JAV akcijos dar nėra pigios

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-03-30 18:25 Komentarai: (1)
Pasak Sanford C. Bernstein bendrovės, kuri specializuojasi investavimo strategijose, JAV akcijos dar nepasiekė išpardavimo lygio, kurį sukelia baimės, susijusios su koronaviruso epidemija, ir nėra tokios pigios, kad dar negalėtų pagilinti nuosmukio.

„Esame įtarūs ir atsargūs dėl praėjusios savaitės indekso kilimo. Manome, kad tai visai nereiškia, jog buvo pasiektas žemiausias lygis“ - tikina Inigo Fraser-Jenkins vadovaujami strategai.

Jie pabrėžia, kad vis dar yra didžiulis netikrumas dėl blokavimo laikotarpio trukmės ir prastovų didžiosiose ekonomikose.

Sanford C. Bernstein pažymi, kad tol, kol nebus panaikintos blokavimo priemonės ir atnaujintos vartotojų išlaidos, paklausos augimas nebus pakankamas, kad būtų galima skatinti dideles ekonomikas.

Strategai mano, kad žiūrint į JAV akcijų vertinimą ir atsižvelgiant į „precedento neturintį“ obligacijų pajamingumo sumažėjimą, nepatartina palyginti kainos ir pelno santykio su istoriniu lygiu, todėl geriau išnagrinėti būsimą kapitalo rizikos premiją. Sanford C. Bernstein tikisi, kad JAV rizikos premija - arba kapitalo grąža, viršijanti vyriausybės obligacijų grąžą 2021 metais pasieks 6,5 procento, bet ne daugiau, o tai artima ankstesnėms viršūnėms.
 
1.   Parašė Hitas   2020-03-30 21:22  

Tegu eina jie peklon su savo akademiniais modeliais niekada neveikiančiais gyvenime. Gal jie negirdėję apie Šilerio P/E?? Paprastas, ir ko gero pats geriausias matas akcijų brangumui nusakyti!