MicroStrategy toliau perka bitkoinus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2024-02-07 15:47 Komentarai: (1)
Didžiausias BTC turėtojas tarp akcinių bendrovių ir toliau kaupia pirmaujančią kriptovaliutą. Naujausios ataskaitos rodo, kad MicroStrategy šių metų sausį įsigijo papildomus 850 bitkoinų.

Lyderiaujantis didžiausios kriptovaliutos institucinis investuotojas tęsia strategiją skirti lėšų įsigyti BTC. Taigi, MicroStrategy kaip pagrindinės bitkoinų turėtojos pozicijos tarp korporacijų dar labiau stiprėja.

Verta priminti, kad per 2023 metus ši bendrovė iš viso sukaupė 56,650 tūkstančio bitkoinų, o vidutinė pirkimo kaina buvo 33,58 tūkstančio dolerių už vienetą. Šie skaičiai atspindi aiškų minėtos įmonės įsitraukimą į virtualias valiutas.

MicroStrategy vykdomasis pirmininkas Michael Saylor išreiškė įsitikinimą, kad 2024-ieji bus pagrindiniai bitkoinui, kaip institucinio turto klasės, metai. Jo požiūris atspindi augančią institucinių investuotojų įsitraukimo į kriptovaliutas tendenciją, o tai savo ruožtu gali prisidėti prie tolesnio BTC vertės augimo.

Jis taip pat pabrėžė, kad neatidėliotinų BTC ETF atsiradimas biržose buvo lūžio taškas, pakeitęs bitkoiną iš mainų priemonės į įrankį, skirtą laikui bėgant perkelti kapitalo vertei.

Šiandien biržoje bitkoinas nežymiai pinga ir kainuoja kiek daugiau nei 43 tūkstančius dolerių. Nuo metų pradžios jis JAV dolerio atžvilgiu pabrango apie du procentus, o per pastaruosius vienerius metus - virš aštuoniasdešimt penkių procentų.
 
1.   Parašė topl0305   2024-02-07 20:56  

O kai Bitkoinas flatins, tai taps MacroStrategy.