Rimtoje krizėje atsidūrė Belgijos – Nyderlandų bankas „Fortis“. Šį banką ėmėsi gelbėti abiejų šalių bei Liuksemburgo vyriausybės. Kaip skelbiama žiniasklaidoje, Belgijos vyriausybė nupirks 49 proc. akcijų „Fortis“ padalinio dalies šioje valstybėje už 4.7 mlrd. Eurų, Nyderlandų valdžia įsigis tokią pačią akcijų dalį jos šalyje esančio minimo banko padalinio už 4 mlrd. Eurų sumą. Tuo tarpu Liuksemburgo valdžia suteiks 2.5 mlrd. Eurų paskolą, kurią galima bus konvertuoti į 49 proc. šioje šalyje esančio „Fortis“ banko padalinio akcijų. Šiandien nepaisant šių, galima sakyti pozityvių naujienų, banko akcijos krenta daugiau nei penkioliką procentų.

Dar vienas D.Britanijos bankas „Bradford & Bingley“ taip pat susidūrė su mokumo problemomis. Šio banko pagrindė veikla buvo teikti būsto paskolas, tad krentant šalies nekilnojamo turto sektoriui, natūraliai nukentėjo ir šis bankas. Pagal paruoštą planą, „Bradford & Bingley“ banko padalinius ir veikla už 612 mln. svarų perims Ispanijos bankas „Banco Santander“, tuo tarpu išduoti būsto kreditai ir kitos paskolos bus nacionalizuotos, t.y. jas perims D.Britanijos vyriausybė. Tokiu pačiu principu buvo sprendžiama metų pradžioje ir būsto paskolų teikėjo „Northern Rock“ problema, kuomet jį ištiko krizė.
„Bradford & Bingley“ akcijomis prekyba Londono biržoje šiandien nevyko, nes buvo sustabdyta. Penktadienį jos buvo atpigusios 5.88% iki 20 svarų. Bankas per pirmą šių metų pusmetį jau buvo spėjas patirti 26,7 mln. svarų nuostolių.

Ispanijos bankas „Banco Santander“ jau anksčiau spėjo įsigyti ir dar du problemų kamuotus Didžiosios Britanijos hipotekos bankus „Abbey National“ ir „Alliance & Leicester“.
Trečias pagal didį Islandijos bankas „Glitnir Bank“ išplatino pranešimą, kad dabartiniai banko akcininkai sutiko šalies vyriausybei parduoti 75% šio banko akcijų už 600 mln. eurų. Šis sprendimas buvo priimtas todėl, kad banko normaliai tolesnei veiklai vykdyti skubiai reikėjo lėšų, kurios bus gautos didinant kapitalą. Kaip skelbiama pranešime, banko akcininkų pasikeitimas neturės įtakos banko veiklai bei jo klientams. Prekyba šio banko akcijomis šiandien Islandijos biržoje nevyksta.
Vokietijos hipotekos bankas „Hypo Real Estate Holding“ taip pat susilaukė paramos, kad galėtų toliau normaliai tęsti savo veiklą. Šiam, antram pagal didį šalyje būsto paskolų teikėjui, buvo suteikta 35 mlrd. Eurų garantuota paskola. Nepaisant šios naujienos investuotojai masiškai atsikrato šio banko akcijomis, kurios vien per šiandien jau driokstelėjo žemyn net 69.38%.

„Roskilde Bank“ bankas Danijoje buvo priverstas parduoti savo padalinius ir turtą, nes susidurė su likvidumo problemomis. Šiam bankui į pagalbą atskubėjo ir šalies Centrinis bankas.
Visose pasaulio biržose investuotojai masiškai pardavinėja bankų, draudimo bendrovių ir kitų finansų sektoriaus atstovių akcijas.