Pasaulinė skola siekia 233 trilijonus dolerių

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2018-01-08 18:54 Komentarai: (2)
Pasak Vašingtono Tarptautinių finansų instituto IIF ataskaitos, pasaulinės skolos vertė praėjusių metų trečiąjį ketvirtį pasiekė naują savo visų laikų rekordinį 233 trilijonų dolerių lygį. Palyginus su 2016 metų pabaiga, šis rodiklis ūgtelėjo aštuoniais procentais.

Tai tuo pačiu reiškia, kad per praėjusių metų pirmus tris ketvirčius pasaulinė bendra skola dar padidėjo 16,5 trilijono dolerių.

Skelbiama, kad tokiose šalyse kaip Kanadoje, Prancūzijoje, Honkonge, Pietų Korėjoje, Šveicarijoje ir Turkijoje užfiksuota rekordinė privati nefinansinio sektoriaus skola.

Kaip pabrėžė Vašingtono Tarptautinių finansų instituto IIF atstovai, vienas iš galimų šios situacijos šalutinių padarinių gali būti centrinių bankų nenoras sugriežtinti paskolų suteikimo sąlygas.

„Didelis įsiskolinimo lygis gali apriboti politikos griežtumo laipsnį ir mastą. Centriniai bankai norintys remti augimą, elgsis atsargiai“ - rašoma minimo instituto ataskaitoje.

Tačiau tuo pačiu Vašingtono Tarptautinių finansų instituto IIF atstovai atkreipia dėmesį, jog ketvirtą ketvirtį iš eilės buvo fiksuojamas skolos ir bendrojo vidaus produkto santykinio rodiklio kritimas. Jis dabar siekia 318 procentų, t.y. jis yra maždaug trimis procentiniais punktais žemesnis nei buvo 2016 metų trečiąjį ketvirtį.
 
1.   Parašė C#   2018-01-08 20:33  

http://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html

Taip ir sicia mes galim paziuret kiek tos skolos holdina senasis vakaru pasaulis t.y. USA + Europe.

Kaip matome tai senasis pasaulis gan totaliai apsishikes. Ir dabar palyginus su Kinijos/Indijos/Rusijos rodikliais, matosi kur bus ateitis. Kur chebra turi dar visa neismatuojama erdve expandint savo skolas.

 
2.   Parašė kibiras   2018-01-08 23:49  

perkam visi bc nes tuoj bus zhopa