C.Lagarde: Pandemija visam laikui pakeis dalį ekonomikos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-06-26 13:52 Komentarai: (0)
Europos Centrinio banko vadovė Christine Lagarde teigė, kad ekonomikos atsigavimas po koronaviruso pandemijos bus gana lėtas ir sukels ilgalaikius pokyčius kai kuriose ekonomikos dalyse.

Ji penktadienį vykusio internetinio seminaro metu sakė, kad nors blogiausia galėjo praeiti, prireiks šiek tiek laiko, kol „fenomenalus“ santaupų padidėjimas pavirs didesnėmis investicijomis ir išlaidomis.

Europos Centrinio banko vadovė taip pat atkreipė dėmesį, kad ekonomikos atsigavimas bus „neišsamus“, nes greičiausiai pasaulinė prekyba greitai negrįš į ikikrizinį lygį. Christine Lagarde be to tikisi žemo produktyvumo.

„Turbūt praėjome blogiausią momentą ir sakau tai šiek tiek dvejodama. Oro transporto, viešbučių ir pramogų pramonė iš šios krizės išeis kitaip, kai kurios iš jų greičiausiai bus sužeistos negrįžtamai“ - tikino ji.

Anksčiau šią savaitę ECB vyriausiasis ekonomistas Philip Lane perspėjo, kad ankstyvieji ekonomikos atsigavimo požymiai gali būti ne itin geras ekonomikos atsigavimo tempo ir masto rodiklis.
 
Dar nėra komentarų