Numatė kritimą, dabar rekomenduoja pirkti bitkoiną

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-05-07 16:32 Komentarai: (2)
Fundstrat strategas Robert Sluymer teigia, kad bitkoinas, kuris yra svarbiausia skaitmeninė valiuta, šiuo metu yra tvaresnio atšokimo pusiaukėlėje.

Jis ragina investuotojus pasinaudoti šios kriptovaliutos silpnumu ir įsigyti daugiau bitkoinų.

Šis techninės analizės specialistas prognozuoja, kad per artimiausius kelis mėnesius minima virtuali valiuta turėtų tvariai įveikti šešių tūkstančių dolerių ribą, kuri yra taip vadinamas pasipriešinimo lygis.

2018 metų lapkričio viduryje, kai bitkoino kursas buvo apie 5,5 tūkstančio dolerių, Robert Sluymer perspėjo, kad techninė padėtis gerokai pablogėjo ir taip vadinamas kainos atstatymo procesas truks kelis mėnesius.

Po to, per kelias savaites populiariausios pasaulyje kriptovaliutos kaina biržoje smuktelėjo iki 3136,04 dolerių.

Dar vasarį Fundstrat strategas Robert Sluymer teigė, jog bitkoino padėtis yra silpna, ir tik balandžio pradžioje šios kriptovaliutos kainai pavyko pakilti virš penkių tūkstančių dolerių ribos.

Tuo tarpu šiandien po pietų vienoje iš biržų už vieną bitkoiną jau buvo mokama po 6013.23 dolerius, arba virš trijų procentų daugiau nei vakar. Vien nuo šių metų pradžios šios virtualios valiutos vertė dolerio atžvilgiu pašoko 61,3 procento, o per pastaruosius vienerius metus krito trisdešimt šešiais procentais.
 
1.   Parašė mariukas2   2019-05-07 16:40  

Šis techninės analizės specialistas prognozuoja, kad per artimiausius kelis mėnesius minima virtuali valiuta turėtų įveikti šešių tūkstančių dolerių ribą:

Tuo tarpu šiandien po pietų vienoje iš biržų už vieną bitkoiną jau buvo mokama po 6013.23 dolerius,:

OK

 
2.   Parašė lorpak   2019-05-08 10:33  

Na, šūdo niekas nekrititikuoja... Jau vien tai - tokia totali ir nenuilstanti yra bitkoino kritikavimo kampanija, būtent kampanija, o ne pavieniai epizodiški jo kritikos atvejai, rodo, kad jis kelia laaaabai rimtą grėsmę, nes yra laaaabai rimtas konkurentas... Ir tas yra puiku.