INVESTAVIMAS Į FONDUS IR JŲ ALTERNATYVAS

» Seminarai, renginiai
Kaip pasirinkti ir atsirinkti pradedantiesiems investuotojams lengviausiai prieinamas ir suprantamas investavimo priemones.
Vietovė: Vilnius Data: 2019-05-27 18:30 Komentarai: (0) Vertinimai:
Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems. Kainos palaipsniui kyla, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

INVESTAVIMAS Į FONDUS IR JŲ ALTERNATYVAS
Kaip pasirinkti ir atsirinkti pradedantiesiems investuotojams lengviausiai prieinamas ir suprantamas investavimo priemones.


Praktinių mokymų ciklas. Iš viso 12 ak. val.
Vilniuje, Asmenybės tobulėjimo studijoje, Vokiečių g. 24
2019 m. gegužės 27, birželio 3 ir 10 dienomis nuo 18:30 iki 21:30
Trys pirmadienio vakarai
Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.


Su lektorium Tautvydu Marčiulaičiu, vienu populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių, "Milvas Asset Management" partneriu. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis. Anksčiau dirbo "Danske Bank", "Mundus".

Trijų procentų vidutinė metinė infliacija iš vieno jūsų šiandien sutaupyto euro po 20 metų paliks tik maždaug pusę perkamosios galios, tuo tarpu tam tikras santaupų ir atsargų lygis yra būtinas norint apsidrausti nuo įvairių gyvenimo netikėtumų, o taip pat sukaupti pakankamai lėšų senatvei, kuomet nebegalėsite dirbti.

Vienintelis būdas per laiką neprarasti pinigų, o gal ir uždirbti papildomai – juos investuoti. Nepatyrę investuotojai dažnai patiki pasakiškais pažadais ir rizikinguose projektuose praranda pinigus daug greičiau, nei juos „sugraužtų“ infliacija. Dėl to Europos Sąjungos institucijos sukūrė daugybę apribojimų bankams ir investavimo tarpininkams, taip apsunkindamos individualių investuotojų galimybes.

Todėl dabar populiariausias ir labiausiai tinkamas santykinai nedideles santaupas turinčiam ir periodiškai kaupti linkusiam piliečiui investavimo būdas – investiciniai fondai, o taip pat atsirandančios įvairios jų alternatyvos, kaip pvz. sutelktinio skolinimo platformos, vietinės obligacijos ir pan. Visgi kiekvienas iš šių metodų ne be trūkumų – gali būti santykinai dideli valdymo komisiniai, informuotiems investuotojams skirtuose fonduose reikalaujama minimali investuojamų pinigų suma ir pan.

Apie visa tai, kas šiais laikais labiausiai yra prieinama ir geriausia bet kuriam Lietuvos investuotojui, ir kaip susigaudyti pasiūlymų raizgalynėje, autoriniame Tautvydo Marčiulaičio mokymų cikle:

INVESTAVIMAS Į FONDUS IR JŲ ALTERNATYVAS

Kaip tai vyks
Paskaitų metu bus analizuojami Lietuvoje prieinami skirtingų tipų fondai – nuo paprastų bankinių iki informuotiesiems investuotojams skirtų - bei galimos jų alternatyvos smulkiesiems investuotojams. Kalbama apie fondus, jų pagrindines charakteristikas, skirtumus tarp jų. Taip pat apžvelgiama reguliacinė aplinka, paaiškinama, kodėl dabar investavimui į fondus (ir bendrai) egzistuoja gana griežti apribojimai. Mokymų metu dalyviai taip pat turės unikalią progą susipažinti su teisine aplinka, kas leis geriau suprasti fondų rizikas, privalumus ir trūkumus bei kodėl šiandien finansinės institucijos taip stumia dalyvius į fondus.

Kam skiriama
Šis kursas skiriamas nepatyrusiems investuotojams, kurie dar neturi daug žinių ir patirties, bet norėtų ar jau investuoja periodiškai ir taip didina savo kapitalo krepšelį.

Apie ką visa tai:
1. Fondai – kas tai yra, kaip jie veikia, kodėl jie kuriami ir ar naudingi jums
2. Reguliacinė aplinka – kokia ji ir kaip ji veikia smulkiųjų investuotojų? investicinę aplinką
3. Vietinė rinka – kokie pasirinkimai ir kodėl jie būtent tokie
4. Alternatyvos – tarpusavio skolinimo platformos, vietinės obligacijos
5. Kaip dabartinę aplinką maksimaliai išnaudoti savo naudai?

Garantijos
Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Grąžinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Registracija: http://www.investuok.org/akademija/

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@investuok.eu arba telefonu 8 678 79955.
Registracija:
 
Dar nėra komentarų