Dauguma mano, jog bitkoino kaina 2024 metais pasieks rekordinį lygį

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2024-02-05 17:29 Komentarai: (3)
Populiarios kriptovaliutų biržos atlikta naujausia apklausa aiškiai parodo nuotaikas rinkoje. Dauguma investuotojų tikisi sulaukti naujo bitkoino kainos rekordo.

Pradedant nuo situacijos kriptovaliutų rinkoje apžvalgos, bitkoinų ir pirmaujančių altkoinų kaina išlieka panašiame lygyje kaip ir metų pradžioje. Pasiekusi 47 tūkstančių dolerių kainos lygį iki Bitkoinų ETF patvirtinimo, po to populiariausia virtuali valiuta nukrito žemiau 39 tūkstančių dolerių, na o vėliau atsitiesė iki 43 tūkstančių dolerių kainos lygio.

Eteriui sekasi panašiai kaip sausio 1 dieną, o dabar jis kainuoja apie 2300 dolerių. Daugelis analitikų mano, kad kriptovaliutų rinka išliks konsolidacijoje arba susidurs su tolesnė korekcija, o situacija pasikeis po pirmojo palūkanų normos sumažinimo JAV.

Sausio 10 dieną JAV biržose pasirodę bitkoinų spot ETF fondai vis dar labai populiarūs tarp investuotojų. Nuo pat paleidimo jie pritraukė apie 6 milijardus JAV dolerių, iš kurių 1,8 milijardo JAV dolerių į juos pateko vien per paskutinę sausio savaitę. Standard Chartered apskaičiavo, kad 2024 metais į bitkoinų ETF gali patekti nuo 50 iki 100 mlrd. dolerių vertės lėšos.

Jeigu banko prognozė išsipildys, naujo produkto įtaka bitkoino kainai gali imti ryškėti. Praėjusį mėnesį paleisti biržoje prekiaujami fondai pasižymi tuo, kad kaupia bitkoinus kaip bazinį turtą. Investavimas į kriptovaliutas per ETF ženkliai palengvina įvairių tipų investicinių fondų atėjimą į šią rinką.

Minėtoje apklausoje dalyvavo 10 tūkstančių Bitget biržos klientų. Tyrimas parodė, kad 84 procentai respondentų šiais metais tikisi naujo visų laikų bitkoino kainos rekordo. Ankstesnis fiksuotas 2021 metų lapkričio mėnesį - maždaug 69 tūkstančiai dolerių. Apklausos dalyviai buvo investuotojai į kriptovaliutas.

Penkiasdešimt penki procentai Bidget apklausos dalyvių prognozuoja, kad bitkoino kaina po padalinimo pakils iki 50 - 100 tūkstančių dolerių. Tuo tarpu trisdešimt procentų tikisi, kad po šio įvykio BTC kaina viršys 60 tūkstančių dolerių. Ketvirtasis bitkoinų padalinimas įvyks balandžio mėnesį, todėl kriptovaliuta neturi daug laiko patenkinti investuotojų lūkesčius.

Remiantis dabartiniais skaičiavimais, kitas BTC padalijimas per pusę įvyks šių metų balandžio 19 dieną. Perpus sumažinimas yra ciklinis bitkoino tinklo pokytis. Kas 4 metus BTC tinklo mokamas atlygis už kiekvieną bloką, įtrauktą į kriptovaliutų grandinę, mažinamas perpus. Mažiau nei po dviejų mėnesių nuo 6,25 BTC iki 3,125 BTC. Ankstesnis sumažėjimas sutapo su bumu kriptovaliutų rinkoje, todėl investuotojų lūkesčiai yra dideli. Tačiau nėra garantijos, kad toks reiškinys kartosis neribotą laiką.
 
1.   Parašė Man with Shorts   2024-02-05 20:21  

Natūralu. Kai nusiperki daiktą neturintį intrinsic value, tikiesi, manai, kad į rinką ateis šviežienos ir sumokės tau už tavo tikėjimą.

 
2.   Parašė markus   2024-02-06 12:34  

graziais norais raitas ant by..gali joti

 
3.   Parašė LoaD1nG   2024-02-06 15:15  

Aišku, kad pasieks