Volstritas per daug tiki D.Trump

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-05-15 17:34 Komentarai: (0)
Investicinio banko Goldman Sachs analitikai mano, kad investuotojai Volstrite per daug tiki Amerikos prezidentu Donald Trump, t.y. kad jam trumpalaikiu laikotarpiu pavyks atlikti mokesčių reformą.

Minimo banko atstovai atkreipia dėmesį, kad didėja rizika ar Kongresas bus pajėgus išspręsti problemas, tuo pačiu ir priimti mokesčių reformą tuo metu kai liko tik trisdešimt devynios dienos iki Atstovų rūmų vasaros pertraukos.

Tuo tarpu taip vadinamas baimės indeksas VIX smuktelėjo iki žemiausios vertės nuo pat 1993 metų. Jis iš esmės parodo investuotojų norą rizikuoti ir požiūrį į ateities perspektyvas.

Goldman Sachs banko globalių rinkų strategas Robert Boroujerdi atkreipia dėmesį, kad didėja politinis netikrumas, tačiau nepaisant to sumažėjo susirūpinimas dėl rizikingo turto. Tad jis perspėja, kad rinkose šiuo metu vyrauja per didelis optimizmas, kas vėliau, jei nepavyks pateisinti lūkesčių, gali lemti didelį nusivylimą.

Nors jau buvo pranešta apie planus mažinti mokesčius, tačiau bent iki šiol nėra pateikta jokių konkrečių detalių kaip ir kada tai galėtų būti įgyvendinta.

Nuo šių metų pradžios vienas iš pagrindinių Amerikos akcijų rinkos indeksų S&P 500 pakilo virš septynių procentų, o per pastaruosius vienerius metus jo vertė pasistiebė 17,3 procento.
 
Dar nėra komentarų