Dėl mainų platformos kūrėjo mirties „užšaldytos“ 137 mln. dolerių vertės kriptovaliutos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-02-05 17:17 Komentarai: (5)
Netikėtai mirė Quadriga CX kriptovaliutų biržos kūrėjas. Kadangi jis buvo vienintelis, kuris žinojo slaptažodį, skirtą prisijungti prie kriptovaliutų portfelio, buvo „užšaldytos“ apie 180 milijono Kanados dolerių (137,2 mln. JAV dolerių) vertės klientų virtualios valiutos.

Trisdešimtmetis Quadriga CX įkūrėjas Gerald Cotten netikėtai mirė gruodžio mėnesį jo buvimo Indijoje metu, kur jis buvo savanoris, padedantis vaikų namams. Mirties priežastis buvo komplikacijos, kurias sukėlė Lesniowski-Krono liga.

363 tūkstančiai Quadriga CX vartotojų galėjo prekiauti bitkoino, litekoino ir ethereum virtualiomis valiutomis. Dėl Gerald Cotten mirties praėjusią savaitę minima birža kreipėsi dėl apsaugos nuo kreditorių reikalavimų. Šimtui penkiolika tūkstančių vartotojų ji bendrai skolinga 250 milijonų Kanados dolerių.

Kriptovaliutų biržos steigėjo našlė Jennifer Robertson teigia, kad Cotten laikė visas virtualias valiutas taip vadinamoje šaltoje piniginėje - portfelyje, kuris nepasiekiamas per tinklą, t.y. jis pasiekiamas tik fiziškai. Jame yra daugiau nei 180 milijono Kanados dolerių vertės kriptovaliutos, tikina Jennifer Robertson, nurodydama, kad tik jos miręs vyras žinojo slaptažodį norint pasiekti portfelį.

„Nepaisant daugelio ir nuolatinių paieškų, negalėjau jo niekur rasti“ - teisme sakė ji.

Jennifer Robertson atskleidė, kad pasikonsultavo su ekspertu, kuris sugebėjo sugrąžinti kelis kriptovaliutų vienetus ir kitą informaciją iš Gerald Cotten naudotų kompiuterių. Tačiau didžioji dauguma virtualių valiutų vis dar yra „įšaldytos“.

Kitos Kanados kriptovaliutų biržos Bitbuy.ca viršininko pavaduotojas Dean Skurka teigė, kad Quadriga atvejis rodo problemas, kurias reikia skubiai išspręsti.

„Tai rodo, kad reikia vyriausybės veiksmų bei reikia įvesti kriptovaliutų mainų reguliavimą“ - sakė jis Reuters naujienų agentūrai.

Kriptovaliutų biržos steigėjo našlė Jennifer Robertson informavo teismą, kad sulaukia grasinimų. Be to, yra ir tų, kurie abejoja Gerald Cotten mirtimi.
 
1.   Parašė C#   2019-02-05 17:27  

"Kadangi jis buvo vienintelis, kuris žinojo slaptažodį, skirtą prisijungti prie kriptovaliutų portfelio, buvo „užšaldytos“ apie 180 milijono Kanados dolerių (137,2 mln. JAV dolerių) vertės klientų virtualios valiutos."Atleiskit, nors ir dalykai nejuokingi, bet labai prajuokino

Matyt neislaike sirdis tokio didelio crypto kritimo.

 
2.   Parašė es_ne   2019-02-05 17:48  

Be to yra tu kurie abejoja Gerald mirtimi 🤣

 
3.   Parašė kibiras   2019-02-05 18:08  

Nasle zino passworda

 
4.   Parašė Krosneles.eu   2019-02-05 22:46  

Saugumas - tai vadinasi

 
5.   Parašė shpike   2019-02-05 23:22  

Shitcoinai brangz... Sumažėjo pasiūla