darbuotojų – samdys pasitelkę žaidimą
Didžiosios Britanijos automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover“, priklausantis Indijos „Tata“ koncernui, rengiasi plėtrai. Iki metų pabaigos bendrovė žada turėti 5.000 darbuotojų daugiau.
06-23 10:52[vz.lt] Airijos bankas per IPO įvertintas 12 mlrd. Eur
Airijos bankas „Allied Irish Bank“ (AIB) užbaigė viešą akcijų siūlymą (angl. initial public offering – IPO). Po jo bendrovė įvertinta 12 mlrd. Eur.
06-23 10:43[delfi.lt] Nuo diplomatinės krizės pradžios Turkijos eksportas į Katarą patrigubėjo
Turkijos eksportas į Katarą po Persijos įlankos diplomatinės krizės pradžios patrigubėjo ir pasiekė 32,5 mlrd. dolerių, pranešė Turkijos muitų ir prekybos ministras Biulentas Tufenkčis.
06-23 10:25[vz.lt] ES baudžia Rusiją už Minsko susitarimų nevykdymą
Briuselyje vykstančiame Europos Sąjungos (ES) lyderių susitikime ketvirtadienį nutarta ir toliau taikyti sankcijas Rusijai. Taip siunčiamas ženklas, kad ES neįtinka Rusijos įšaldyta laikysena nevykdant Minsko susitarimų dėl karinio konflikto Ukrainoje.
06-23 10:14[vz.lt] Prancūzijos ordiną gavęs „Amilinos” kūrėjas M. Gedvilas: verslas buvo visiškai iš nulio
„Lietuva yra fundamentaliai stiprus agrarinis kraštas, ypač kalbant apie kviečių auginimą. Lietuviški grūdai važiuoja į visą Viduržemio jūros regioną, ir ūkininkai iš to labai gerai gyvena, juolab turint galvoje, kad subsidijos Lietuvoje kur kas mažesnės nei Vakarų Europoje“, – sako Mindaugas Gedvilas, pasaulinės korporacijos „Roquette“ bazinių produktų grupės vadovas.
06-23 10:04[vz.lt] Valstybei svarbūs projektai – nuo 10 mln. Eur
Valstybei svarbiais ekonominiais projektais galės tapti tie, į kuriuos bus investuojama bent 10 mln. Eur. Anksčiau ši suma siekė 5,8 mln. Eur.
06-23 09:43[vz.lt] Merkel apie pasiūlymą dėl „Brexit“: gera pradžia
Theresa May, Jungtinės Karalystės premjerė, pažadėjo neišsiųsti iš šalies ES piliečių, pragyvenusių JK penkerius metus. Angela Merkel, Vokietijos kanclerė, kalba, kad pradėta gerai, bet tai dar ne viskas.
06-23 09:19[delfi.lt] „Boso valanda su S. Jovaišu“: dėl savo idėjos P. Japertas metė darbą tarptautinėje kompanijoje ir atsisakė solidaus užmokesčio
Šįkart laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias - chemikas, kompiuterinės ir programinės įrangos įmonės „Gasefi“ vadovas Pranas Japertas.
06-23 09:01[delfi.lt] Patvirtinta nauja Valstybei svarbių projektų statuso suteikimo tvarka
Vykdydama Valstybės kontrolės rekomendacijas, Vyriausybė pritarė Ūkio ministerijos patikslintam Valstybei svarbių projektų statuso suteikimo tvarkos aprašui. Projektai galės pretenduoti gauti valstybei svarbaus projekto statusą, jei investicijos į jį sieks ne mažiau nei 10 mln. eurų, bus įgyvendinami strateginiai interesai, nubrėžti aiškūs siektini rodikliai ir projektai atitiks kitus nustatytus kriterijus.
06-23 08:49[OMX] OAM: OMX Baltic Benchmark Fund 2017 m. birželio 22 d. duomenys apie išleistas akcijas
06-23 08:40[vz.lt] Feisbukas žvilgčioja į automobilių pramonės dolerius
Vienas didžiausių pasaulio socialinių tinklų „Facebook“ norėtų gauti daugiau pajamų iš automobilių reklamos. Tai nemenkas iššūkis, nes, kitaip nei kalbant apie bilietus ar batus, automobilių prekyba internetu beveik neegzistuoja.
06-23 08:05[delfi.lt] Miškininkai surengs įspėjamąjį šakos streiką
Miškų urėdijų profesinių sąjungų federacija skelbia įspėjamąjį streiką, reikalaudama skaidrumo ir konstruktyvių derybų dėl valstybinių miškų valdymo reformos. Jis vyks kitą penktadienį, birželio 30 d.
