Morgan Stanley nudžiugino

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-10-15 15:13 Komentarai: (0)
Amerikos investicinio banko Morgan Stanley veiklos rezultatai pagerėjo ir viršijo lūkesčius. Tačiau prieš prekybinės sesijos metu jo akcijos pigo: Morgan Stanley 50,15 (-0,99%).

Per trečią šių metų ketvirtį šiam bankui pavyko uždirbti 2,751 mlrd. dolerių arba 1.66 dolerius akcijai grynojo pelno. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, pelnas pakilo beveik ketvirtadaliu, o štai lyginant su antru šių metų ketvirčiu, smuktelėjo penkiolika procentų.

Analitikai prognozavo, jog investicinio banko ketvirčio pelnas akcijai sieks vidutiniškai tik 1.28 dolerius.

Grynosios Morgan Stanley pajamos per praėjusį ketvirtį siekė 11,657 mlrd. dolerių, kas buvo vienu milijardu dolerių daugiau už analitikų prognozių vidurkį. Palyginus su ankstesniu ketvirčiu, pajamos smuko trylika procentų, o lyginant su 2019 metų trečiu ketvirčiu, paaugo šešiolika procentų. Pajamos iš prekybos akcijomis padidėjo virš trylikos procentų iki 2.26 mlrd. dolerių, o pajamos iš fiksuoto pajamingumo vertybinių popierių pakilo daugiau nei trečdaliu iki 1.92 mlrd. dolerių, kai laukta, jog jos sieks atitinkamai 2.19 ir 1.59 mlrd. dolerių.

Bendrai po pirmų devynių šių metų mėnesių šio banko grynasis pelnas siekia 7,767 mlrd. dolerių, o pajamos sudaro 34,558 mlrd. dolerių. Palyginus su praėjusių metų analogišku laikotarpiu, pelnas pakilo dvyliką procentų, o pajamos - tryliką procentų.

Nuo metų pradžios Morgan Stanley akcijos pabrango virš vieno procento, o per pastaruosius vienerius metus - 23.5 procento.
 
Dar nėra komentarų