Procter & Gamble pajamos per praėjusį ketvirtį palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus padidėjo šešiais procentais iki 21,027 mlrd. Dolerių. Tai buvo pirmas šios kompanijos pajamų padidėjimas per ketvirtį per paskutinius keturis ketvirčius.

Bendrai per pirmą savo finansinių metų pusmetį didžiausia pasaulyje įvairią produkciją skirtą vartotojams gamintoja pardavė savo gaminių už 40,834 mlrd. Dolerių arba už faktiškai tokią pačią sumą kaip ir prieš metus per tą patį laikotarpį. Procter & Gamble veiklos pelnas per minimą laikotarpį ūgtelėjo aštuoniais procentais iki 9,103 mlrd. Dolerių, na o grynasis pelnas sumažėjo penkiais procentais iki 7,966 mlrd. Dolerių.
Procter & Gamble akcijos nepaisant esančių gan negatyvių nuotaikų rinkoje šiandien brangsta virš dviejų procentų, tuo tarpu per paskutinius vienerius metus minimos kompanijos vertybinių popierių vertė spėjo ūgtelėti apie septynis procentus.