Investuotojai laukia „NVIDIA“ rezultatų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: SEB bankas Data: 2024-02-21 11:13 Komentarai: (0)
Vakarykštėje prekybos sesijoje S&P500 ir NASDAQ indeksai krito atitinkamai 0,6 ir 0,9 procento. Daugiausiai prie JAV akcijų atsitraukimo prisidėjo „NVIDIA“ (-4,35 proc.), kuri šiandien skelbs savo finansinius rezultatus.

Tai buvo didžiausias vertės kritimas per paskutinius 8 mėnesius, tačiau šiais metais „NVIDIA“ augo virš 40 proc. ir buvo daugiausiai prisidėjusi prie pastarųjų mėnesių JAV akcijų ralio. Padidėjusi paklausa dėl dirbtinio intelekto populiarumo ir atsigavęs poreikis grafikos procesoriams pavertė „NVIDIA“ viena didžiausių bendrovių visame pasaulyje.

Kasmetinė „Gallup“ atliekama JAV gyventojų apklausa rodo, jog amerikiečių gyvenimo pasitenkinimo rodikliai ženkliai nukrito ir laikosi prie visų laikų žemumų pasiektų 2011. Nors naujausi duomenys skelbia, kad didžiausia pasaulio ekonomika yra ganėtinai stipri, o nedarbo lygis vis dar labai žemas, gyventojų nerimas dėl ateities perspektyvų ir aukštų kainų galėjo prisidėti prie slogių nuotaikų. Europos akcijos vakar nerado aiškios krypties, šiandien 9 ryto ateities sandoriai yra pakilę 0,1-0,2 procento.

Rygos ir Talino biržose dominavo pirkėjai, tačiau Vilniaus biržoje akcijos krito 0,41 procento. Bendra biržų apyvarta siekė 1,7 mln. eurų, tačiau beveik pusę visos apyvartos sudarė prekyba „LHV Group“ akcijomis, įmonės vertė kilo 0,85 procento. Daugiausiai krito „Pieno žvaigždės“ (-2,37 proc.) ir „Rokiškio sūris“ (-3,33 proc.). Bendrovės naujienų nepaskelbė, tačiau pigusios pieno kainos galėjo prisidėti prie kritimo.
 
Dar nėra komentarų