Bank of America veiklos rezultatai viršijo lūkesčius

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-04-16 17:13 Komentarai: (0)
Vienas iš didžiausių Amerikos bankų Bank of America šiandien pristatė savo veiklos rezultatus. Jie buvo pagerinti bei viršijo lūkesčius. Prasidėjus šios dienos prekybai minimo banko akcijos pinga: Bank of America 29,70 (-0,37%).

Per pirmą šių metų ketvirtį minimam bankui pavyko uždirbti 6,918 mlrd. dolerių arba 62 centus akcijai grynojo pelno. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, pelnas pakilo beveik trisdešimt procentų, kai ketvirtį prieš tai dėl vienkartinio pobūdžio išlaidų susijusių su mokesčių pakeitimu, pelnas siekė tik 2,365 mlrd. dolerių.

Analitikai prognozavo, jog Bank of America banko pelnas akcijai sudarys vidutiniškai 59 centus.

Vieno iš didžiausių Amerikos bankų bendros pajamos per praėjusį ketvirtį siekė 23,125 mlrd. dolerių, kai laukta, jog sudarys vidutiniškai 23,059 mlrd. dolerių. Palyginus su ankstesniu ketvirčiu, pajamos paaugo virš trylikos procentų, o lyginant su praėjusių metų pirmu ketvirčiu, jos padidėjo apie keturis procentus.

Blogų paskolų dalis per praėjusį ketvirtį siekė 834 mln. dolerių ir buvo faktiškai tokia pati kaip prieš metus, na o per paskutinį praėjusių metų ketvirtį sudarė 1,001 mlrd. dolerių.

Nuo šių metų pradžios Bank of America akcijų kaina pakilo virš vieno procento, o per pastaruosius vienerius metus - beveik trečdaliu.


Šio banko akcijų kaina šį mėnesį ištrūko iš augimo kanalo, kuris prasidėjo dar 2016 metų vasarį, pro jo apatinę dalį. Jei paaiškės, jog šis judesys yra tvarus, tuomet tikėtina didesnė Bank of America akcijų kainos korekcija.

 
Dar nėra komentarų