Prekybos įtampa yra rizikingesnė akcijų rinkai nei koronavirusas

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-06-01 15:09 Komentarai: (0)
Pasaulinė Invesco strategė Kristina Hooper mano, kad atnaujintas JAV ir Kinijos prekybos konfliktas dabar kelia didesnę grėsmę akcijų rinkoms nei koronaviruso pandemija.

„Bendraja prasme pandemija buvo izoliuota ir neutralizuota palaikant FED pinigų politikai. Tai iš tikrųjų atskyrė ekonomiką nuo akcijų rinkos“ - tikino ji.

Specialistė perspėjo, kad naujas prekybos karo protrūkis bus didelis smūgis rinkoms.

„Kaip matėme 2018 metų pabaigoje ir 2019 metais, muitų karas sukėlė labai didelių problemų. Tai slopino akcijų rinką, o dar stipriau - visą ekonomiką. Tai gali pasikartoti“ - atkreipė dėmesį Kristina Hooper.

Invesco strategė pabrėžia, kad pagrindinis jos scenarijus vis dar yra tik žodžių karas tarp JAV ir Kinijos, kuris galiausiai nesustabdys progreso vykdant prekybos įsipareigojimus. Ji tikina, kad jos nuomone, Kinijos akcijų rinka vis dar yra geriausia vieta investuoti.

„Jie yra kitoje pandemijos pusėje. Jie pradėjo pastebėti padidėjusį ekonominį aktyvumą. Be to, vertinimai yra labai patrauklūs“ - sakė ji.

Ilgalaikiams investuotojams, bijantiems dėl prekybos karo grįžimo, patariama tinkamai diversifikuoti portfelį.

„Didžiausia pamoka, kilusi iš pasaulinės finansų krizės, yra neatsisakyti akcijų, nes tokiu būdu realizuojami tik nuostoliai. Turime išlaikyti ilgalaikį turto paskirstymą drausmingai“ - reziumavo pasaulinė Invesco strategė Kristina Hooper.
 
Dar nėra komentarų