Goldman Sachs rekomenduoja pirkti svarą dolerio atžvilgiu

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-10-10 14:28 Komentarai: (0)
Investicinio banko Goldman Sachs specialistai mano, kad vadinamojo „kieto“ brexit rizika šiuo metu yra palyginti maža, todėl jie siūlo atkreipti dėmesį į svarą.

Šio banko analitikai mano, kad britų valiuta Amerikos dolerio atžvilgiu sustiprės iki 1,30 dolerių už svarą, kai šiuo metu valiutų rinkoje už vieną svarą mokama po 1.22528 dolerius, arba 0,36 procento daugiau nei vakar.

„Rizikos pasiskirstymas yra nukreiptas į svaro stiprėjimą, net nepaisant to, kad tikslus kelias į brexit vis dar išlieka neaiškus“ - rašoma minimo banko analizėje.

Bankas pažymi, kad įstatymai reikalauja, kad ministras pirmininkas Boris Johnson reikalautų atidėti brexit, tačiau ir nauji vyriausybės pasiūlymai dėl šalies išėjimo iš Europos Sąjungos sąlygų suteikia optimizmo dėl susitarimo sudarymo. Goldman Sachs taip pat mano, kad Jungtinėje Karalystėje greičiau įvyks parlamento rinkimai, o ne „kietas“ brexit.

Nuo metų pradžios britų valiuta Amerikos dolerio atžvilgiu nuvertėjo apie keturis procentus, o per pastaruosius vienerius metus - virš septynių procentų.
 
Dar nėra komentarų