M.Mobius mato galimybes Šiaurės Korėjoje

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-06-12 17:53 Komentarai: (2)
Žinomas investuotojas ir besivystančių rinkų žinovas Mark Mobius, kuris praeityje vadovavo Templeton Emerging Markets Group, jau mato neįtikėtinas investavimo galimybes Šiaurės Korėjoje.

Jei ši šalis atsivers plačiau, jo nuomone, investuotojai gali daug uždirbti.

Mark Mobius mato investavimo galimybes, tuo pačiu Šiaurės Korėjos kasybos sektoriuje ir pramonėje. Jis primena, kad Šiaurės Korėjoje yra apie dvidešimt penki milijonai žmonių, kurie gali tapti geru pagrindu Pietų Korėjos rinkoje, kurioje yra apie penkiasdešimt milijonų žmonių.

„Tai reiškia daug didesnę rinką. Viena iš galimybių - tai sukurti tiltą tarp Pietų Korėjos, Kinijos ir Rusijos. Per Šiaurės Korėją galėtų eiti geležinkeliai ir keliai jungiantys šias šalis“ - tikino minimas investavimo guru.

Jis taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad Šiaurės Korėja bus šalis, kurioje yra pigi ir tuo pat metu kvalifikuota darbo jėga. Šis veiksnys praeityje pritraukė investicijų į Kiniją ar Vidurio ir Rytų Europą.

„Šiaurė sugebės greitai pasivyti, nes Šiaurės Korėjoje švietimo rengimas yra geras. Pažiūrėkime, ką jie sukūrė: branduolinės technologijos yra puikus laimėjimas. Todėl manau, kad jie greitai vysis ir Pietų Korėja jiems padės“ - reziumavo Mark Mobius.
 
1.   Parašė Grand   2018-06-12 20:08  

Kvailys!

 
2.   Parašė Krosneles.eu   2018-06-13 00:14  

Kodėl kvailys? Žino istoriją. Fondai, kurie investavo Rusijoje, kai TSRS subyrėjo uždirbo po 10'000 proc per metus