Po D.Trump pasitraukimo Dow Jones pakiltų 1000 punktų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-05-19 01:54 Komentarai: (0)
Žinomas dėl savo buliškų prognozių Jeremy Siegel mano, jog galimas dabartinio Amerikos prezidento Donald Trump pasitraukimas iš posto sukeltų augimą Amerikos akcijų rinkoje, ypač ūgtelėtų Dow Jones indeksas.

„Jei Donald Trump rytoj atsistatydintų, manau, jog Dow Jones indeksas pakiltų tūkstantį punktų“ - pareiškė Wharton verslo mokyklos Pensilvanijos universitete profesorius Jeremy Siegel.

Jis tikina, kad dabartinio Amerikos prezidento atsistatydinimas nereikštų jo rinkimų kampanijos metu skelbtų reformų pabaigą, nes respublikonai dar bent dvejus metus ir toliau turėtų daugumą Kongrese.

„Reikia prisiminti, kad ralis arba augimas po Donald Trump išrinkimo buvo paremtas ne jo, o respublikonų programa. Manau, kad devyniasdešimt procentų investuotojų, žmonių Volstrite norėtų, kad prezidentu būtų Michael Pence“ - teigė minimas profesorius.

Jeremy Siegel mano, kad išpardavimas finansų rinkose, tai itin gera galimybė apsipirkti. Be to, jis prognozuoja, kad nepaisant to kas nutiks su Donald Trump, mokesčių reforma vis vien bus įgyvendinta.
 
Dar nėra komentarų