Deutsche Bank prezidentas ragina ECB atsisakyti neigiamos palūkanų normos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-01-24 15:11 Komentarai: (1)
Didžiausio Vokietijos banko vadovas Christian Sewing mano, kad neigiama palūkanų norma didina nelygybę ir kenkia visuomenei.

Deutsche Bank prezidentas paragino Europos Centrinį banką nutraukti politiką, kuri anksčiau buvo pateisinama, tačiau dabar daro daugiau žalos nei naudos.

„Mano manymu, Europos Centrinis bankas praleido išėjimo momentą. Tam tikru metu jūs turite pasitraukti iš neigiamų palūkanų ir mes esame tame momente, kai pinigų politika pasiekė savo ribą“ - sakė jis per Davoso ekonomikos forume surengtą renginį.

Deutsche Bank prezidentas teigė, kad Vokietijoje vis daugiau žmonių praranda, o ne gauna naudos dėl neigiamos palūkanų normos.

Ketvirtadienį vyko Europos Centrinio banko posėdis, po kurio buvo paskelbta apie šio banko veiklos strategijos peržiūrą, kuri turėtų trukti iki šių metų pabaigos.

„Nesitikiu, kad per trumpą laiką bus visiškai pakeisti kursas“ - reziumavo didžiausio Vokietijos banko vadovas Christian Sewing.
 
1.   Parašė tavo   2020-01-28 13:51  

Verta nusipirkti Deutsche bank akciju. Siandien 7.80EUR. t.y. 1/4 book value. Tai ka jie planuoja 2022 metams ir jei pavyks tai p/e apie 4 gaunasi prie sios kainos. Manau neigiamu palukanu ECB atsisakys.