Kriptovaliutiniai ICO greitai miršta

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-07-11 14:07 Komentarai: (0)
Remiantis Boston College ataskaita, maždaug penkiasdešimt šeši procentai kriptovaliutinių startapų, kurie gauna lėšas per ICO pasiūlymą, pranyksta per keturis mėnesius nuo šio pasiūlymo įgyvendinimo.

Ieškodami jaunų kompanijų gyvenimo požymių, šios mokslo įstaigos mokslininkai studijavo pranešimų intensyvumą iš pradinių paskyrų ir nustatė, kad tik 44,2 procento įmonių išliko po daugiau kaip 120 dienų praėjus ICO pasiūlymui.

Hugo Benedetti ir Leonard Kostovetsky iš Boston College atidžiau pažvelgė į 2390 ICO užbaigusius prieš gegužę.

Jie priėjo prie išvados, kad saugiausia strategija yra pirkti kriptovaliutas ICO metu ir parduoti pirmąją prekybos dieną biržoje, tačiau kaip pastebėjo Leonard Kostovetsky, daugelis individualių investuotojų negali dalyvauti tokio tipo ICO pasiūlymuose, todėl ši galimybė jiems netaikoma.

Remiantis Boston College analize, ilgainiui grąža mažėja, nes veiklą pradedančios įmonės labiau įvertina savo pateikiamus pasiūlymus, be to, vis daugiau žmonių dalyvauja ICO.

Hugo Benedetti ir Leonard Kostovetsky teigė, kad tų investuotojų, kurie nepardavė kriptovaliutas pirmąją prekybos dieną biržoje, grąža kiekvieną mėnesį po to sumažėjo keturiais procentiniais punktais.
 
Dar nėra komentarų