Fondai technologijų įmonių akcijas pardavė labiausiai per 7 mėnesius

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2024-02-27 15:18 Komentarai: (0)
Hedge arba rizikos valdymo fondai nupirko technologijų įmonių akcijas likus kelioms savaitėms iki Nvidia ketvirčio rezultatų paskelbimo, o pastarosiomis dienomis jas pardavinėjo labiausiai per septynis mėnesius, praneša Bloomberg, remdamasi investiciniu banku Goldman Sachs.

Praėjusią savaitę profesionalūs investuotojai uždarė savo pozicijas per keturias sesijas iš eilės, įskaitant ketvirtadienį, kitą dieną po to, kai Nvidia, laikoma dirbtinio intelekto segmento etalonu, paskelbė geresnius nei tikėtasi ketvirčio rezultatus.

Duomenys rodo, kad profesionalūs investuotojai realizuoja pelną iš technologijų įmonių akcijų po to, kai šešias savaites iš eilės jas pirko. Šiuo metu jie investuoja šiuos pinigus į mažesnio nepastovumo segmentus, pavyzdžiui, kasdienių prekių. Goldman Sachs nurodo, kad pastaruoju metu šis segmentas užfiksavo didžiausią paklausą per dešimt savaičių. Praėjusią savaitę jis išaugo 2,3 procento. Didesnį augimą fiksavo tik medžiagų įmonės (2,4 procento).

Banko makleriai atkreipia dėmesį, kad duomenys rodo, jog technologijų įmonių perspektyvos išliks teigiamos. Tai liudija sumažėjęs vadinamasis „put-call“ iškrypimas opcionų rinkoje, laikomas investuotojų susirūpinimo rodikliu, taip pat ir toliau aktyvi individualių investuotojų prekyba Nvidia akcijomis praėjusią savaitę.

Tiesa, Peter Callahan iš Goldman Sachs mano, kad yra priežasčių būti atsargiems. Jis atkreipė dėmesį į Nasdaq 100 indekso kritimą pasibaigus trims iš keturių praėjusios savaitės sesijų. Specialistas tikina, kad dabar, kai visos didžiosios technologijų įmonės paskelbė savo rezultatus, artimiausiomis dienomis bus paskelbti rinkai svarbūs makroduomenys.
 
Dar nėra komentarų