Evergrande pasamdys restruktūrizavimo patarėjus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-01-21 14:37 Komentarai: (1)
Kinijos nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Evergrande nori pradėti dirbti su didesne teisininkų ir finansininkų grupe, kad jie padėtų jai išspręsti didelių skolų ir bankroto rizikos problemą, rašo Reuters.

Evergrande yra labiausiai įsiskolinusi nekilnojamojo turto bendrovė pasaulyje. Bendri jos įsipareigojimai viršija 300 milijardų dolerių. Beveik 20 milijardų dolerių - tai tarptautinės obligacijos, kurių atveju buvo paskelbtas įsipareigojimų nevykdymas po daugybės neapmokėtų atkarpų mokėjimų praėjusių metų pabaigoje.

Viena iš pirmaujančių Kinijos nekilnojamo turto kompanijų reguliavimo dokumente paskelbė, kad siūlo finansų patarėjais pasamdyti China International Capital Corp ir BOCI Asia, o teisiniais patarėjais – advokatų kontorą Zhong Lun.

Toks žingsnis buvo žengtas kitą dieną po to, kai grupė ofšorinių kreditorių, atstovaujamų Kirkland & Ellis ir Moelis investicinio banko, pareiškė esanti pasirengusi imtis „visų būtinų veiksmų“, kad apgintų savo teises, įskaitant priverstinį bendrovės turto reikalavimą.

Nuo šių metų pradžios Evergrande akcijos Honkongo biržoje pabrango virš vienuolikos procentų, o per pastaruosius vienerius metus nuvertėjo 88,6 procento.
 
1.   Parašė Doncex   2022-01-21 16:03  

Šitą įmonė seniai žlugus matosi puikiai stovintiems prieš komunistinis stogas kuris bando gelbėti
pansiai bus kaip leghram brothers 2008 metais colapsas.

Investuoti į šią įmonę tai tolygu savižudybei.