Investuotojas į technologijas laukia didesnės Nasdaq korekcijos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-09-11 14:51 Komentarai: (0)
Investuotojas Paul Meeks, žinomas dėl savo „buliško“ požiūrio į technologijų kompanijų akcijas, neketina atlikti didelių pirkimų šiame rinkos segmente, kol Nasdaq rinka nepatirs bent dvidešimties procentų korekcijos.

Nuo praėjusio amžiaus 90-ųjų pabaigos Paul Meeks buvo susijęs su didelėmis investicijomis į pažangiausias technologijas atstovaujančių bendrovių akcijas. Jo sukurtas Independent Solutions Wealth Management yra vienas didžiausių technologijų fondų pasaulyje.

„Ilgalaikėje perspektyvoje aš išlieku optimistiškai nusiteikęs dėl technologinių akcijų. Vienintelis mano rūpestis yra vertinimas. Daugelio bendrovių atveju jis pasiekė pernelyg aukštą lygį“ - tikino Paul Meeks.

Jis mano, kad iki metų pabaigos įvyks dar viena išpardavimo banga, dėl kurios būsimos investicijos Nasdaq rinkoje bus patrauklesnės.

„Korekcija turi siekti bent dvidešimt procentų, kad akcijos būtų vėl „pelningos“ pirkti“ - teigė minimas investuotojas.

Tuo tarpu pastarasis aukštųjų technologijų rinkos nuosmukis reiškia, kad Nasdaq ši savaitė gali būti blogiausią biržoje nuo kovo dvidešimtos dienos.

Pasak Paul Meeks, kitos kritimo bangos katalizatoriumi gali būti trintis Vašingtono – Pekino santykių linijoje.

„Žmonės nesupranta, kad technologijų tiekimo grandinė yra susipynusi tarp dviejų tautų. To iš tiesų niekada negalima atskirti“ - reziumavo jis.
 
Dar nėra komentarų