SPEKULIACIJA ILGALAIKIAM INVESTUOTOJUI

» Seminarai, renginiai
Arba investavimo pagrindai kada pirkti, o kada parduoti. Praktinių mokymų ciklas. Iš viso 16 ak. val. rugsėjo 30, spalio 7, 14 ir 21 dienomis nuo 18:30 iki 21:30 val.
Vietovė: VILNIUJE Data: 2019-09-30 18:30 Komentarai: (0) Vertinimai:
Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems. Kainos palaipsniui kyla, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

SPEKULIACIJA ILGALAIKIAM INVESTUOTOJUI
Arba investavimo pagrindai kada pirkti, o kada parduoti

Praktinių mokymų ciklas. Iš viso 16 ak. val.
Vilniuje, Asmenybės tobulėjimo studijoje, Vokiečių 24
rugsėjo 30, spalio 7, 14 ir 21 dienomis nuo 18:30 iki 21:30
Keturi pirmadienio vakarai
Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.


Su Tautvydu Marčiulaičiu - vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių, "Milvas Asset Management" partneris. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis. Anksčiau dirbo "Danske Bank", "Mundus".

"Sąsajų galima ir nematyti, bet jos visada egzistuoja, slypinčios po regimu paviršiumi."
– Dan Brown


Įprasta manyti, kad tarp ilgalaikio investavimo ir spekuliavimo plyti didžiulė praraja, ideologinis skirtumas, amžinas ginčas. Save gerbiantis patyręs ilgalaikis investuotojas išgirdęs kalbas ar pasiūlymus apie spekuliavimą dažnai laiko apgaule ar aferistų vilionėmis. Ir atvirkščiai - tik pradedančiam investavimu domėtis žmogui spekuliavimas atrodo kvapą gniaužiantis ir šimtaprocentinius pelnus siūlantis užsiėmimas, daug smagesnis ir pelningesnis už nuobodų pinigų kaupimą. Tačiau nepaisant pasitikėjimo savo jėgomis lygio, dažniausiai tai baigiasi kaip visada, ir spekuliantas tampa ilgalaikiu investuotoju, dar aršesniu aktyvesnės prekybos priešininku (priklausomai nuo prarastų pinigų kiekio).

Bet ar viskas tik balta arba juoda? Ne laiku atlikta ilgalaikė investicija, net ir galvojant apie tolimus laiko horizontus, gali jūsų kapitalą sumenkinti ir tikslų pasiekimą atmesti dešimtmečiu atgal, o technologijos vystosi taip greitai, kad iš kažkada buvusio pramonės giganto gali likti tik vintažinius telefonus gaminanti firmelė. Kita vertus, rinka dažnai suteikia galimybių uždirbti čia ir dabar. Tarytum meta pinigus po kojomis. Tereikia eiti ir pasiimti. Tad kodėl to nepadaryti? Suprantama, kad tai gali būti ne tik lengvi pinigai, bet ir netikėti spąstai, todėl

parengėme jums kursą, skirtą nedaug patirties turintiems investuotojams, kurie šiandien finansinius aktyvus didina pasyviai investuodami, tačiau turi pakankamai resursų ir noro dirbti efektyviau, generuoti didesnę grąžą. Kurso metu bus kalbama apie investicines ir spekuliacines strategijas, jų tinkamumą dabartinėje aplinkoje. Kurso tikslas - parodyti, jog gebėjimas spekuliuoti kuria pridėtinę vertę bei išmokyti investuotojus suprasti spekuliavimo pagrindus ir esminius principus, juos taikyti praktikoje.

SPEKULIACIJA ILGALAIKIAM INVESTUOTOJUI
Apie ką visa tai:
1. Įvadas - kas yra akcijos, obligacijos, fondai, kaip veikia rinka iš esmės
2. Investavimas - kas tai yra, investavimo esmė, srautinė investavimo strategija
3. Spekuliavimas - kas tai yra, spekuliavimo tikslas, spekuliacinė „event based“ strategija
4. Apjungimas - kaip apjungti spekuliavimą ir investavimą, rizikos valdymas

Ko tikėtis po mokymų?
Po mokymų gebėsite taikyti efektyvius spekuliavimo elementus investavimo procese, efektyviai valdyti riziką ir padidinti investicijų grąžą.

Kam skiriama
Mokymai orientuoti ir į tik pradedančius investuoti, ir į tuos, kurie norėtų efektyviau ir pelningiau valdyti savo ilgalaikio investavimo portfelį.

Garantijos
Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Grąžinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Registracija: http://www.investuok.org/akademija/

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@investuok.eu arba telefonu 8 678 79955.
Registracija:
 
Dar nėra komentarų