Rusal akcijos atpigo dar trisdešimt procentų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-04-16 13:24 Komentarai: (0)
Šiandien Honkongo biržoje Rusijos aliuminio kompanijos Rusal akcijos atpigo dar trisdešimt procentų. Šios bendrovės kapitalizacija nusirito iki rekordinių žemumų, nes investuotojai nerimauja dėl jos ateities.

Vien per praėjusią savaitę po Amerikos pritaikytų sankcijų Rusal akcijos atpigo beveik perpus.

Nuo šių metų pradžios minimos aliuminio kompanijos rinkos vertė Honkongo biržoje jau susitraukė beveik trimis ketvirtadaliais. Be to, šiandien Rusal akcijos pinga ir Maskvos biržoje, t.y. apie pietus vieną šios įmonės akciją buvo mokama po 19.82 rublius, arba 5,66 procento mažiau nei ankstesnės prekybos sesijos metu.

Praėjusią savaitę Glencore paskelbė, kad dėl force majeure, t.y. įvykis, nepaprastos aplinkybės, kurių negalima nei numatyti arba išvengti, nutraukia sutartį su Rusijos kompanija Rusal. Panašius pareiškimus dėl kai kurių sutarčių su rusais paskelbė ir Didžiosios Britanijos - Australijos kasybos bei žaliavų gavybos milžinė Rio Tinto.

Tuo tarpu Rusijos akcijų rinkos pagrindinis indeksas MOEX apie pietus buvo nusmukęs 0,59 procento iki 2162.42 punktų. Nuo šių metų pradžios jo vertė paaugo 2,5 procento.
 
Dar nėra komentarų