Vis daugiau laukiančių, jog euras kris žemiau 1,10 dolerio

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-08-16 16:52 Komentarai: (0)
Opcionų prekeiviai vis aktyviau užima pozicijas laukdami, kad euras sulaužys 1,10 dolerio psichologinį barjerą, o tai turėtų būti susiję su Europos Centrinio banko pasirengimu įgyvendinti skatinimo paketą.

Tikimybė rinkoje, kad euras iki rugpjūčio mėnesio pabaigos nukris žemiau 1,10 dolerio už vieną eurą lygio padidėjo iki keturiasdešimt devynių procentų. Tai reiškia, kad ji yra dabar net tris kartus didesnė nei prieš savaitę.

Kiti rodikliai taip pat patvirtina, kad prekybininkai šiuo metu „meškiškai“ vertina artimiausios savaitės ir ilgesnio laikotarpio mūsų valiutos euro perspektyvas.

Tarp problemų, galinčių susilpninti eurą, yra didesnio Europos Centrinio banko monetarinės politikos švelninimo galimybė, nei įgyvendina Amerikos Federalinis Rezervų bankas, didėjanti Brexit be sutarties rizika, taip pat galimas JAV prekybos karas su euro zona.

Po pietų valiutų rinkoje už vieną eurą buvo mokama po 1.10713 dolerių, arba 0,31 procento mažiau nei vakar. Nuo metų pradžios mūsų valiuta dolerio atžvilgiu atpigo 3,5 procento, o per pastaruosius vienerius metus - 2,7 procento.
 
Dar nėra komentarų