Palūkanų sumažinimas vasarą neužkirs kelio nuosmukiui Amerikoje

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-06-12 13:17 Komentarai: (2)
Net jei Fed vasarą sumažins palūkanų normą, ko tikimasi rinkoje, tai neužkirs kelio Amerikos ekonomikos nuosmukiui, mano investicinio banko Morgan Stanley ekspertai.

„Fed palūkanų normos mažinimas gali būti pavėluotas. Fed gali sumažinti palūkanų normą net liepos mėnesį, tačiau tai gali nesustabdyti sulėtėjimo / nuosmukio“ - sako „Morgan Stanley“ akcijų rinkos strategas Michael Wilson.

Jis teigia, kad JAV ekonomika jau susiduria su labai realiomis makroekonominėmis grėsmėmis, įskaitant blogėjančią padėtį darbo rinkoje, mažą infliaciją ir didėjančią įtampą tarptautinėje prekyboje.

Michael Wilson yra įsitikinęs, kad verslo pasitikėjimo smukimas, kurį sukėlė prekybos konfliktas, taip pat dezinfliacija ir nesugebėjimas pasiekti dviejų procentų tikslinio infliacijos lygio lems tai, kad galimas palūkanų normos sumažėjimas neužkirs kelio tolesniam Amerikos ekonomikos silpnėjimui.

Morgan Stanley pakeitė savo pasaulinio augimo vertinimą likusiam metų laikotarpiui nuo tolesnio atsigavimo iki stagnacijos. Michael Wilson mano, kad nepaisant sušvelnėjusio Amerikos Centrinio banko tono, investuotojai turėtų užimti gynybines pozicijas. Jis įspėja dėl brangių taip vadinamų augimo kompanijų akcijų, nes būtent šioms bendrovėms dėl problemų su kuriomis susiduria visa ekonomika, kyla didžiausias veiklos rezultatų pablogėjimo pavojus.
 
1.   Parašė maxa   2019-06-12 14:10  

Jis teigia, kad JAV ekonomika jau susiduria su labai realiomis makroekonominėmis grėsmėmis, įskaitant blogėjančią padėtį darbo rinkoje, mažą infliaciją ir didėjančią įtampą tarptautinėje prekyboje.


Įsivaizduokit kiek vėl bus nemokių skolininkų, kai nuo 2008 m. kūrės vien low-wage darbai iš esmės, ir tie patys low-wageriai per tą laiko užsikreditavo norėdami gyventi bent pusė bėdos. Jau net amerikoniškos mašinos pabrango žymiai daugiau nei spėjo atlyginimai pakilt...

Valstybės skolos augimas pagreitės, o dolcas nuvertės? Kokios prognozės?

 
2.   Parašė youngcat   2019-06-12 23:12  

Viskas politiku rankose, kaip nores taip vartys.