Didžiausias Amerikos bankas paskelbė rekordinius veiklos rezultatus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-04-12 15:19 Komentarai: (0)
Didžiausias pagal valdomo turto vertę Amerikos bankas JPMorgan Chase & Co. pirmasis pradėjo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatų skelbimo maratoną ir tai vėl padarė pozityviai, nes tiek pajamos, tiek pelnas viršijo lūkesčius. Prieš prekybinės sesijos metu minimo banko akcijos brango: JPMorgan Chase & Co. 109,70 (3,27%).

Per pirmą šių metų ketvirtį šio banko grynasis pelnas siekė 9,179 mlrd. dolerių arba 2.65 dolerius akcijai bei buvo rekordinis. Palyginus su ankstesniu ketvirčiu, pelnas paaugo trisdešimt procentų, o lyginant su 2018 metų pirmu ketvirčiu, ūgtelėjo penkiais procentais.

Analitikai prognozavo, jog JPMorgan Chase & Co. ketvirčio pelnas akcijai sudarys vidutiniškai tik 2.35 dolerius.

Tuo tarpu stambiausio Amerikos banko grynosios pajamos per praėjusį ketvirtį sudarė 29,851 mlrd. dolerių, kai prognozuota, jog sieks vidutiniškai 28.4 mlrd. dolerių. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, jos pasistiebė penkiais procentais, na o lyginant su praėjusių metų paskutiniu ketvirčiu - vienuolika procentų.

Blogų paskolų dalis per pirmą šių metų ketvirtį, lyginant su 2018 metų pirmu ketvirčiu, pakilo dvidešimt aštuoniais procentais iki 1,495 mlrd. dolerių, o lyginant su ankstesniu ketvirčiu, krito trimis procentais. Tuo tarpu pajamos iš prekybinės veiklos per praėjusį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, smuko septyniolika procentų iki 5.5 mlrd. dolerių, kai laukta, jog kris vidutiniškai aštuoniolika procentų. Smuktelėjo tiek pajamos iš prekybos akcijomis, tiek iš prekybos fiksuoto pajamingumo vertybiniais popieriais.

Nuo šių metų pradžios JPMorgan Chase & Co. banko akcijos pabrango virš dešimt procentų, o per pastaruosius vienerius metus jų vertė krito virš vieno procento. Palyginimui, Dow Jones Industrial Average indekso vertė atitinkamai pakilo virš dvylikos procentų ir virš aštuonių procentų.


Šio banko akcijų kaina jau daugiau nei metus yra savotiškoje horizontalioje konsolidacinėje fazėje bei po tvaraus ištrūkimo iš jos į vieną ar į kitą pusę paaiškės tolimesnė akcijų kainos kryptis. Tuo tarpu artimiausiu metu galime sulaukti prieš tai buvusių pasiektų rekordinių lygių dar vieno patestavimo, kas bus labai svarbus momentas.

 
Dar nėra komentarų