PENSIJŲ REFORMA. KAIP PASIRINKTI IR NESUKLYSTI?

» Seminarai, renginiai
Praktiniai mokymai kartu su nepriklausomu ekspertu, kokiais kriterijais remiantis priimti svarbiausius asmeninius sprendimus.
Vietovė: Kaunas Data: 2019-04-04 18:30 Komentarai: (0) Vertinimai:
Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems. Kainos palaipsniui kyla, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

PENSIJŲ REFORMA. KAIP PASIRINKTI IR NESUKLYSTI?

Praktiniai mokymai kartu su nepriklausomu ekspertu, kokiais kriterijais remiantis priimti svarbiausius asmeninius sprendimus.


Pensijų reforma. Kaip pasirinkti ir nesuklysti?
Praktiniai vakaro mokymai.
Kaune, balandžio 4 d. nuo 18:30 iki 21:00 val.
Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.


Pranešėjas Marijus Kalesinskas yra nepriklausomas konsultantas, pensijų fondų dalyvių asociacijos valdybos pirmininkas. Patirtį kapitalo rinkose pradėjo kaupti dar 1997-aisiais, dabartinio banko „Swedbank“ ("Hansabank") grupės investicijų valdymo padalinyje. Vėliau beveik dešimtmetį dirbo „SEB“ banko grupėje, didžiąją to laiko dalį vadovavo pensijų ir investicijų fondų valdytojų komandai. Vėliau dirbo kitose finansų institucijose - finansų patarėjų įmonėje „MC Wealth Management“, po to - Lietuvos banke investicijų valdymo departamento direktoriumi. Pastaruoju metu konsultuoja įmones ir privačius asmenis finansų valdymo, verslo plėtros, investicijų ir pensijų kaupimo klausimais.

Jau tik labai atitrūkę nuo gyvenimo žmonės negirdėjo, kad artėja pasirinkimo momentas – iki birželio 30 d. reikia nuspręsti, ką daryti su savo pensijos kaupimu privačiuose pensijų fonduose. Viskas būtų gal ir neblogai –pasirinkimų lyg ir sukurta daug, faktiškai, kiekvienam amžiui ir pajamoms. Tačiau bėda ta, kad gauti objektyvią informaciją apie tai, kas naudinga asmeniškai Jums, labai sunku ir kiekvienu atveju reikalauja įsigilinti.

Kaip jau įprasta tokiais atvejais, viešoji erdvė daugiausiai užpildyta labiausiai suinteresuotųjų – pensijų fondų valdytojų ar su jais susijusių asmenų – komentarais. Ir jei bendruoju atveju – kad kaupti papildomai senatvei visada reikia, tai disciplinuoja ir pan. - jie yra absoliučiai teisūs, vis dėlto kiekvienas asmeninis atvejis gali būti visiškai kitoks.

Todėl parengėme jums trumpus ir aiškius mokymus, vedamus nepriklausomo eksperto, apie kriterijus, kaip įvertinti reformos pokyčius ir pasirinkti Jums tinkamiausią sprendimą.

PENSIJŲ REFORMA. KAIP PASIRINKTI IR NESUKLYSTI?

Apie ką visa tai:
Kokie svarbiausi geri ir blogi pokyčiai šioje pensijų reformoje kaupiančiajam?
Ar pakaks pasikliauti Sodros pensija, ar reikia dar ir kaupti senatvei?
Jei kaupti, tai kur: II, III pakopoje ar savarankiškai?
Kokie skirtingų III pakopos sprendimų privalumai ir trūkumai?
Į ką atkreipti dėmesį “Sodros” pensijų skaičiuoklėje?
Kaip pasirinkti pensijų fondą: kaštų ir investavimo rezultatų analizė?
Ir kiti susiję klausimai.

Kam skiriama
Šie mokymai skiriami privatiems asmenims, kuriems rūpi realus atsakymas, kaupti ar nekaupti naujomis sąlygomis, o jei kaupti, tai kokiu būdu ir kokiuose fonduose.

Ką jūs gausite
Svarbiausia, ką jūs gausite per šiuos mokymus – nepriklausomas ir objektyvus požiūris apie dabar vykdomą pensijų reformą bei instrumentai ir suvokimas asmeniniam sprendimo priėmimui.

Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Registracija: http://www.investuok.org/akademija/

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@investuok.eu arba telefonu 8 678 79955.
Registracija:
 
Dar nėra komentarų