Amerikoje pirmą kart per penkias savaites padaugėjo naujų bedarbių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-11-19 16:20 Komentarai: (0)
Per savaitę Amerikoje naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpa buvo pateikta daugiau nei savaitę prieš tai, kai laukta, jog šis rodiklis vėl sumažės.

Taigi, šįkart per minimą laikotarpį buvo pateikta 742 tūkstančiai tokių paraiškų, o prognozuota, kad šis rodiklis sieks vidutiniškai 707 tūkstančius. Tai pirmas kartas per penkias savaites kai fiksuotas prieaugis.

Savaitę prieš tai buvo pateikta 711 tūkstančių naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą, t.y. dviem tūkstančiais daugiau nei prieš tai skelbta.

Kitą vertus tai jau net dvylikta savaitė iš eilės kai naujų prašymų suteikti bedarbio pašalpą skaičius neviršija milijono, be to, penkta iš eilės, kai šis rodiklis yra mažesnis nei 800 tūkstančių.

Tuo tarpu keturių savaičių slenkamasis vidurkis, išlyginantis skaičiaus nepastovumą, palyginti su ankstesnės savaitės vidurkiu, vėl krito, šįkart nuo 755.75 iki 742 tūkstančių.

Žmonių, jau gaunančių paramą, vadinamos tęstinės paraiškos, skaičius per savaitę smuko nuo 6,801 iki 6,372 milijono, kai laukta, jog jis sieks vidutiniškai 6,47 milijono. Apie šį rodiklį pranešama su vienos savaitės vėlavimu, be to, jis smuko jau net aštuntą savaitę iš eilės.
 
Dar nėra komentarų