06-23 07:40[vz.lt] Į kosmosą paleidžiamas trečiasis lietuviškas palydovas
 Penktadienį 6:30 val ryto Lietuvos laiku į kosmosą paleidžiamas lietuvių UAB „Nanoavionika“ mažasis palydovas.
06-23 05:30[delfi.lt] Merginos darbo paieškos primena devynis pragaro ratus: niekas nenori imti
Jaunuoliams susirasti darbą vasarą – tikras iššūkis. Tuo savo kailiu įsitikino penkiolikmetė Ugnė (vardas pakeistas, redakcijai žinomas – DELFI), perėjusi daugybę Vilniaus maitinimo įstaigų, kavinių ir restoranų.
06-23 00:14[vz.lt] Theresa May pažadėjo neišvaryti imigrantų iš ES
Briuselyje vykstančiame Europos Sąjungos (ES) lyderių susitikime Bendriją paliksiančios Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May pažadėjo neišsiųsti iš šalies ES piliečių, pragyvenusių JK penkerius metus.
06-22 23:32[Reuters] Parent of Burger King, Tim Hortons to curb antibiotics in chicken
LOS ANGELES (Reuters) - The parent of Burger King and Tim Hortons on Thursday vowed to cut the use of antibiotics in its chicken supply, joining other major fast-food chain operators in the battle against the rise of dangerous antibiotic-resistant bacteria known as superbugs.
06-22 21:57[Reuters] Exclusive: Amazon to charge .8 million for NFL ad packages - sources
NEW YORK (Reuters) - Amazon.com Inc is looking to charge advertisers .8 million for packages that include 30-second spots during the Thursday night National Football League games it will stream live to its Prime customers this coming season, two people familiar with the matter told Reuters.
06-22 21:19[vz.lt] Nešvarus reikalas (II): šimtametė lietuvių nemeilė verslui
Dar menkiau nei amatas XIX a. lietuvius traukė prekyba, laikyta ypač nuodėmingu užsiėmimu, nes „visur paremta ant apgavymų“.
06-22 20:37[Reuters] Exclusive: Uber hires law firm to probe how it handled India rape case - source
SAN FRANCISCO/NEW DELHI (Reuters) - Uber Technologies Inc [UBER.UL] has hired a law firm to investigate how it obtained the medical records of an Indian woman who was raped by an Uber driver in 2014. The review will focus in part on accusations from some current and former employees that bribes were involved, two people familiar with the matter told Reuters.
06-22 20:26[vz.lt] Po Macrono komentarų Lenkija siūlosi diskutuoti dėl ES ateities
Lenkija pareiškė esanti pasirengusi diskusijoms apie Europos Sąjungos ateitį su naujuoju Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu. Oficialūs Varšuvos komentarai paskelbti ketvirtadienį, po to, kai keletas Europos leidinių paskelbė interviu su p. Macronu, kuriame pastarasis kritikuoja kai kurių Rytų Europos šalių požiūrį į narystę ES.
06-22 20:24[Reuters] Boeing wins hot Paris order race
PARIS (Reuters) - Boeing won a race for new business at the Paris Airshow, rolling out a new model of its best-selling 737 airliner that helped it claim back the order crown from rival Airbus
06-22 20:16[Reuters] Wall St. rises on oil rebound, gains in healthcare stocks
(Reuters) - Wall Street moved higher in early afternoon trading on Thursday as health stocks got a boost after Republicans unveiled a bill to repeal Obamacare and the energy sector rebounded as oil prices rose from multi-month lows.
06-22 20:16[Reuters] Wall St. rises on oil rebound, gains in healthcare stocks
(Reuters) - Wall Street moved higher in early afternoon trading on Thursday as health stocks got a boost after Republicans unveiled a bill to repeal Obamacare and the energy sector rebounded as oil prices rose from multi-month lows.
06-22 19:50[Reuters] Oil bounces up off 10-month lows; crude glut still weighs
NEW YORK (Reuters) - Oil rose on Thursday, a day after sliding to 10-month lows, but market sentiment remained negative due to ongoing pressure from a persistent supply glut despite OPEC-led efforts to balance the market.
06-22 19:42[vz.lt] „Lemonos“ įkūrėjo patirtis: kaip samdomas vadovas įmonės valdymą pakeitė
Vis daugiau verslininkų, įmones įkūrusių iš karto po šalies Nepriklausomybės, ima galvoti apie atsitraukimą nuo tiesioginio vadovavimo.
