Deutsche Bank įkurs blogąjį banką?

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-06-17 18:34 Komentarai: (0)
Didžiausias Vokietijos bankas Deutsche Bank planuoja sukurti vadinamąjį blogą banką ir drastiškai sumažinti veiklą už Europos ribų, skelbia Financial Times leidinys.

Tai dar vienas skyrius, susijęs su ilga stambiausio Vokietijos banko problemos saga.

Prezidento Christian Sewing plane daroma prielaida, kad vadinamasis blogas bankas gaus turtą, kurio balansinė vertė yra dešimtys milijardų eurų. Financial Times rašo, kad tai gali būti net penkiasdešimties milijardų eurų vertės rizikingas turtas. Be to, skyrius, kuris užsiima prekyba akcijomis ir palūkanų normų ateities sandoriais už kontinentinės Europos ribų, turėtų būti labai sumažintas.

Kol kas visa operacija yra planavimo etape ir galutiniai sprendimai dar nėra priimti. Nauja Deutsche Bank strategija turi būti atskleista kai bankas liepos dvidešimt ketvirtą dieną paskelbs antrojo ketvirčio veiklos rezultatus.

„Mažinimai turi būti radikalūs. Mums prasminga atsikratyti visų šių ilgalaikių aktyvų, esančių už pagrindinio verslo ribų“ - Financial Times žurnalistams sakė vienas iš Deutsche Bank direktorių.

Artėjant vakarui Deutsche Bank banko akcijos buvo pabrangusios virš vieno procento iki 6.11 eurų už akciją. Nuo šių metų pradžios jo rinkos vertė krito virš dvylikos procentų, o per pastaruosius vienerius metus susitraukė 35.6 procento.
 
Dar nėra komentarų