JP Morgan banko vadovas gailisi, kad pavadino bitcoin apgavyste

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-01-09 17:32 Komentarai: (0)
Didžiausio pagal valdomą turto Amerikos banko JP Morgan vadovas Jamie Dimon apgailestauja, kad pavadino bitcoin apgavyste, tačiau tuo pačiu jis dar kartą pabrėžė, jog vis dar nesidomi kriptovaliutomis.

Praėjusių metų rugsėjį, kai bitcoin kainavo gerokai mažiau nei dabar, Jamie Dimon kalbėdamas apie populiariausią pasaulyje virtualią valiutą pavadino ją sukčiavimu bei pagrasino tuoj pat iš darbo atleisti kiekvieną jo valdomo banko prekeivį, kuris pradėtų prekiauti bitcoin. Jis taip pat tuomet prognozavo, jog šios kriptovaliutos laukia krachas. JP Morgan prezidentas tada teigė, kad bitcoin - tai blogiau nei tulpių svogūnėlių manija.

„Nepavyks padaryti verslo kai kažkas daro valiutą iš oro ir mano, kad žmonės, kurie ją perka, yra iš tiesų labai protingi“ - tuomet teigė didžiausio Amerikos banko vadovas.

Tačiau šiandien kalbėdamas su Fox televizija JP Morgan banko vadovas Jamie Dimon sakė, jog apgailestauja, kad pavadino bitcoin sukčiavimu, bet tuo pačiu pridėjo, kad ir toliau nesidomi virtualiomis valiutomis.

Minimo banko prezidentas pripažino, kad jis vertina blockchain technologiją, kuri yra virtualių pinigų funkcionavimo pagrindas. Jis tuo pačiu pasisakė ir apie taip vadinamus ICO arba pirminius viešuosius virtualių valiutų platinimus. Jie sujungia pradinių viešųjų akcijų pasiūlymų ir pinigų rinkimų savybes. Įmonės renka lėšas projektų įgyvendinimui.

Anksčiau vykdant ICO pasiūlymus būdavo ir sukčiavimo atvejų. JP Morgan banko vadovas Jamie Dimon pabrėžė, kad kiekvienas ICO pasiūlymas turėtų būti vertinamas individualiai.
 
Dar nėra komentarų