06-22 19:22[vz.lt] „Litesko“ ir „Vilniaus energijai“ vietoje Samuolio vadovauja Husty
Linas Samuolis nuo ketvirtadienio nebevadovauja „Vilniaus energijai“ ir „Litesko“. Jį nuo ketvirtadienio šiose pareigose pakeitė Alexanderis Husty.
06-22 19:04[vz.lt] Skardžiaus veiklą tirs Antikorupcijos komisija
Seimo opozicinių liberalų atstovo Vytauto Gailiaus vadovaujama parlamentinė Antikorupcijos komisija iki spalio vidurio tirs įtarimų dėl viešųjų ir privačių interesų supainiojimo sukėlusią socialdemokrato Artūro Skardžiaus veiklą.
06-22 18:56[vz.lt] Šiaulių bankas grįžo pardavinėti Šiaulių banko
Dieną atokiau pabuvoję galimai susiję asmenys vėl užvertė rinką Šiaulių banko akcijomis, kurios nežymiai pigo. Vakaruose pinganti nafta toliau iš paskos tempėsi akcijų kainas.
06-22 18:45[vz.lt] Apkarpytu vadinamas universitetų pertvarkos planas juda į priekį 
Kitą savaitę Seimas ketina pritarti valstybinių universitetų tinklo optimizavimo planui, numatančiam, kad Vilniuje ir Kaune liks po vieną klasikinį, plačios aprėpties tyrimų universitetą, šiuose miestuose taip pat galėtų veikti profiliniai technologijos, sveikatos mokslų ir menų universitetai.
06-22 18:30[vz.lt] Sekundinė kriptovaliutos griūtis: nuo 319 iki 0,10 USD
Antros populiariausios pasaulyje kriptovaliutos „Ethereum“ vertė per mažiau nei sekundę GDAX biržoje trečiadienį krito nuo 319 iki 0,10 USD.
06-22 18:02[vz.lt] Galutinis teismo verdiktas: „Vijūnėlės“ dvarą reikės griauti
Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT) priėmė galutinį sprendimą – liūdnai pagarsėjęs vadinamasis „Vijūnėlės“ dvaras Druskininkuose turės būti nugriautas.
06-22 17:15[vz.lt] Vengrų vežėjo IPO – užuomina į „Girtekos“ vertę
Vengrijos transporto ir logistikos kompanija ir viena Europos tarptautinių pervežimų lyderių „Waberer‘s International“ įgyvendina pirminį viešą akcijų siūlymą (IPO), kuris turėtų tapti vienu didžiausių Budapešto biržoje per dešimtmetį.
06-22 17:14[delfi.lt] DELFI skaičiuoklė: sužinokite, kiek liks sukauptų atostogų po liepos 1 d.
Įsigaliojus naujam Darbo kodeksui ir Vyriausybei priėmus jį įgyvendinančius nutarimus, jau aišku, kam kiek priklausys kasmetinių, pailgintų, papildomų atostogų ar papildomų poilsio dienų, ar bus galima jas sumuoti, kaip bus apskaičiuojami ir mokami atostoginiai.
06-22 17:01[vz.lt] Vaigauską keičia Matjošaitytė, nauja VRK – nepilnos sudėties
Naująja Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininke tapo ligšiolinė ilgamečio šios komisijos vadovo Zenono Vaigausko pavaduotoja Laura Matjošaitytė. Paskirti 11 iš 13-os naujos sudėties VRK narių. Joje bent kol kas nebus opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovo, taip pat vieno Teisininkų draugijos deleguoto nario.
06-22 16:51[OMX] EXPC: CORRECTION: About publishing SIA ExpressCredit financial reports
06-22 16:49[vz.lt] Į Baltijos šalių NT rinką įžengė naujas žaidėjas
Prancūzijos turto valdymo bendrovė „Corum" už 16,7 mln. Eur Narvoje, Estijoje, iš investicinio fondo įsigijo parduotuvę, kurioje buvo įsikūrusi mažmenininkė „Prisma“. Tai pirmoji „Corum“ investicija Baltijos šalyse.
06-22 16:36[OMX] ELG: Changes in the Board of ELKO Grupa AS
Pastaba :
Visos nuorodos atidaromos viename naujame lange. Žalia juosta žymi naujas antraštes nuo jūsų paskutinio apsilankymo (tik registruotiems vartotojams). Maksimalus įrašų skaičius : 100