Jau yra investuotojų „tikrosios kapituliacijos“ ženklų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-05-16 14:57 Komentarai: (0)
Bank of America strategai mano, kad pastaruoju metu pinigų nutekėjimas iš visų turto klasių yra investuotojų „tikrosios kapituliacijos“ ženklas, praneša Bloomberg.

EPFR Global duomenys rodo, kad per savaitę, pasibaigusią gegužės 11 dieną, pinigai traukėsi iš akcijų, obligacijų ir aukso rinkų.

„Tikroji kapituliacija yra tai, kad investuotojai parduoda tai, kas jiems tikrai patinka“ – atkreipia dėmesį Bank of America banko strategai.

Šiuo atveju tai, be kita ko, susiję su Apple ir kitų pagrindinių technologijų įmonių akcijų atsikratymu. iPhone gamintojo rinkos vertė jau nukrito per 20 procentų, iš kurių beveik 10 procentų vos per savaitę. Dar prieš šešias savaites Apple akcijos pasiekė savo visų laikų aukščiausią kainą.

Šešių savaičių kritimą patyrė ir Nasdaq100. Paskutinį kartą ji taip ilgai truko beveik prieš dešimt metų. S&P500 taip pat yra netoli meškų rinkos.

„Dabartinės investuotojų nuotaikos rodo, kad akcijų rinka yra linkusi į meškų rinkos atšokimą, tačiau nemanome, kad jau pasiektos paskutinės žemumos“ – rašoma Bank of America pranešime.
 
Dar nėra komentarų