Korekcija buvo nuspėjama

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-02-07 12:49 Komentarai: (3)
Amerikos Federalinio Rezervų banko Sent Luiso padalinio vadovas James Bullard teigia, kad pastaruoju metu buvę kritimai akcijų rinkoje neturėtų stebinti atsižvelgus į tai, jog daugelio technologijų sektoriaus atstovių akcijų kainos yra užkeltos, be to, svarbus ir tas faktas, jog anksčiau nebuvo kokių rimtų korekcijų.

„Mes susidūrėme su labiausiai nuspėjamu išpardavimu istorijoje. Rinkos išaugo tiek daug, ir taip buvo daugelį dienų iš eilės be reikšmingų korekcijų, kad tiesiog buvo neįmanoma išvengti korekcijos“ - tikina jis.

Amerikos Centrinio banko atstovas pridūrė, kad neturėtų stebinti, jog kai kažkas pakilo keturiasdešimt procentų, kaip technologijų sektoriaus atstovės, kurios įeina į S&P500 indeksą, tam tikru metu tendencija pasikeičia ir sulaukiame korekcijos.

„Be to, daugelis vertybinių popierių rinkos specialistų jau seniai pranašavo, jog sulauksime korekcijos“ - priminė James Bullard.

Jis taip pat teigė, kad penktadienio duomenys, rodantys vidutinio valandinio darbo užmokesčio padidėjimą, prisidėjo prie iždo vertybinių popierių pajamingumo padidėjimo, nes investuotojai daro prielaidą, kad FED šiais metais ne du ar tris kartus, o keturis kartus padidins savo bazinę palūkanų normą.

„Tai gali būti klaidingas aiškinimas, nes kitos darbo užmokesčio priemonės yra labiau suvaržytos, o darbo užmokesčio didinimas nebūtinai turi įtakos infliacijai“ - reziumavo Amerikos Federalinio Rezervų banko Sent Luiso padalinio vadovas.
 
1.   Parašė Borkowski   2018-02-07 13:11  

Aišku nuspėjama, nuspėjau dar mėnesio pradžioje

 
2.   Parašė artas   2018-02-07 13:20  

Tai tu esi loozeris, aš prieš metus buvau nuspėjęs, ir jei gerai pamenu prieš du irgi

 
3.   Parašė maxa   2018-02-07 13:47  

Jis taip pat teigė, kad penktadienio duomenys, rodantys vidutinio valandinio darbo užmokesčio padidėjimą


+100 dolcų daugiau prie atlyginimo ir +100 dolcų prie padidėjusios NT nuomos kainos Achujena ta JAV ekonomika. Taip sparčiai turtėja žmonės, jog jaunimas muša visų laikų JAV low-wage darbelių rekordus bei gyvenimo su tėvais statistikas.

Nu kadaaaaa bankyrai ir visokių burbulinių įmonių CEO pradės masiškai šokinėt pro langus ir juos pakeis blockchainas, kadaaaa... 10 metų praėjo, laikas nuleisti seną kraują ir įlieti naują.