Be didelių pokyčių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-08-19 01:44 Komentarai: (6)
Ketvirtadienio sesija JAV akcijų rinkoje buvo nepastovi, o tam įtakos turėjo mažos prekiaujamų akcijų apimtys, S&P500 atveju 20 procentų žemiau 30 dienų vidurkio: Dow Jones 33999.04 (+0.06%), S&P500 4283.74 (+0.23%), Nasdaq 12965.34 (+0.21%).

Investuotojų FED regionų vadovų pareiškimai neišgąsdino. Sent Luiso padalinio vadovas James Bullard pasisakė už palūkanų normos padidinimą 75 baziniais punktais rugsėjį. Neel Kashkari, Mineapolio FED vadovas, pripažino, kad nėra žinoma, ar pinigų politikos griežtinimas sukels recesiją. Esther George, Kanzaso miesto FED pirmininkė, atkreipė dėmesį, kad rinka pernelyg optimistiškai tikisi švelnesnės centrinio banko politikos, tikėdama, kad infliacija sumažės.

Ketvirtadienį paskelbti makroekonominiai duomenys sukėlė prieštaringų nuotaikų. Pirmą kartą per tris savaites sumažėjo vadinamųjų naujų bedarbių, be to, pramonės aktyvumo indeksas Filadelfijos regione padidėjo pirmą kartą per tris mėnesius. Kita vertus, antrinėje rinkoje namų pardavimas krito jau šeštą mėnesį iš eilės ir buvo žemiausias per dvejus metus.

JAV obligacijos pabrango, o doleris pakilo. Žalios naftos kaina ūgtelėjo antrą dieną iš eilės, o tai, kaip įprasta, palankiai atsiliepė energetikos segmento įmonių, kurios per visą sesiją augo labiausiai, rezultatams.

Smarkiai nuviliančią finansinių rezultatų prognozę pateikė prekybos centrų tinklas Kohl's, po ko ketvirtadienį jo akcijų kaina krito net apie aštuonis procentus. Cisco rinkos vertė pašoko apie šešis procentus. IT įrangos gamintojas prognozuoja, kad per pirmąjį fiskalinį ketvirtį jo pajamos padidės 2-4 procentais, palyginti su -0,2 procento, kurio tikėjosi rinka. Mažėjant puslaidininkių trūkumui rinkoje, bendrovė gali įvykdyti daugiau užsakymų.

Iki šiol antrojo ketvirčio rezultatus parodė daugiau nei 90 procentų S&P500 indekso atstovių, iš kurių net 82 procentai teigiamai nustebino rinką savo pasiekimais ir pranoko analitikų lūkesčius. Vienos pozityviausiai analitikus nustebinusių pramonės šakų buvo nekilnojamo turto projektų plėtotojai, pramonės įmonės ir naftos kompanijos.
 
1.   Parašė C#   2022-08-19 10:12  

Mulkiu bazaras karo temoje irgi be pokyciu. Is tikro, vietiniai beretnykai dabar tokiame state kur ju neitikins net oficialus UA pralaimejimas. Kol sita paroda pati asmeniskai nepajaus rusu bombu virs savo galvu, tol taip ir suoks nesamones. Kitaip sakant paskutinis argumentas smugis i snuki.

Todel karas cia bus anksciau ar veliau, nes daunai nenusiramins. Daunai Ukrainoje 8 metus purslojo, kol gavo kara. Toliau bus Lenkijos ir LT eile.

 
2.   Parašė MartaI   2022-08-19 12:15  

Jie forume dalinasi Ukrainos genštabo power point skaidrėmis apie per parą šimtais guldomus rusus, dešimtis numuštų lėktuvų ir kitokias pasakas. Propaganda skirta pakelti kovos ūpą ukrainiečiams, išplovė daliai formumiečių smegenis, jie net nesuprato tų skaidrių rodymo prasmės ir priėmė kaip už gryną pinigą.

 
3.   Parašė C#   2022-08-19 12:36  

"viskas daug paprasčiau, visa vata, tai labai kritinio mastymo asmenybės su plačiu akiračiu ir tik akyse"

Mukis kuris is video nustato kad rusu PVO dirba rankiniu rezimu (kekw, looolas arba tiesiog truksta zodziu), dar ziurek leidzia sau sarkastiskai pajuokaut.

Apsivozk po kubilu asiliuk. 8 metus maitinosi is ukru isvietes ir rase cia nesamones, kritinio mastymo atstovas. Dar pamenu kaip 2014-ais cionais deliojo ukropu feikus apie tai kaip tasko orkus, kada de facto tuometine UA armija pasikrove malku nuo vietiniu DNR/LNR opolcensu, kurie organizavo viso labo chaotiska gynyba.

 
4.   Parašė inch up   2022-08-19 12:51  

Ko taip erzinatės? Kur jūsų problema?
O gal tiksliau reiktų klausti, kur Lietuvos problema? Ar mūsyse ar jūsyse? Ar kai kuriai veikėjai problema? Ar visi aplinkui mulkiai? Visuomenės sentimentas netinkamas? A ka daba daryt, ka taip yra? Jūs žinot geriausiai.

 
5.   Parašė C#   2022-08-19 13:00  

Lietuvos problema jau ne karta apibreziau - baudziaunyko mentalitetas. Bet sita problema nera kazkuom originali, ir apskritai turint omenyje Lietuvos masteli, kazin ar cia problema, cia kitaip neiseina, visa laika tenka lenktis kazkokiam panui.

Gal tada tiesiog reikia pradet but saziningiems su savimi ir pripazint sau ta fakta, kad esi vergas, kuriam nuolatos reikia choziajno. Ir reikia nustot svest nepriklausomybe, arba bent jau patikslint kad sventi nepriklausomybe nuo mordoro orku.

Ir vsio putiom kaip sakoma.

 
6.   Parašė Krosneles.eu   2022-08-19 14:08  

"Mukis kuris is video nustato kad rusu PVO dirba rankiniu rezimu (kekw, looolas arba tiesiog truksta zodziu), dar ziurek leidzia sau sarkastiskai pajuokaut."
O man tai atrodo, kad PVO dirba ne rankiniu režimu, o rusai naudoja vyrišką organą ir tik su juo reguliuoja raketų skrydžio trajektorijas. Rankas reikia taupyti rimtesniems darbams. Beretės turėtų tai patvirtinti.